Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

11 godzin temu, elik napisał:

Sądząc ze zdjęć i tego co pisze mari23, to super hotelik  :)

Hotelik jest "skromny", nie luksusowy, od lat ulepszany, żeby psiakom było jak najlepiej, za to osoba właścicielki naprawdę jest dla Amika odpowiednia, ze spokojnym, ale stanowczym charakterem i ogromną wiedzą, doświadczeniem.

38 minut temu, omi napisał:

Jeżeli uważacie, że zmiana miejsca zamieszkania będzie z korzyścią dla Amika to OK. 

 

Zmianę miejsca zaproponowała sama dotychczasowa opiekunka-trenerka Amika i to chyba było impulsem do poszukiwania innego hoteliku. Z tego hoteliku jest bardzo dużo adopcji do Wrocławia, często nie z ogłoszeń, a z polecenia znajomych. Dlatego zaproponowałam to miejsce, choć to nie musi być ten hotelik, może znajdzie się gdzieś bliżej inny. Znam jeszcze dogomaniacki u ZuziM, ale to dużo dalej, pod Zgorzelcem.

A jak zmiana miejsca wpłynie na "skomplikowaną" osobowość Amika tego przewidzieć się nie da :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mari23 napisał:

Hotelik jest "skromny", nie luksusowy, od lat ulepszany, żeby psiakom było jak najlepiej, za to osoba właścicielki naprawdę jest dla Amika odpowiednia, ze spokojnym, ale stanowczym charakterem i ogromną wiedzą, doświadczeniem.

Dla psiaków nie ma znaczenia luksus, bo go nie rozróżniają. Dla nich ważna jest micha, dach nad głową, opieka weterynaryjna i najważniejsze - Człowiek, który ich kocha i odpowiednio ich traktuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tymczasem z tego ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/piekny-nieduzy-amik-pies-z-charakterem-CID103-IDEEhVM.html miałam wczoraj telefon. Pani z 3letnim dzieckiem i kotem, i myślała że Amik idealnie pasuje do rodziny, że jest przyjacielską ciepłą kluchą. Była też zdziwiona, że pies jest w innym mieście niż Sandomierz. Nie doczytała... :( 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyśka) napisał:

Tymczasem z tego ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/piekny-nieduzy-amik-pies-z-charakterem-CID103-IDEEhVM.html miałam wczoraj telefon. Pani z 3letnim dzieckiem i kotem, i myślała że Amik idealnie pasuje do rodziny, że jest przyjacielską ciepłą kluchą. Była też zdziwiona, że pies jest w innym mieście niż Sandomierz. Nie doczytała... :( 

Że też pani z 3 letnim dzieckiem i kotem chce się jeszcze psa   196210452_zastanawiasi.gif.4ab8194f2e8d988ca2176b6327c6af45.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, teresaa118 napisał:

U mnie juz Nowy Rok platnosciowy. Poszlam na przelaj i zaplacilam na kwartal. Zycze pieknemu wlasnego domku w nowym roku

Bardzo Ci dziękuję:) 

A powiesz mi co sądzisz o tym, aby Amika przenieść do mniejszego hoteliku pod Wrocławiem? Koszt 300zł/msc plus karma. Poza Amikiem będzie tam 6 innych psiaków (+ 3 własne), miejsce polecone przez mari23. Właścicielką hoteliku jest Pani trener, która współpracuje z Ekostrażą. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pamięć i spersonalizowane życzenia.  :) 

Aktualnie ludzie powariowali i dostaję smsy w sprawie adopcji "tego ślicznego puchatego pieska". Niestety, żadne z zapytań nie zapowiada się na ciąg dalszy po świętach (ludzie nie wiedzą nawet o jakiego psiaka pytają) - bo poprosiłam o kontakt po świętach. Ja właśnie jestem na walizkach, dzisiaj od razu po pracy ruszam do swoich Rodziców i Bliskich, z którymi nie widziałam się od paru dobrych miesięcy, więc będzie mniej zdecydowanie mniej na Forum (jeśli będę w ogóle).

 

Link to comment
Share on other sites

Już teraz, póki nie wpadliśmy do końca w wir świątecznych przygotowań, życzę WAM Wszystkim: sympatykom, darczyńcom i dobrym duszom Amika (Krecika, Roxi i wszystkich innych psiaków, które w tym roku wspólnie ratowaliśmy) spokojnych świąt, które będę dla Was odpoczynkiem od zamętu, smutku i trudnych doświadczeń. Aby był to czas dający wytchnienie, czas małych wzruszeń i radości nawet z tych najmniejszych rzeczy. 
A na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam duuużo dobroci płynącej z serc Ludzkich, życzliwych i pomocnych Ludzi wokół oraz wiary i nadziei w lepsze czasy :)

Wszystkiego najlepszego dla Was :) Dziękuję, że pomimo różnic pomiędzy nami, wspieracie mnie w moim działaniu oraz wspólnie możemy odmieniać los niejednego bezdomniaka. DZIĘKUJĘ :)

pizap.jpg.b2ad3f3788b03bdac3c20694b549b002.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyśka) napisał:

Bardz Ja właśnie jestem na walizkach, dzisiaj od razu po pracy ruszam do swoich Rodziców i Bliskich, z którymi nie widziałam się od paru dobrych miesięcy, więc będzie mniej zdecydowanie mniej na Forum (jeśli będę w ogóle).

