Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Dnia 9.12.2020 o 22:36, mari23 napisał:

Amiś z charakteru przypomina mi "mojego" Misia, którego nazywam "psem na wróble", charakterny i jednocześnie nie da się go nie kochać. Tylko nie taki śliczny, jak Amik.  Domku nie znalazł, bo kto chciałby zadziorną, grubawą, starą, wyblakło-rudą parówę? Długo jest u mnie ( "spadek" po zmarłych sąsiadach) i ze względu na niego nie mogę wziąć na DT drugiego psiaka z charakterkiem. Ksenia, choć bardzo długo czekała - domek znalazła wymarzony. Amiś też się doczeka :) Potrzebny byłby mu DT z niedużą ilością psów, za to z dużą ilością wolnego czasu. Tylko gdzie takiego szukać ???

Łobuz kocha najbardziej :D 
"Twój" Misio wygląda tak niepozoronie, w życiu bym nie powiedziała że to taki gagatek ;) O DT dopytowuję, szukam, ogłaszam - ale nic z tego na razie. Ba! nawet sama nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że co by musiało się stać/zmienic u mnie, aby go wziąć na DT - przy naszym trybie życia i warunkach. Chociaż z kilka razy przeszło mi to przez myśl - ale niestety, po chwili rozmyślań szybko doszłam do wniosku, że przy tylu wyjazdach do zapsionej i zakoconej rodziny Amik kompletnie odpada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2020 o 09:59, Tyśka) napisał:

Łobuz kocha najbardziej :D 
"Twój" Misio wygląda tak niepozoronie, w życiu bym nie powiedziała że to taki gagatek ;) O DT dopytowuję, szukam, ogłaszam - ale nic z tego na razie. Ba! nawet sama nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że co by musiało się stać/zmienic u mnie, aby go wziąć na DT - przy naszym trybie życia i warunkach. Chociaż z kilka razy przeszło mi to przez myśl - ale niestety, po chwili rozmyślań szybko doszłam do wniosku, że przy tylu wyjazdach do zapsionej i zakoconej rodziny Amik kompletnie odpada. 

może jakiś inny hotelik w pobliżu jest?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Ojj, drugi koniec Polski. Krasnystaw, woj. lubelskie. Ale szukam mu miejsca w hotelu/DT również w okolicy Poznania czy Wrocławia, ale jak na razie bez rezultatu:(

zapytam koleżankę z okolic Wrocławia, u niej mało psów i stały kontakt z człowiekiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spieszę z odpowiedzią czy są zapytania o Amika. No są :D Dzisiaj dostałam na przykład taką wiadomość na olx, że jestem "bogatą s*ką". Później pan rozwinął, że naprawdę muszę być bogata, bo mam psa w hotelu, pies je karmę i wymyślam psu dom, a nie budę... i mam jakieś oczekiwania co do rodziny dla Amika :D No, ale przynajmniej stałam się bogaczką :D

Nie ma normalnych zapytań. NAPRAWDĘ NIE MA. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2020 o 14:26, Tyśka) napisał:

Ojj, drugi koniec Polski. Krasnystaw, woj. lubelskie. Ale szukam mu miejsca w hotelu/DT również w okolicy Poznania czy Wrocławia, ale jak na razie bez rezultatu:(

zapytałam, z uwagi na święta i ferie do 17.01. miejsc brak, po tym terminie byłoby to możliwe. Psy mieszkają w niedużych pokojach, w każdym okno i kanapa albo fotel. Spacery 3 razy dziennie, myślę, że uprosiłabym jakieś dodatkowe "zajęcia" dla Amika. Koszt 300zł/m-c plus karma. To taka oficjalna odpowiedź, wiele bezdomniaków mieszkało i mieszka z nią w domu, z jej psami, tylko Amiczek pewnie chciałby zaraz zagryźć ogromną staruszkę  Larę ;)

Mieszkam ok. 30 km dalej od Wrocławia, mogłabym do Amisia zaglądać. Ale koszt sporo wyższy. Miejscowość Lutynia, pod Wrocławiem.

A co do "pana chama", to myślę, że najlepiej takich ignorować - brak zainteresowania jego osobą to będzie największa porażka, tacy ludzie piszą, żeby "zaistnieć". Nie przejmuj się tylko, tacy też na tym świecie są i musimy z tym jakoś żyć ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2020 o 18:57, b-b napisał:

Masz pecha na takich durni.

Szkoda tylko ,że ci właściwi nie piszą o chłopaka...

:D Zastanawia mnie ten fenomen. 
Amik przyciąga same takie ciekawe przypadki.

18 godzin temu, b-b napisał:

Z mojego bazarku 

 

wpłacam dla chłopaka  137.03zł

Jak dojdą tradycyjnie proszę o potwierdzenie na bazarku :)

Baaaardzo Ci dziękuję <3 :)

18 godzin temu, dwbem napisał:

Rany, co za cham. Coraz bardziej potwierdzam powiedzenie, że im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta.

