Jump to content
Dogomania

>>> ZAKOŃCZONY - Chustecznik, Szkatułki i tabliczki ozdobne wykonane metodą Decoupage! na Dragon i Misia! do 30.06 <<<


Olena84

Recommended Posts

ROZLICZENIE:

1. mama Oleny84 - nr 1 - chustecznik - 45zł - wpłyneło 45zł - odb. os - odebrane - dla psiaków 45zł

2. Bakusiowa - nr 2 - pudełko - 15zł, nr 5 - tabliczka - 30zł = 45zł - dotarło 50zł - odb. os. - dla psiaków 50zł

3. Aga76 - nr 3 - pudełko - 30zł - dotarło 30zł - odb. os. - dla psiaków 30zł

4. buuenos - nr 6,8,9,10 - tabliczki = 120zł - dotarło 211,14zł - dla psiaków 211,14zł

5. Olena84 - nr 7 - tabliczka - 20zł - wpłyneło 20zł - odb. os - odebrane - dla psiaków 20zł

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Sara2011 napisał:

Pieniążki w kwocie 180zł juz na koncie Misia:).  Dziękuję ślicznie Oleno84 za ujęcie Misia w bazarku oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wspaniałego wyniku :)

u894nezfpfrt.jpg

 

 

Dziękuję za informację!

Niestety byłam hop do przodu i do Dragona wysłałam nie na aktualne konto, ale mam nadzieje, że w piątek uda się Annie pobrać z banku te pieniążki 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Aga76 napisał:

Szkatułka już odebrana, jest piękna, bardzo starannie i precyzyjnie wykończona, cudeńko :)

uff, cieszę się

Otrzymałam zwrot za wysyłki od Aga76 i buuenos, ale za dużo ;) dołożę do bazarku, który jest jeszcze rozliczany, może tak być?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Olena84 napisał:

uff, cieszę się

Otrzymałam zwrot za wysyłki od Aga76 i buuenos, ale za dużo ;) dołożę do bazarku, który jest jeszcze rozliczany, może tak być?

Poduszkowiec szybko doleciał.

 

Z ogonkiem ;) zrób, co uważasz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...