Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Przed chwilą, Maciek777 napisał:

Czytam i nie wierzę. Nie wiem czy się śmiać czy co:) A o tego typu SMSach to tylko w memach czytam i myślałem, że to nieprawdziwe zrzuty ekranu, a tu proszę bardzo:D 

ja wierzę, bo sama też ogłaszam psiaki i telefon nietrzeźwego chętnego po godz.22.00 czy debilne zapytania już mnie nie dziwią ;) Może dużej książki nie, ale małą nowelkę o tym mogłabym napisać ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, mari23 napisał:

ja wierzę, bo sama też ogłaszam psiaki i telefon nietrzeźwego chętnego po godz.22.00 czy debilne zapytania już mnie nie dziwią ;) Może dużej książki nie, ale małą nowelkę o tym mogłabym napisać ;) ;)

Chyba wiele mnie ominęło:) Też pamiętam, że kiedyś jakieś głupie pytanie o psa miałem, ale nigdy telefonów po nocach. Za to niedawno miałem telefon o psa, kilka lat po jego adopcji:)

Link to comment
Share on other sites

Ja niby mam wyciszony, ale wibracje mam i tak, gdyby coś się działo np. z Krecikiem albo Amikiem... albo w rodzinie... Zapomniałam już, że ludzie teraz dzwonią naprawdę o każdej porze.

Za to dzisiaj odezwała się do mnie Pani, która już kiedyś ze mną rozmawiała. To ta pani zza Warszawy, która miała borderkę. Brzmiała naprawdę dobrze, ale chciała poznać Amika przed adopcją, a nie ma samochodu i wtedy zrezygnowała, miała poszukać innego pieska, a tu po takim czasie znowu zadzwoniła... Przed chwilą napisala tez do mnie Pani z Poznania, parę dni temu pożegnała suczkę po ponad 16 latach. Wysłała mi zdjęcia suni. Teraz jestem w drodze do domu rodzinnego męża, szumi jak to na autostradzie i poprosiłam obie panie o kontakt wieczorem. Proszę o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Ooooby! Powoli wymiękam...

Dzisiejsza wiadomość na olx z Poznania:

"Zrezygnuj z tej niewdziecznej pracy i sis nie osmieszaj to to juz jest chore!!!

Zajmij sie rodziną a nie tymi zapchlonymi kundlami !!!"

Jeszcze coś pisał, ale juz zablokowałam. Kolejny, dobrze że nie ma limitu osób blokowanych :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Ooooby! Powoli wymiękam...

Dzisiejsza wiadomość na olx z Poznania:

"Zrezygnuj z tej niewdziecznej pracy i sis nie osmieszaj to to juz jest chore!!!

Zajmij sie rodziną a nie tymi zapchlonymi kundlami !!!"

Jeszcze coś pisał, ale juz zablokowałam. Kolejny, dobrze że nie ma limitu osób blokowanych :D 

Nie wymiękaj, tylko blokuj ;) Nie warto się przejmować. Niestety to są "koszty" naszego pomagania, wiele musiałam znieść przez te wszystkie lata, ale każde spojrzenie na psiaka rozwiewa myśli o egoistach, którzy sami NIKOMU nie pomogą, a jakieś "wyrzuty resztek sumienia" zagłuszają takimi właśnie atakami.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 21:02, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika (04.01.2021):

Kaas1 - darowizna dla Orionka : 25 zł

christo-fair - stała na I 2021 : 20 zł

mari23 - deklaracja stała : 20 zł

EwaMarta - dla Oriona : 10 zł

elficzkowa - stała: 10 zł

Dziękuję za wpłaty.

Niestety, nie wiem dlaczego, ale u mnie brakuje jednej wpłaty od christo-fair, dlatego zapisałam aktualnę wpłatę jako zaległą, za grudzień.

20 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika (05.01.2021):

Uxmal - stała: 10 zł

Isiak - stała za I : 20 zł

Dziękuję :)

Aktualnie na koncie mamy: +1 055,51zł 

W przyszłym tygodniu przyjdzie nam zapłacić za hotelik + transport do nowego hoteliku (koszt ok. 500-600zł).

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Może warto zrobić bazarek na transport chłopaka?

Zawsze to wielka pomoc nawet jeśli nie uzbiera się całej kwoty...

Myślę o tym... ale dopiero dzisiaj miałam chwilę, aby zaktualizować finanse psiaczków. Nie wiem czy czasowo się wyrobię na bazarek cegiełkowy.

Mam nadzieję, że transportem pojedzie po lepsze życie chociaż jeszcze jeden psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tyśka) napisał:

 

Niestety, nie wiem dlaczego, ale u mnie brakuje jednej wpłaty od christo-fair, dlatego zapisałam aktualnę wpłatę jako zaległą, za grudzień.

Dziękuję :)

Aktualnie na koncie mamy: +1 055,51zł 

W przyszłym tygodniu przyjdzie nam zapłacić za hotelik + transport do nowego hoteliku (koszt ok. 500-600zł).

Wpłaty od christo-fair mam zapisane u siebie wszystkie ale tutaj którąś pominęłam. Jeśli się nie mylę to będzie VI. Sprawdziłam w banku cały rok i są wszystkie.  Moja wina. Zapisz proszę w rozliczeniu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Myślę o tym... ale dopiero dzisiaj miałam chwilę, aby zaktualizować finanse psiaczków. Nie wiem czy czasowo się wyrobię na bazarek cegiełkowy.

Mam nadzieję, że transportem pojedzie po lepsze życie chociaż jeszcze jeden psiaczek.

Może poprosimy Havankę? Jej bazarki zawsze pięknie szły :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 21:39, mari23 napisał:

Odwiedzam Amiczka wirtualnie, a za 2 tygodnie będę go mogła odwiedzić osobiście :)

Jestem bardzo ciekawa Twojej relacji z poznania chlopaka. Czy z Amika wyjdzie Orion na Twój widok czy jednak (a)Miś przytulak 

21 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty od christo-fair mam zapisane u siebie wszystkie ale tutaj którąś pominęłam. Jeśli się nie mylę to będzie VI. Sprawdziłam w banku cały rok i są wszystkie.  Moja wina. Zapisz proszę w rozliczeniu.

Dziękuję,  zapiszę:) 

19 godzin temu, b-b napisał:

Może poprosimy Havankę? Jej bazarki zawsze pięknie szły :)

Havanki, jak i uxmal ostatnio mało widać na forum, co mnie trochę martwi :( Zapytam. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

 

Havanki, jak i uxmal ostatnio mało widać na forum, co mnie trochę martwi :( Zapytam. Dziękuję.

Jeśli nie da rady i Ty też nie znajdziesz czasu to mogę ja. 

Mam teraz "więcej" czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...