Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Dzień dobry :)

Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie  możemy przechodzić obojętnie!  tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :(((

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 10:53, anica napisał:

Dzień dobry :)

Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie  możemy przechodzić obojętnie!  tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :(((

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html

 

Aniu już wcześniej byłam i udostępniłam. Tylko zwyrodnialec do potęgi entej mógł tak zrobić. Straszne. Na szczęście sunia już ma dom, ale szukany jest jej oprawca.trzeba więc udostępniać

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Dzień dobry :)

Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie  możemy przechodzić obojętnie!  tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :(((

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html

 

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Aniu już wcześniej byłam i udostępniłam. Tylko zwyrodnialec do potęgi entej mógł tak zrobić. Straszne. Na szczęście sunia już ma dom, ale szukany jest jej oprawca.trzeba więc udostępniać.

Właściciel trafił do aresztu śledczego:

https://www.korsokolbuszowskie.pl/wiadomosci/5976,pies-zakopany-zywcem-policja-zatrzymala-wlasciciela-zwierzecia?fbclid=IwAR2grwyaZMlhkax7gmGxrXNh7YCeI-WSmRGwICcKNCi_DC2QhP1trkw8FzY

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, przeczytałam to na profilu tej Dziewczyny, która o tym napisała.

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Dobrze, że zwyrodnialec złapany, teraz powinien być surowy wyrok.

Żeby nie znalazł się następca.

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Aniu już wcześniej byłam i udostępniłam. Tylko zwyrodnialec do potęgi entej mógł tak zrobić. Straszne. Na szczęście sunia już ma dom, ale szukany jest jej oprawca.trzeba więc udostępniać.

 

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

...yahoo.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2019 o 08:41, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona/Amika

Poker - z bazarku dla Oriona /Amika - 133 zł

sÅoneczniki

 

23 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona/Amika

Guccio - dla Alexa - 10 zł

Podobny obraz

Bardzo dziękuję za wpłaty, naniosłam do postu rozliczeniowego :) Na razie sakiewka Amisia Oriona prezentuje się znakomicie, ale zobaczymy jak po rozliczeniu miesiąca będzie.

13 godzin temu, anica napisał:

Zaglądam do Orionka z serdecznościami  :)

Bardzo dziękuję za odwiedziny i przepraszam za ciszę. Sama jestem na wylocie życiowym, a Rafał akurat wyjechał na parę dni - psiakami zajmują się jego pracownicy, uprzednio przeszkoleni. Na razie Orionek to największy gagatek w hoteliku (nic nowego ;) ), ale weterynarza nie zjadł :) Zdjęć (od profesjonalistki) nie udało się dotychczas porobić, bo ciągle lało... ale kolejna próba ma być w środę.

A moj psiak ma operacje w czwartek...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2019 o 10:01, wiolhelm170 napisał:

kibicuje Tysiu

 

Dnia 24.07.2019 o 10:02, anica napisał:

W czwartek będziemy całym sercem i ciepłymi myślami z Wamimilosc.gif

 

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

 

         Tysiu ogromnie sciskamy za Twojego piesia
 
Podobny obraz

 

31 minut temu, elficzkowa napisał:

Tysiu, jak Twój Morus? Już po ? Cały dzień o Was myślę.

Dziękuję za kciuki i myśli. Przede wszystkim choroba wyciągnęła go, bo w ciągu dwóch tygodni schudł 1,5kg. Obecnie waży 16,4kg, a 2tyg temu - 17,9. Wszyscy w domu żyją Morusem, nawet moja mama nie mogła znaleźć miejsca, wczoraj już prawie nie adoptowała dla Morusa brata bliźniaka wyrzuconego do lasu ;) (a mama jest przeciwna dwóm psom w domu), ja dzisiaj miałam gule w gardle kiedy weszłam do lecznicy...