Szczęśliwej  drogi w obydwie strony!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję, w jedną stronę mam ok. 8h. Jak minę okolice Warszawy to już będzie "z górki", pół trasy za mną. :) 

                                         Święta Bożego Narodzenia: Choinki bez tła

                     Szczesliwych Cudownych Swiateczek

                                        Dla Calego Tysinkowa Lapeczkowa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W święta mialam telefon rozgrzany do czerwoności. Rano, wieczorem, w środku nocy, o 10 rano i o 11 wieczorem, o 3 po południu i o 2 w nocy... lakoniczne smsy, nagrywanie się na sekretarkę. I tylko jeden telefon o normalnej porze. Nagle wszyscy zapragnęli mieć "tego ślicznego puchatka", gotowi byli wziąć teraz i natychmiast, od razu. Telefonów po 21 nie odbierałam, na smsy wyslane w środku nocy nie odpisałam. Trudno, jestem straszną chamką, ale nie lubię jak ktoś nie ma krztyny przyzwoitości w sobie... za to odpisywałam w Wigilię i w święta na smsy, nawet te: "wezmę tego pieknego pieska za darmo". Krótko - o tym, jakiego człowieka Amikowi szukam i dlaczego tak, z czym wiąże się adopcja (że wizyta pa w domu, że umowa) i że proszę o kontakt telefoniczny po świętach, od 29.12. A, i że życzę spokojnych, radosnych świąt i moj podpis, z imienia i nazwiska. No, ciekawa jestem kto zadzwoni, bo nie dostałam żadnej informacji zwrotnej od nikogo.

Telefony miałam od wigilii do dzisiaj (chociaż najwięcej w wigilię), dzisiaj w nocy obudził mnie kolejny telefon, tym razem o 3 nad ranem... nie odebrałam i po 3minutach dostalam smsa, że przyjedzie po tego psa. Wśród tylu zapytan tylko jedna Pani zadzwoniła o przyzwoitej porze i się przedstawiła... pani z maleńkimi dziećmi. Nie doczytała, że Amik ani nie zostanie wydany do budy, na stałe na podwórko ani nie sprawdzi się jako niania dla dzieci :( Ale nie skreślam wszystkich od razu, może ktoś z tej całej lawiny chętnych zadzwoni i okaże się sensowny. Oby!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2020 o 18:20, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Amika (21.12.2020):

Teresaa118 - deklaracja I - III : 150 zł

 

Dnia 22.12.2020 o 18:19, elficzkowa napisał:

Wstawiam rachunek za karmę dla Amika:

 

Orion - karma.png

Dziękuję, zaktualizowałam rozliczenie.

Zrobiłam mały misz masz w lokalizacji ogłoszeń, oby zadzwonił ktoś sensowny...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2020 o 00:58, Tyśka) napisał:

W święta mialam telefon rozgrzany do czerwoności. Rano, wieczorem, w środku nocy, o 10 rano i o 11 wieczorem, o 3 po południu i o 2 w nocy... lakoniczne smsy, nagrywanie się na sekretarkę. I tylko jeden telefon o normalnej porze. Nagle wszyscy zapragnęli mieć "tego ślicznego puchatka", gotowi byli wziąć teraz i natychmiast, od razu. Telefonów po 21 nie odbierałam, na smsy wyslane w środku nocy nie odpisałam. Trudno, jestem straszną chamką, ale nie lubię jak ktoś nie ma krztyny przyzwoitości w sobie... za to odpisywałam w Wigilię i w święta na smsy, nawet te: "wezmę tego pieknego pieska za darmo". Krótko - o tym, jakiego człowieka Amikowi szukam i dlaczego tak, z czym wiąże się adopcja (że wizyta pa w domu, że umowa) i że proszę o kontakt telefoniczny po świętach, od 29.12. A, i że życzę spokojnych, radosnych świąt i moj podpis, z imienia i nazwiska. No, ciekawa jestem kto zadzwoni, bo nie dostałam żadnej informacji zwrotnej od nikogo.

Telefony miałam od wigilii do dzisiaj (chociaż najwięcej w wigilię), dzisiaj w nocy obudził mnie kolejny telefon, tym razem o 3 nad ranem... nie odebrałam i po 3minutach dostalam smsa, że przyjedzie po tego psa. Wśród tylu zapytan tylko jedna Pani zadzwoniła o przyzwoitej porze i się przedstawiła... pani z maleńkimi dziećmi. Nie doczytała, że Amik ani nie zostanie wydany do budy, na stałe na podwórko ani nie sprawdzi się jako niania dla dzieci :( Ale nie skreślam wszystkich od razu, może ktoś z tej całej lawiny chętnych zadzwoni i okaże się sensowny. Oby!!!

Czytam i nie wierzę. Nie wiem czy się śmiać czy co:) A o tego typu SMSach to tylko w memach czytam i myślałem, że to nieprawdziwe zrzuty ekranu, a tu proszę bardzo:D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...