Jump to content
Dogomania

W DS:)Roxi malutka sunia z cieczką,potrzebne deklaracje na utrzymanie w hoteliku!


Recommended Posts

Witam, ile Roxi może mieć lat?Z tego, co doczytałam dogaduje się z kotami i dziećmi, czy nie jest lękliwa, nadawałaby się do podróży pociągiem lub autobusem?Szukam dla siebie psiego przyjaciela, najlepiej właśnie niedużej suni, którą mogłabym codzień zabierać do pracy, przyjaznej kotom i dzieciom, niebojącej się hałasów.Jestem spod Wrocławia, zdaje się, że Poker może mnie sprawdzić przed adopcją jak coś;)

Edit.Aha około roku, super:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Dark Lord napisał:

Witam, ile Roxi może mieć lat?Z tego, co doczytałam dogaduje się z kotami i dziećmi, czy nie jest lękliwa, nadawałaby się do podróży pociągiem lub autobusem?Szukam dla siebie psiego przyjaciela, najlepiej właśnie niedużej suni, którą mogłabym codzień zabierać do pracy, przyjaznej kotom i dzieciom, niebojącej się hałasów.Jestem spod Wrocławia, zdaje się, że Poker może mnie sprawdzić przed adopcją jak coś;)

Edit.Aha około roku, super:)

 

Jak najbardziej polecam Dark Lord na DS dla Roxi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Dark Lord napisał:

Witam, ile Roxi może mieć lat?Z tego, co doczytałam dogaduje się z kotami i dziećmi, czy nie jest lękliwa, nadawałaby się do podróży pociągiem lub autobusem?Szukam dla siebie psiego przyjaciela, najlepiej właśnie niedużej suni, którą mogłabym codzień zabierać do pracy, przyjaznej kotom i dzieciom, niebojącej się hałasów.Jestem spod Wrocławia, zdaje się, że Poker może mnie sprawdzić przed adopcją jak coś;)

Edit.Aha około roku, super:)

 

Jejku, byłoby super:)

Roxi jest świetna, nie jest absolutnie lękliwa ani agresywna nawet wobec obcych osób. Nie wiem jaka była jej przeszłość, ale jest świetnie zsocjalizowana. Samochodem jeździ super, nie szczeka, nie boi się, nie wymiotuje. Nie boi się kennela, nie próbuje się wydostać podczas jazdy.  Podejrzewam, że w autobusie czy pociągu też nie będzie problemu. Wobec dzieci jest też przyjazna. Bardzo lubi towarzystwo psów.  Na smyczy chodzi bardzo ładnie. W poprzednim hotelu był problem z posikiwaniem w domu, ale u nas nic takiego się nie dzieje. Może był jakiś stan zapalny i antybiotyk po sterylizacji pomógł. 

Jak zostaje sama to czasami trochę poszczekuje.

Link to comment
Share on other sites

Fajne zabawowe stadko:)

Oby wszystkie zwierzaki były takie szczęśliwe

jeszcze Roxi u Murki,a juz na jej miejsce mam 3 szczeniaki z patologii,nie maja szans na znalezienie domów,boje się,że patologia nie będzie czekać tylko odda je kolejnej patologii,a tam są 2 suczki

a ostatnio "moje" psiaki u Murki ekspresowo znajdują domy,mam nadzieję,że szczeniorkom też by się udało

bardzo mi ich szkoda

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2019 o 23:43, Nadziejka napisał:

Rozliczony! 63 zl dla Lakunia i 63 zl dla Roksianci!  Dziekuje Wam Cudnie 105 zl Cegielki! - bizu i ksiazki dla Lakunia i Roxi do 10 lipca

z bazareczku num 2  dla Roksi i dla Lakunia

                 przed chwilka

                      63 zl z gr przelalam  do wilhelm170

pozdrawiam ogromnie lapenki

 prosze wiolhehelm o potwierdzenie na bazarku zakonczonym

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2019 o 22:05, wiolhelm170 napisał:

wpłynęło 20 zł od anny Małgorzaty 

Rozliczony! 63 zl dla Lakunia i 63 zl dla Roksianci!  Dziekuje Wam Cudnie 105 zl Cegielki! - bizu i ksiazki dla Lakunia i Roxi do 10 lipca

            Ciocia wilohelm prosze potwierdz na bazarku zakonczonym i tutaj na wateczku

                                 63 zl 50 gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...