Morus długo nie mógł zasnąć, narkoza tylko początkowo go pobudziła i zaciekle walczył o to by nie zasnąć i chciał że mną wracać ;) I tak przez 30min :)) Po 40 min zabiegu miałam telefon, aby zabierac, bo już łobuzuje. A miał być operowany z 2h. Jak podjechaliśmy pod lecznice, przywitało nas radosne wycie. Wyszedł o własnych łapach, ale do domu go już wnosiłam, stres minął i zaczął czuć że jednak boli. Boli go coraz mocniej, nie umie znaleźć miejsca, nie chce jeść, chociaż widać że jest głodny. I widać, że cierpi. I że wiele znosi dla mnie, bo to typowy pies poowczarkowy, stara się być dzielnym psem, próbuje pokazać, że wcale nie jest taki słaby, muszę go stopować. Ale najgorsze za nim. Jądro miał bardzo powiększone (widziałam oba dla porównania). Zmiana znaczna. Szew ładny, chociaż długi :( zdjęcie szwów po 6. sierpnia.

received_600396757434734.thumb.jpeg.e8634ffb54e5b9a2bd5628666c5f0a62.jpeg

Dodam tylko, że widzę wyraźną poprawę po antybiotyku, po leczeniu. Wczoraj przywitał mnie w podskokach, kręcił ogonem, robił piruety i wiele mi opowiadał. Aż się wzruszyłam, byliśmy też na spacerze, spokojnym, ale godzinnym, dzielne psisko! :) Także musi być dobrze. Morusek to niezły zawodnik. I najcudowniejszy pies. Mówię poważnie, takie psy to rzadkosc - dlatego musi jeszcze pożyć.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

 

 

Dziękuję za kciuki i myśli. Przede wszystkim choroba wyciągnęła go, bo w ciągu dwóch tygodni schudł 1,5kg. Obecnie waży 16,4kg, a 2tyg temu - 17,9. Wszyscy w domu żyją Morusem, nawet moja mama nie mogła znaleźć miejsca, wczoraj już prawie nie adoptowała dla Morusa brata bliźniaka wyrzuconego do lasu ;) (a mama jest przeciwna dwóm psom w domu), ja dzisiaj miałam gule w gardle kiedy weszłam do lecznicy...

Morus długo nie mógł zasnąć, narkoza tylko początkowo go pobudziła i zaciekle walczył o to by nie zasnąć i chciał że mną wracać ;) I tak przez 30min :)) Po 40 min zabiegu miałam telefon, aby zabierac, bo już łobuzuje. A miał być operowany z 2h. Jak podjechaliśmy pod lecznice, przywitało nas radosne wycie. Wyszedł o własnych łapach, ale do domu go już wnosiłam, stres minął i zaczął czuć że jednak boli. Boli go coraz mocniej, nie umie znaleźć miejsca, nie chce jeść, chociaż widać że jest głodny. I widać, że cierpi. I że wiele znosi dla mnie, bo to typowy pies poowczarkowy, stara się być dzielnym psem, próbuje pokazać, że wcale nie jest taki słaby, muszę go stopować. Ale najgorsze za nim. Jądro miał bardzo powiększone (widziałam oba dla porównania). Zmiana znaczna. Szew ładny, chociaż długi :( zdjęcie szwów po 6. sierpnia.

received_600396757434734.thumb.jpeg.e8634ffb54e5b9a2bd5628666c5f0a62.jpeg

Dodam tylko, że widzę wyraźną poprawę po antybiotyku, po leczeniu. Wczoraj przywitał mnie w podskokach, kręcił ogonem, robił piruety i wiele mi opowiadał. Aż się wzruszyłam, byliśmy też na spacerze, spokojnym, ale godzinnym, dzielne psisko! :) Także musi być dobrze. Morusek to niezły zawodnik. I najcudowniejszy pies. Mówię poważnie, takie psy to rzadkosc - dlatego musi jeszcze pożyć.

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...