Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

12 godzin temu, elficzkowa napisał:

Zrobione :)

Dziękuję.
Zapłaciłaś 17,81 czy była może jakaś promocja? Naniosę do rozliczenia :)

9 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona (01.06.2020):

Kaas1 - darowizna dla Orionka - 25 zł

Dziękuję <3

Link to comment
Share on other sites

I z tym samym opisem ogłosiłam na Bochnię: https://www.olx.pl/oferta/krol-lew-w-slodkim-futerku-kto-lubi-przygode-CID103-IDFbVFx.html

Na zbiórce brakuje już tylko 375zł, więc dziękuję za udostępnienia i proszę o jeszcze. Opis jest już zaktualizowany :) W lipcu będzie trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu od pcheł i kleszczy oraz zakupie karmy, wtedy dojdzie więcej kosztów niż sam hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2020 o 08:28, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Aleksa (03.06.2020):

Anica - dla Aleksa - VI - 10 zł

elficzkowa - stała za VI - 10 zł

 

Dziękuję <3

Amik jest niewidzialny, nikt nie dzwoni, a zainteresowany Pan już się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Miałam przed chwilką zapytanie o Amika.

Napiszę więcej jak wroce do domu ale to nie dom dla Amika.

Kojec+ inny pies+ starsi ludzie.

 

Oj, widzę dom rewelacja :( Nie wiem czy jestem wypalona, czy co, ale męczy mnie coraz mocniej to, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem ogłoszeń... i nie jest to domena tylko młodych ludzi :(

Ja dzisiaj z kolei mam plagę smsów: "czy ten pies jest za darmo, bo jak tak to ja wezmę, niech pani zadzwoni do mnie". 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, widzę dom rewelacja :( Nie wiem czy jestem wypalona, czy co, ale męczy mnie coraz mocniej to, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem ogłoszeń... i nie jest to domena tylko młodych ludzi :(

Ja dzisiaj z kolei mam plagę smsów: "czy ten pies jest za darmo, bo jak tak to ja wezmę, niech pani zadzwoni do mnie". 

Oj Nie dla Amika. Ale muszę nauczyć się że chyba najpierw pytam o warunki a potem mówię o Amiku.

Pan nie był zadowolony (tak odczułam)  że jest coś takiego jak wizyta i ankieta przedadopcyjna. Zapytałam się czy są w domu dzieci (nie ma) ,  czy jest piesek (tak jest chodzi teraz smutny bo kolega mu umarł) , co zrobią na wakacje czy biorą psa ze sobą ( nie wyjeżdżaja na wakacje bo to będzie pies dla rodziców. Oni nie wyjeżdżają), powiedziałam że Amik jest energiczny że wymaga spacerów i dużo aktywności ( usłyszałam że aha czyli to nie jest pies do bloku,  on będzie miał swój kojec z innym pieskiem).  Yyyy.

Zapytałam czy piesek będzie mieszkać cały czas w kojcu czy będzie w domu,  czy będzie chodził na spacer: Pan powiedział że jest piękny kojec i będzie chodził na spacer ale w domu nie będzie mieszkać. 

W domu były już psy jeden umarł że starości : nie lubię takich odpowiedzi bo włącza mi się się lampka że z psem do weterynarza nie chodzą. 

Powiedziałam o wizycie i o ankiecie i Pan chyba wymiękł bo posmutniał. Poprosiłam żeby wysłał mi SMS maila to mu prześlę ankietę. 

Narazie cisza. 

Akurat jechałam taxowka i taksówkarz powiedział że wymagająca jestem ze tymi ankietami odstraszam dobrych ludzi. 

Link to comment
Share on other sites

Ojej, współczuję Ci takiej rozmowy i straty czasu, ale powiem szczerze, że takie rozmowy miewam na porządku dziennym - takie domy zgłaszają się w sprawie Amika... :( Informacja o wizycie jest w każdym ogłoszeniu, ale co się dziwić że pan tego nie wiedział skoro nie wiedział innych rzeczy :( O ankiecie mówię przez telefon i tłumaczę, że ankieta jest pomocą dla mnie, aby wybrać najlepszy domek, że czasem odbieram dużo telefonów w ciągu dnia, w różnych sytuacjach i nie chcę by coś ważnego mi umknęło, i ja chcę tak wybrać rodzinę dla psiaka, aby obie strony były szczęśliwe.  I bardzo obawiam się zwrotu psiaka z adopcji, a Amik jest psem, który wymaga pracy i szkolenia i stąd moja ostrożność... no tłumaczę jak dzieciom... Niektórzy rozumieją, inni... nie. No trudno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2020 o 22:47, elficzkowa napisał:

