Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

26 minut temu, Poker napisał:

Zupełnie inaczej wygląda.  Nawet kojec jest dla niego lepszy niż łańcuch.

Wygląda na to ,że na pierwszy miesiąc chłopak ma już uzbierane środki.

wypiękniał chłopak :) a zabrany z łańcucha dopiero w pełni zaprezentuje swoją urodę, śliczny jest :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Witam się na wątku Aleksa.Pani Agata od Aleksa,którego od nas adoptowała poprosiła o nr konta,ponieważ chce wesprzeć malucha jakąś jednorazową wpłatą.Jak napisała będzie troszkę od Aleksa dla Aleksa :)Ja również coś dorzucę,więc prześlij mi Justynko dane do przelewu :)

Jejku, Bogusik - bardzo dziękuję Tobie i Pani od Aleksa :) Jesteście wspaniałe. Konto podeślę, ale wolałabym dopiero jak chłopak opuści łańcuch.

23 godziny temu, seramarias napisał:

On jest śliczny, jeśli nie potwierdzi się tendencja do zachowań agresywnych, to powinien błyskawicznie znaleźć domek. W jakiej miejscowości psiak przebywa? Ten hotelik to wybawienie dla niego,nawet jeśli  warunki nie puchowo - poduszkowe.

Obyś miała rację... :) 
Pozostaje czekać na te dwie adopcje, co się szykują...

23 godziny temu, Poker napisał:

Zupełnie inaczej wygląda.  Nawet kojec jest dla niego lepszy niż łańcuch.

Wygląda na to ,że na pierwszy miesiąc chłopak ma już uzbierane środki.

Myślę, że tak: przynajmniej na początek kojec jest lepszym miejscem.
Niestety, na razie dziewczyny nie chcą psa brać kolejnego na nas, więc chyba muszę zebrać większość deklaracji, aby Aleks był psem dogomaniackim. Nie podejmę się brania kolejnego psiaka bez deklaracji... U mnie teraz sporo zmian w życiu i nie mogę sobie na to pozwolić. No chyba że dwóch podopiecznych znajdzie dom... :( Jest mi bardzo przykro i niezręcznie, że nie stać mnie na zabranie Aleksa - ba, nawet deklaracji stałej nie mogę mu zaproponować... ehhh, życie...

22 godziny temu, guccio napisał:

Grosz do grosza...Dodam 10 zł stałej.Jak dobrze,że poznaje dobrych ludzi.Powodzenia.

Bardzo, bardzo dziękuję. :) Już z radością zapisuję.
Znalezione obrazy dla zapytania dziekuje


Aleks jest przeszczęśliwy, jak słyszy kroki Znajomego.

22 godziny temu, mari23 napisał:

wypiękniał chłopak :) a zabrany z łańcucha dopiero w pełni zaprezentuje swoją urodę, śliczny jest :)

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Pięknieje chłopak w oczach.

11 godzin temu, Isiak napisał:

To prawda!

Mam nadzieję :) Pomyślałam sobie, że może zacząć go już ogłaszać, ale na warunkach DT jeżeli ktoś się zgłosi... wiem, że to ryzykowne, bo nie wiem nic o psie, ale może jednak to jakaś dla niego szansa?

22 godziny temu, 3 x napisał:

jestem z zaposzenia, przycupnę, 

będę podglądać chłopaka

 

21 godzin temu, Maciek777 napisał:

Zapisałem, ale chwilowo nie mam jak pomóc:(

 

19 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Zapisuje i jutro poczytam. 

Baaaardzo dziękuję za obecność na wątku. Ciepłe myśli również mile widziane. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znajomy, który chodzi do Aleksa zadeklarował 20zł stałej na kudłacza <3

Leszku, dziękuję! Jesteście z żoną i córcią rodziną na medal.
(bo Leszek łapie nam psy, zwłaszcza te z łatką gryzoni i wozi wszędzie, jego córcia mimo młodego wieku ogłasza wszystkie nasze psiaki na różne portale, a żona też i łapie psiaki, i robi na nie zbiórki karmy, i prowadzi adopcje od jakiegoś czasu)
Znalezione obrazy dla zapytania serce

Czyli jeszcze 40zł deklaracji i Aleks może ruszać do hotelu: najszybciej jak się da :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

Tysiu, zabieraj go. Kasa na początek jest. Z bazarku też będzie grosz. Na razie jest 85 zł.

Zabiorę, już piszę do Rafała, żebym miejsce trzymał, bo Aleks przyjedzie na 100%. 
Dzisiaj Znajomy będzie próbował rozmawiać z tym "przyjacielem rodziny" nt odbioru za jego zgodą. Jak się nie uda, to jak przyjadę to będzie inna rozmowa ;) Być może do tego czasu resztę się dozbiera.

