Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

15 godzin temu, Havanka napisał:

Ostatnie zdjecie jest bardzo ładne. Dodałam na OLX jako główne. Moze tym razem sie uda...

https://www.olx.pl/oferta/wlasciciel-pieknego-puszystego-ogona-do-adopcji-CID103-IDCc6I1.html

Havanko, bardzo dziękuję <3  Masz rację, może teraz... Wczoraj (w sobotę) miałam jeden telefon w sprawie Amiczka, ale bez ciągu dalszego :(


W przytulisku mamy bardzo biedną, kaleką psychicznie (strachliwą, delikatną) i fizycznie (we wnykach straciła część łapki) suczkę... Totalnie nie radzi sobie w zamknięciu, a jest tu już bardzo długo, bo od początku grudnia - czyli lada moment wyjedzie do Zamościa. Pisałam w jej sprawie do bardzo różnych fundacji, ogłaszam, pokazuję (również tutaj na dogomanii)... i nic. :( Zbyt zwyczajna... pomyślałam, żeby założyć jej wątek i tak jakoś spróbować pomóc (zebrać deklaracje, wspólnie pomyśleć), ale dopiero jak Amik-Orion znajdzie dom, wcześniej nie dam rady. Z tego względu też zależy mi na sprawnej adopcji Oriona, a on jak zaczarowany...  
image;s=1000x700image;s=1000x700  

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Havanko, bardzo dziękuję <3  Masz rację, może teraz... Wczoraj (w sobotę) miałam jeden telefon w sprawie Amiczka, ale bez ciągu dalszego :(


W przytulisku mamy bardzo biedną, kaleką psychicznie (strachliwą, delikatną) i fizycznie (we wnykach straciła łapkę) suczkę... Totalnie nie radzi sobie w zamknięciu, a jest tu już bardzo długo, bo od początku grudnia - czyli lada moment wyjedzie do Zamościa. Pisałam w jej sprawie do bardzo różnych fundacji, ogłaszam, pokazuję (również tutaj na dogomanii)... i nic. :( Zbyt zwyczajna... pomyślałam, żeby założyć jej wątek i tak jakoś spróbować pomóc (zebrać deklaracje, wspólnie pomyśleć), ale dopiero jak Amik-Orion znajdzie dom, wcześniej nie dam rady. Z tego względu też zależy mi na sprawnej adopcji Oriona, a on jak zaczarowany...  
image;s=1000x700image;s=1000x700  

matko moja ..

Tysienko zaloz zaloz watus malenkiej

Link to comment
Share on other sites

Strasznie biedna ta suczka, nad którą wisi dodatkowo widmo schronu. Chociażby przez wzgląd na nią, chciałabym, by Amik szybko znalazł odpowiedni domek. Wyróżnię mu olx na tydzień.

Edytuję; Ogłoszenie wyróżniłam. Będzie aktywne do 26 kwietnia.

Tysia, jak mogę skopiować aktywne usługi tego wyróżnienia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Tysia, jak mogę skopiować aktywne usługi tego wyróżnienia?

Przytrzymaj niebieską informacje pod ogłoszeniem: "aktywne do..." i wyskoczą aktywne usługi. Wtedy kliknąć PrtScr, aby zrobić zrzut ekranu, wkleić w paincie i zapisać jako obraz .jpg

Bardzo, bardzo dziękuję za wyróżnienie <3

Link to comment
Share on other sites

Cytowanie mi nie wychodzi, popsuło się więc odpiszę tak...

Nadziejko... na razie nie mogę założyć nowego wątku :( Przepraszam, bronię się rękami i nogami przed kolejną odpowiedzialnością. Mam trochę pokomplikowaną sytuację w swoim życiu, muszę najpierw uporać się ze swoimi sprawami, kolejny bezdomny podopieczny w tej chwili byłby głupotą.

 

 

Havanko, to prawda - widmo schroniska jest straszne... Dowiedziałam się, że bidulinka waży zaledwie 9kg, przynajmniej tyle było przed sterylizacją. Myślałam że więcej bo to taka mała średniaczka (pod kolano, może troszkę mniej). Ona wyszła na wybieg z kojca dopiero po 2 miesiącach przekonywania i to polubiła, ale przebywa na trawce tylko jak nie ma tam psów (oprócz niej są jeszcze szalone wyrośnięte już szczeniaki). Jak słyszy inne psy to od razu chowa się do swojego kojca i szczeka ostrzegawczo. Boi się też mężczyzn, każdego oszczekuje, nawet pracowników, którzy lubią psy i ją karmią. Ale do swojej opiekunki przytuliskowej się cieszy, przymila, nastawia do głaskania... Chciałabym jej pomóc... :(

