Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wspaniała wiadomość. Jakie będą koszty związane z jej utrzymaniem  czy wetem ?

Będzie miała swój wątek?

Rozmawiałam o tym z Martą, a ta jak zwykle skromnie powiedziała, że wszystko się ogarnie, jakoś uzbiera ale dziękuje. DT jest bezpłatny, więc zostaje tylko karma i wet. Z weta czekają wydatku typu odrobaczenie, szczepienia,badania, wyciszenie hormonalne, kastracja suni. Bo oczywiście nic nie miała robione, nawet szczepienia na wściekliźnę. I myślimy, że szybko pofrunie na swoje. O ile nie ma lęku separacyjnego (bo na razie niestety piszczy jak zostaje sama) to w sumie problemów z adopcją być nie powinno. Jest młoda, radosna, otwarta na świat, ludzi, wszędobylska. Ludzi kocha bardzo, przyklejona do człowieka, rozcalowana :) (jak mocno musiała cierpieć na łańcuchu...) Ja już ją ogłaszam. Sama się w suni zakochałam... aaach :) 

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mari23 napisał:

Cudny Amiś!!!  Wspaniały pies we właściwym miejscu, z właściwym człowiekiem - i jaki efekt! :) :)

 

14 godzin temu, uxmal napisał:

Miodzio :)

 

11 godzin temu, Onaa napisał:

Cieszę się że Amik trafił na dobry mądrze kochający domek :).

Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :) Zaczynam wierzyć, że Amik ma prawdziwy dom. Miło jest na niego patrzeć szczęśliwego i zadbanego oraz słuchać jaki to mądry pies. 
Poczekam tak do końca marca/początku kwietnia i podzielę spadek Amikowy. Chociaż nie spodziewam się zwrotu to wolę dmuchać na zimne.

Ale już teraz dziękuję, że jesteście z nim i ze mną, że tyle czasu dostawał od Was wsparcie, a mnie podnosiliście na duchu :) Że dzięki Dogomaniakom ten niezwykły pies mógł dostać swoją szansę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

 

 

Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :) Zaczynam wierzyć, że Amik ma prawdziwy dom. Miło jest na niego patrzeć szczęśliwego i zadbanego oraz słuchać jaki to mądry pies. 
Poczekam tak do końca marca/początku kwietnia i podzielę spadek Amikowy. Chociaż nie spodziewam się zwrotu to wolę dmuchać na zimne.

Ale już teraz dziękuję, że jesteście z nim i ze mną, że tyle czasu dostawał od Was wsparcie, a mnie podnosiliście na duchu :) Że dzięki Dogomaniakom ten niezwykły pies mógł dostać swoją szansę.

Ale z szampanem tak długo nie czekaj, we wtorek "ostatki" ;) ;) ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Ale z szampanem tak długo nie czekaj, we wtorek "ostatki" ;) ;) ;)

:D

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Można przenieść na Wielkanoc!

 

10 minut temu, elik napisał:

Kto by tak długo czekał ze świętowaniem  :)

W sumie myślałam, żeby właśnie radować się (pełną piersią) adopcją w święta - ale teraz nie wiem czy nie zacznę wcześniej :) 


Ta wychudzona śleputka sunia z kojca (o której myślałam) rozpocznie nowe życie w poniedziałek :) Już wszystko jest dla niej gotowe, mają w jej sprawie dzwonić i umawiać się pojutrze (niestety, zamieszka sama - jednak Państwo nie zdecydowali się na drugiego ślepaczka).

O Łatkę z łańcucha z kolei ludzie się biją! I słusznie, jest cudowna!
Myślę, że nawet nie zdążę założyć jej wątku... ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

:D

 

W sumie myślałam, żeby właśnie radować się (pełną piersią) adopcją w święta - ale teraz nie wiem czy nie zacznę wcześniej :) 


Ta wychudzona śleputka sunia z kojca (o której myślałam) rozpocznie nowe życie w poniedziałek :) Już wszystko jest dla niej gotowe, mają w jej sprawie dzwonić i umawiać się pojutrze (niestety, zamieszka sama - jednak Państwo nie zdecydowali się na drugiego ślepaczka).

O Łatkę z łańcucha z kolei ludzie się biją! I słusznie, jest cudowna!
Myślę, że nawet nie zdążę założyć jej wątku... ;)

wspaniałe wieści...i jest co świętować ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

:D

 

W sumie myślałam, żeby właśnie radować się (pełną piersią) adopcją w święta - ale teraz nie wiem czy nie zacznę wcześniej :) 


Ta wychudzona śleputka sunia z kojca (o której myślałam) rozpocznie nowe życie w poniedziałek :) Już wszystko jest dla niej gotowe, mają w jej sprawie dzwonić i umawiać się pojutrze (niestety, zamieszka sama - jednak Państwo nie zdecydowali się na drugiego ślepaczka).

O Łatkę z łańcucha z kolei ludzie się biją! I słusznie, jest cudowna!
Myślę, że nawet nie zdążę założyć jej wątku... ;)

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie szare

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tysiu, jak Amik stoi z kasą?
Dzisiaj dostałam kasiorkę od Agnieszki i rozprowadzam deklaracje. Jeśli ma dług, to wpłacę deklarację za luty, a jeśli jest ok, to wpłaciłabym innej potrzebującej biedzie.

Wpłać na inne biedy, Amik już nie potrzebuje kasiorki. :) 

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie ♡

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...