Dobrze, że jednak są jeszcze tacy dogomaniacy jak wy, współczuję kontaktów z takimi pseudoludźmi.

Pan się widocznie nudził, ja się bardziej uśmiałam :) 

Dobrze, że ten pan nie dzwonił, ograniczył się tylko do olx. Łatwiej się go pozbyć :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mari23 napisał:

zapytałam, z uwagi na święta i ferie do 17.01. miejsc brak, po tym terminie byłoby to możliwe. Psy mieszkają w niedużych pokojach, w każdym okno i kanapa albo fotel. Spacery 3 razy dziennie, myślę, że uprosiłabym jakieś dodatkowe "zajęcia" dla Amika. Koszt 300zł/m-c plus karma. To taka oficjalna odpowiedź, wiele bezdomniaków mieszkało i mieszka z nią w domu, z jej psami, tylko Amiczek pewnie chciałby zaraz zagryźć ogromną staruszkę  Larę ;)

Mieszkam ok. 30 km dalej od Wrocławia, mogłabym do Amisia zaglądać. Ale koszt sporo wyższy. Miejscowość Lutynia, pod Wrocławiem.

A co do "pana chama", to myślę, że najlepiej takich ignorować - brak zainteresowania jego osobą to będzie największa porażka, tacy ludzie piszą, żeby "zaistnieć". Nie przejmuj się tylko, tacy też na tym świecie są i musimy z tym jakoś żyć ;)

Ojeeeej, to byłaby być może szansa dla Amika. Koszt ten sam co teraz (teraz mamy 300-310zł + karma), ale bliżej Wrocławia, a Wrocław jest bardziej przyjazny, jeśli chodzi o adopcje. Na razie jestem nastawiona optymistycznie :) A wiesz może jakie Pani ta ma doświadczenie z takimi gagatkami? Czy mogę coś więcej się dowiedzieć na pw albo przez telefon? Czy np. doszłyby koszty ew. dodatkowych zajęć? Aczkolwiek Amik potrzebuje przede wszystkim stałego rytmu dnia, równowagę między odpoczynkiem a zajęciami - gdy też ma nadmiar wrażeń to rozsadzają go emocje i bywa nieznośny, trzeba mu pomóc odsapnąć, więc nawet trenerka powiedziała, że lepiej Amikowi serwować umiarkowaną ilość zajęć, bo łatwo przesadzić ;) Psów nie zjada, pod warunkiem, że mu się nie stawiają, nie odpowiadają na jego zaczepki. Na wybieg wychodzi z dużym owczarkiem z problemami neurologicznymi (chwieje się, czasem ma atak padaczki, jest w swoim świecie) - nic mu nie robi, choć to byłby dobry obiekt do znęcania się ;) 

 

A pana zignorowałam :) Wczoraj miałam kolejny telefon :) Aż opisałam koleżance, a ta przeczytała swojemu partnerowi, bo się uśmiała z tych zapytań :

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyśka) napisał:

:D Zastanawia mnie ten fenomen. 
Amik przyciąga same takie ciekawe przypadki.

Baaaardzo Ci dziękuję <3 :)

Pan się widocznie nudził, ja się bardziej uśmiałam :) 

Dobrze, że ten pan nie dzwonił, ograniczył się tylko do olx. Łatwiej się go pozbyć :)

Ojeeeej, to byłaby być może szansa dla Amika. Koszt ten sam co teraz, ale bliżej Wrocławia, a Wrocław jest bardziej przyjazny, jeśli chodzi o adopcje. A wiesz może jakie Pani ta ma doświadczenie z takimi gagatkami? Czy mogę coś więcej się dowiedzieć na pw albo przez telefon?

 

A pana zignorowałam :) Wczoraj miałam kolejny telefon :) Aż opisałam koleżance, a ta przeczytała swojemu partnerowi, bo się uśmiała z tych zapytań :

To jest prawie Wrocław, przy granicy Wrocławia. Dziewczyny z Wrocławia na pewno znają właścicielkę ( była kiedyś na dogo), od lat pomaga psiakom, ma doświadczenie i wiedzę, dlatego o niej pomyślałam. Prześlę Ci nr telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

To jest prawie Wrocław, przy granicy Wrocławia. Dziewczyny z Wrocławia na pewno znają właścicielkę ( była kiedyś na dogo), od lat pomaga psiakom, ma doświadczenie i wiedzę, dlatego o niej pomyślałam. Prześlę Ci nr telefonu :)

Dziękuję :) Podpytam :) <3

A co myślicie o tym, aby Amika tam przenieść, pod Wrocław? :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...