Bardzo dziękuję za wyróżnienie Amika <3 Wierzę, że człowiek urwiska gdzieś tam jest. To cudowny optymista, lek na wszelkie smutki, tylko trzeba lubić takie inteligenciki :)

Link to comment
Share on other sites

Tysienko teraz cos nic prawie nie dziala od wczoraj 

na dogo 

 nie moge wiec wstawic kramku a ni linku 

 bazareczku dla Pimpunia 

 mial byc dla Pimpunia sparalizowanego i dla Majkunia z ciezkimi chorobami,bidun od ali123

 ale Majkun cudem cudem znalazl dt 

 przecudny malusi tuptunio

 polowa cegieleczek z bazarku miala isc dla Majkunia 

 poprosilam Darczyncow  aby polowa kt byla Majkuniowi

 poszla dla Amika Orionka 

 zapraszam Tysienko w odwiedzinka na kramik 

 mozesz nas wyszukac

kramik do 30 04

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszedzie dramat 

 wszedzie strach o kazdenkie zycie 

  o najblizszych naszych 

 trwoga ogromna 

 i o te wszstkie bidunie

 mam calun czas konto elficzkowej dla orionka 

 to juz mze dzis posle to co mam 

 poloweczke Cegielek  

 tylko jeszcze czekam na wpis zgode  elikowej

Link to comment
Share on other sites

Tysiu bardzo szwankuje ...nie da sie czasem poslac zadnego pw

 edytowac watkow sie nie da 

 wpisywac licytacji na baz nie da rady tez ...

zmienic w tytule bazareczkow toz nic a nic nie da rady ...

 wszystko na nie ....

 ale moze lada dzien te ulepszenia sie skoncza ...

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona - Aleksa ( 20.04.2020):

Agnieszka - znajoma elik - deklaracja na IV : 40 zł

Anica - deklaracja na IV - 10 zł

 

Dziękuję :) mam nadzieję, że niedługo będzie można na nowo edytować posty, bo na razie nie mam jak zaktualizować rozliczenia.

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Tysiu bardzo szwankuje ...nie da sie czasem poslac zadnego pw

 edytowac watkow sie nie da 

 wpisywac licytacji na baz nie da rady tez ...

zmienic w tytule bazareczkow toz nic a nic nie da rady ...

 wszystko na nie ....

 ale moze lada dzien te ulepszenia sie skoncza ...

Niestety :( Modzi i admini mają zapchane skrzynki, nie zaglądają, więc nawet nie można nigdzie zgłosić tej niemałej usterki :(

5 godzin temu, elik napisał:

Ciociu Nadziejko nie wiem o jaką zgodę chodzi.

Z tego co zrozumiałam to na bazarku dla Majkiego od ala123 wpłaciłaś cegiełkę. Teraz Majki nie potrzebuje już funduszy i Nadziejka zaproponowała, aby pieniążki poszły na Orionka - czeka tylko na zgodę tych, którzy kupili cegiełki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Z tego co zrozumiałam to na bazarku dla Majkiego od ala123 wpłaciłaś cegiełkę. Teraz Majki nie potrzebuje już funduszy i Nadziejka zaproponowała, aby pieniążki poszły na Orionka - czeka tylko na zgodę tych, którzy kupili cegiełki.

Jeśli o to chodzi,. to oczywiście z przyjemnością wyrażam zgodę  :)

Link to comment
Share on other sites

                         Tysiu pozdrawiam ogromnie pozdrawiam lapenki i Pana Rafala

 zaraz dzis posle polowe Cegieleczek czyli 50 zl  do elficzkowej

 tylko linka bazarku nie mozna wstawic za nic ....iulepszanie jakies dziwne ...ze tylko problemy ech ...

                    ale to bedziesz wiedziec Tysienko gdzie przeciez skoda Cegielenki

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:

                         Tysiu pozdrawiam ogromnie pozdrawiam lapenki i Pana Rafala

 zaraz dzis posle polowe Cegieleczek czyli 50 zl  do elficzkowej

 tylko linka bazarku nie mozna wstawic za nic ....iulepszanie jakies dziwne ...ze tylko problemy ech ...

                    ale to bedziesz wiedziec Tysienko gdzie przeciez skoda Cegielenki

 

Dziękuję za pomoc i za wsparcie :-) Dzięki Wam kolejny miesiąc jesteśmy uratowani! Dziękuję!

Bazarek Nadziejki z cegiełkami dla Amika

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...