I kolejne wpłaty do skarbonki ( 05.06.2020):

Uxmal - deklaracja stała - 10 zł

mari23 - deklaracja stała - 20 zł

Dziękuję, że trwacie przy Orionku-Amiku divers2278.gif

Zaktualizowałam rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2020 o 18:52, uxmal napisał:

Oj Nie dla Amika. Ale muszę nauczyć się że chyba najpierw pytam o warunki a potem mówię o Amiku.

Pan nie był zadowolony (tak odczułam)  że jest coś takiego jak wizyta i ankieta przedadopcyjna. Zapytałam się czy są w domu dzieci (nie ma) ,  czy jest piesek (tak jest chodzi teraz smutny bo kolega mu umarł) , co zrobią na wakacje czy biorą psa ze sobą ( nie wyjeżdżaja na wakacje bo to będzie pies dla rodziców. Oni nie wyjeżdżają), powiedziałam że Amik jest energiczny że wymaga spacerów i dużo aktywności ( usłyszałam że aha czyli to nie jest pies do bloku,  on będzie miał swój kojec z innym pieskiem).  Yyyy.

Zapytałam czy piesek będzie mieszkać cały czas w kojcu czy będzie w domu,  czy będzie chodził na spacer: Pan powiedział że jest piękny kojec i będzie chodził na spacer ale w domu nie będzie mieszkać. 

W domu były już psy jeden umarł że starości : nie lubię takich odpowiedzi bo włącza mi się się lampka że z psem do weterynarza nie chodzą. 

Powiedziałam o wizycie i o ankiecie i Pan chyba wymiękł bo posmutniał. Poprosiłam żeby wysłał mi SMS maila to mu prześlę ankietę. 

Narazie cisza. 

Akurat jechałam taxowka i taksówkarz powiedział że wymagająca jestem ze tymi ankietami odstraszam dobrych ludzi. 

He he, taksówkarz też pewnie "dobry człowiek" był...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tysia, przeniosłam dziś ogłoszenie Amika z Krakowa na Łódź, bo zrobił się zastój w oglądalności. Wykorzystałam wyróżnienie po Biniu. Będzie aktywne do 20 czerwca. Jeżeli masz propozycję innego miasta, to napisz. Zamienię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2020 o 11:33, Nadziejka napisał:

Puchatku z calych sil trzymam kciuki

pozdrawiam puchatku calunia druzynke lepeczek 

Dziękuję, Nadziejko za Twoją obecność na wątku i "kciukowanie" :)

Dnia 11.06.2020 o 13:09, Havanka napisał:

Tysia, przeniosłam dziś ogłoszenie Amika z Krakowa na Łódź, bo zrobił się zastój w oglądalności. Wykorzystałam wyróżnienie po Biniu. Będzie aktywne do 20 czerwca. Jeżeli masz propozycję innego miasta, to napisz. Zamienię.

Havanko! <3 Bardzo, bardzo Ci dziękuję! Czy mogłabyś w swoim ogłoszeniu umieścić jeszcze drugi numer, do uxmal? 

W tym tygodniu kładę się do szpitala, nie będzie mnie od czwartku. W piątek operacja, o ile się wszystko powiedzie i nie wiem, kiedy wrócę - a nie chcę, aby jakaś szansa dla Orionka przepadła.

21 godzin temu, uxmal napisał:

Zaglądam. Na razie nikt nie dzwonił w sprawie Amika 

:(

U mnie niemal od razu był odzew z ogłoszenia Havanki na Łódź. W piątek dostałam smsa od kogoś o treści: "Czy Alexander nadal jest do wydania?", za 2 min przyszedł kolejny sms: "czy mówisz po angielsku" - i przyznaję, że telefon miałam odłożony w pokoju, bo akurat byłam zajęta remontem w domu i nie chciałam uszkodzić telefonu... 2h później sięgnęłam do telefonu, zauważyłam że pan do mnie napisał i nawet nie zdążyłam zadzwonić, bo w tym momencie przyszedł sms: "nieaktualne, jednak go nie chcę". Pan w gorącej wodzie kąpany... ale jakoś przykro :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...