Jump to content
Dogomania

>> 3 lata odsiadki za niewinność!! Na ratunek Kapsla z Radys- dziekuje wszystkim za pomoc, udało się Kapsel MA DOM we Wrocławiu :) <3


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że odwołany niż żeby samochód się popsuł z psiakami. Szkoda, że Kapsel jednak jeszcze nie wyjechał.

tak, chyba zaraz za WArszawą się zepsuł i tak samo napisałam Pati, że lepiej tak niż w połowie rozwożenia psiaków.

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

szkoda! Pechowo się zaczyna, ale na pewno to się zmieni!

tak...nie lubie tego oczekiwania, tym bardziej, że w Radysach każdy dzień ma znaczenie :( niby ma być przeniesiony na pt ale to nic pewnego. SPróbuje na grupie fb popytać czy inni co byli na tą trase nie organizuja jakiegoś alternatywnego transportu

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Karen116 napisał:

Ale ulga! Boże jaki sliczny!

Dobralyscie sie z Dexterka. Ona tez wzdycha jaki piekny :))

8 minut temu, zorka5 napisał:

Super! Jęzor na wierzchu, gorąco pewnie. Nie wygląda na zmartwionego ;) Fajny psiak, spojrzenie trochę łobuzerskie ;)

byle nie lobuz ;)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Karen116 napisał:

:) Może mamy podobny gust z Magdą? Kori też nam się bardzo podobał:) 

Spojrzenie ma faktycznie łobuzerskie, ale szorściaki tak mają:) Ja wiem, o co mu chodzi: "chciałbym stąd wyjść":)

to prawda:) macie podobne gusta :)

37 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Łobuz kocha najbardziej :-)

tak..tylko o domek zwykle trudniej, ale- bądźmy dobrej myśli.

Dość dobrze wygląda Kapsel na tym zdjęciu...biorąc pod uwage staż w Radysach...ciekawe jak to wyjdzie przy bliższym przeglądzie...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

Schronisko chyba go jakoś mocno nie przytłoczyło. 

Terier, te psy są nie do zdarcia ;)
Mam pod opieką psa, który jako szczeniak (prawie 4lata temu) został wyrzucony na ulicę... przygarnęli go starsi ludzie, pies im zwiewał, przyjeżdżali po niego do przytuliska... w końcu raz nie odebrali mimo że wiedzieli, że tam jest. Pies trafil do schroniska o złej sławie. Tam psy się pastwiły nad nim: on bidula (do tej pory cholernik i prowodyr zaczepek) leżal do góry brzuchem, sikał ze strachu, a te psy staly nad nim i warczały... po 3tygodniach tam posiwiał i się postarzał o jakies 6lat. A w hotelu znowu się rządzi, zachowuje się jakby wygrał w totka, wróciła młodość i hart ducha. Uczy psy uciekać z hotelu, kopać doły, wprowadził terror, żaden pies (nawet dog niemiecki) mu nie odpyszczy się :). Pies niezniszczalny, terier. Myśli, że podbije świat - ma misję. ;) Nie pamięta NIC z traumy schroniskowej.

Uwielbiam takie psy ;) Mam nadzieję, że Kapsel okaże się psem równie dzielnym, puszczającym wszystko co złe w niepamięć. Chociaż może nie tak charakternym jak ten "mój"... ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Chociaż może nie tak charakternym jak ten "mój"... ;)

święte słowa Tysiu :D  :D

oby był jednak spokojnym, zrównoważonym terierem.

 

Pati napisała, że transport wyniósł 350 zł. To i tak fajnie, biorąc pod uwagę, że dwa psiaki z powodu zmian terminów wyjechały z innym przewoźniekiem ;) Już przelałam Patrycji :)

Kapsel pewnie ok. 23 dotrze do magdy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...