Link to comment
Share on other sites

Jestem niesamowicie zaskoczona, że mimo że nas tutaj mało to umiecie tak wspaniale pomagać :)
Zakładając wątek nie miałam większych nadziei, że się Aleksowi uda... i że zbierze choćby połowę deklaracji stałych... Malutko nas, psiaków w potrzebie ogrom... Trzeba być realistą...
A tu znowu okazuje się, jakich dobrych Ludzi gromadzi Dogomania: Aleks na ten moment ma 170zł deklaracji stałych i całkiem realną szansę opuszczenia łańcucha w przyszłym tygodniu :) DZIĘKUJĘ!


 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Kaas1 napisał:

Moja deklaracja oczywiście stała.niewielka ale stała. Myślę, że w lecie hotel z kojcem to jest optymalne rozwiązanie bo od zaraz. Piesek przy dobrej reklamie pewnie szybko znajdzie domek......

Dziękuję za potwierdzenie :)
Jeżeli Łatek zwolni miejsce w domu (bo on ma miejsce VIPowskie, hihi i śpi w łóżku) to może Aleks tam trafi: byleby dogadywał się z psiakami.
O dobrą reklamę się postaram - jak będzie bezpieczny, ruszę z ogłoszeniami z kopyta...

2 minuty temu, Poker napisał:

Wpłacę te 30 zł , aby mógł być zdjęty z łańcucha. Kiedy ma na to szansę?

Dziękuję, chociaż myślę że i tak wystarczająco działasz na rzecz Aleksa i ta deklaracja jest zbyteczna? Masz przecież Koffi.
Najszybciej jak się da: mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia: bo nie wierzę że do weekendu się uda.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Kaas1 napisał:

Sama od niedawna mam nowego psiaka właśnie z budy i łańcucha. Jest cudownym przytulakiem i naprawdę docenia to, że ma wreszcie wolność :)

Cudnie! Wzruszające!

Mój uniknął za szczeniaka łańcucha (na pewno by tam trafił tak, jak jego rodzeństwo), kilka razy wyciągałam z łańcucha od patologii różne psy (podhalankę z córką, nad którymi się znęcano, hasiorka którą stara baba hodowała na smalec - taaak, to nie żart...) i wszystkie psiaki okazywały się cudne... Rodziny są nimi zachwycone. Aleks jeszcze okaże się najwspanialszym psem:) Już poruszył tyle serc!

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Zdobywam kasę różnymi metodami. Ostatnio wpadł mi grosz za moją pracę na rzecz znajomych , od których nie pobieram opłat. Wpłacają więc na bezdomnaki.

Dziękuję, chociaż głupio mi przyjmować TAAAKĄ pomoc, więc może inny piesek też niech skorzysta.

Właśnie przed chwilą moja Znajoma zadeklarowała się 20zł miesięcznie! :) Dziękuję, Sylwia... :)
Znalezione obrazy dla zapytania flowers

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kaas1 napisał:

Sama od niedawna mam nowego psiaka właśnie z budy i łańcucha. Jest cudownym przytulakiem i naprawdę docenia to, że ma wreszcie wolność :)

Moja ON-ka też była z łańcucha. Kochane to było psisko!

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że dzięki wielu wspaniałym dogomaniakom i nie tylko,Aleks już wkrótce pozbędzie się łańcucha :) Jest śliczny i zapewne na łańcuchu zachowuje się inaczej niż będzie bez.Tak właśnie często bywa....

Tysiu ode mnie 40zł jednorazowo,a p.Agata mi napisała,że teraz też 40zł i przez 2 miesiące po 30zł.Jeżeli zajdzie taka potrzeba to na pewno też dalej w jakiś sposób wspomoże :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Tyśka - dawaj ten nr konta.

Dzisiaj powinno być coś wiadomo... wtedy podeślę...

2 godziny temu, Isiak napisał:

Moja ON-ka też była z łańcucha. Kochane to było psisko!

No proszę:) a ile tkwiła na łańcuchu?

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Fajnie,że dzięki wielu wspaniałym dogomaniakom i nie tylko,Aleks już wkrótce pozbędzie się łańcucha :) Jest śliczny i zapewne na łańcuchu zachowuje się inaczej niż będzie bez.Tak właśnie często bywa....

Tysiu ode mnie 40zł jednorazowo,a p.Agata mi napisała,że teraz też 40zł i przez 2 miesiące po 30zł.Jeżeli zajdzie taka potrzeba to na pewno też dalej w jakiś sposób wspomoże :)

Bardzo się cieszę... to było moje marzenie: odmienić jego los.
Baaaardzo dziękuję <3 Przecież macie też swoje bezdomniaki, więc wiele wydatków i zmartwień, a nie zapominacie o innych bidulach.

Dzisiaj - mam nadzieję, będziemy wiedzieć na czym stoimy. Znajomy będzie negocjował z przyjacielem rodziny o zabraniu Aleksa... Proszę o kciuki. Oby poszło gładko i skończyło się tym, że wieczorem będę szukać transportu do hotelu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...