Jump to content
Dogomania

>> 3 lata odsiadki za niewinność!! Na ratunek Kapsla z Radys- dziekuje wszystkim za pomoc, udało się Kapsel MA DOM we Wrocławiu :) <3


Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

ale mi się humor poprawił taką relacją :) dziekuje-ruchomy-obrazek-0111.gif

co do kłopotów zdrowotnych, robiliście może próby wątrobowe? mój fazi po długiej odsiadce w Radysach ma co jakiś czas nawrót kłopotów z watrobą...chyba od dziś będzie kolejna walka :( bo znowu żółta biegunka bez powodu...eh...Trzymam kciuki za Kapselka, karmy weterynaryjne i dobre leki na pewno go szybko podciągną, to młody psiak przecież, a tyle ma teraz roboty ;) że musi być zdrowy:) zaraz biegne na Insta :)

Próby wątrobowe ma lepsze niż ja :-P

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jagimuza napisał:

Próby wątrobowe ma lepsze niż ja :-P

to super, to najważniejsze :) pięknie wygląda Jestem zachwycona jego (Waszymi:)) relacjami na Instagramie.

Żeby jeszcze do Korcia się uśmiechnął los i znalazł ludzi wartościowych...jak Wy....

dzięki za Kapselka

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Jagimuza napisał:

Kapselek jest po wizytach u weterynarza. Wyniki niby ok, ale ma podwyższony mocznik i problemy jelitowe wiec zaczynamy akcje pt. Leczymy się o_O. Po wielu eksperymentach z karmami i gotowaniem włączyliśmy karmę lecznicza, dla psów z problemami gastrycznymi. Do tego tabsy na wątrobę, poprawę apetytu i trawienia. Poza tym nadal będziemy gotować, ale w  nieco zmodyfikowanej formie.

Jeżeli wprowadziliście karmę leczniczą, to nie podawajcie innych pokarmów. Tylko karma weterynaryjna i koniec. 

Dnia 15.10.2019 o 22:57, Jagimuza napisał:

Polubił za to kasze jaglana z warzywami i do tego wołowina z podrobami i olej lniany. 

Lepiej ograniczyć wołowinę i podroby. Trzeba też uważać na przysmaki, podrażniają układ pokarmowy, wiele z nich zawiera konserwanty. Te suszone, naturalne typu uszy, ogony, kurze łapki itd. są atrakcyjne dla psów, ale po nich bardzo często psy mają kłopoty zdrowotne. 

To kiepsko, że Kapselek boi się wystrzałów. Ciężki okres przed Wami. Musicie bardzo uważać i nie spuszczać go ze smyczy.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, hop! napisał:

Jeżeli wprowadziliście karmę leczniczą, to nie podawajcie innych pokarmów. Tylko karma weterynaryjna i koniec. 

Lepiej ograniczyć wołowinę i podroby. Trzeba też uważać na przysmaki, podrażniają układ pokarmowy, wiele z nich zawiera konserwanty. Te suszone, naturalne typu uszy, ogony, kurze łapki itd. są atrakcyjne dla psów, ale po nich bardzo często psy mają kłopoty zdrowotne. 

To kiepsko, że Kapselek boi się wystrzałów. Ciężki okres przed Wami. Musicie bardzo uważać i nie spuszczać go ze smyczy.

Dziękujemy za cenne rady! Będziemy się trzymać zaleceń weterynarza. Suszone uszy to zgroza! Kapsel ma gorzej niż człowiek po grochu z kapusta popsutym mlekiem XD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.instagram.com/p/B6wUWDvn3yX/?igshid=1dpvkueauy0r6

W ten właśnie sposób Kapselek wyniuchał Nowy, 2020 Rok :-) Powoli już cichną odgłosy wystrzałów, daliśmy sobie z nimi radę.

Życzymy Wam wszystkim dużo szczęścia na nadchodzący czas i jeszcze raz dziękujemy za Wasz nieziemski wysiłek, dzięki któremu Kapselek mógł rozpocząć nowe życie.

Jagoda i Tomek.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jagimuza napisał:

imageproxy.php?img=&key=4371c02133597b0chttps://www.instagram.com/p/B6wUWDvn3yX/?igshid=1dpvkueauy0r6

W ten właśnie sposób Kapselek wyniuchał Nowy, 2020 Rok :-) Powoli już cichną odgłosy wystrzałów, daliśmy sobie z nimi radę.

Życzymy Wam wszystkim dużo szczęścia na nadchodzący czas i jeszcze raz dziękujemy za Wasz nieziemski wysiłek, dzięki któremu Kapselek mógł rozpocząć nowe życie.

Jagoda i Tomek.

 

Dobrego Nowego Roku :)

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO <3

Link to comment
Share on other sites

To takie piękne, ze aż trudno uwierzyć! Miał Kapsel nieziemskie szczęście, że trafił na tak wspaniałych ludzi! Baaardzo dziękuję za ten cudowny dom dla niego! Życzę zdrowia, radości, sukcesów i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

Śledzę na bieżąco jego nowe zdjęcia i zawsze wywołuje to mój uśmiech. I za to bardzo dziękuję!

Co do jego kłopotów żołądkowych, to z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć "ograniczone zaufanie" dla przysmaków, zwłaszcza tych czyszczących zęby. Moje oba psy bardzo po nich chorowały - burczenie w brzuchu, wzdęcia, biegunka. Objawy znikały po zaprzestaniu podawania Denta Sticksów - po tych czyszczących chorowały najbardziej. Z innych przysmaków dało się coś wybrać (np. Markies Pedigree), ale w bardzo małych dawkach - dwa, trzy dziennie dla suczki o podobnej wadze i posturze jak Kapsel. Przy większych ilościach sunia nie chciała jeść obiadu, była gotowa żywic się tylko przysmakami:) I to własnie najgorsze, ze psy je uwielbiają. Trudno odmówić, ale warto. 

Podroby są tez odradzane przy problemach z nerkami, ale Kapsel ich nie ma - generalnie jednak nie można podawać ich za dużo. Z wołowiną mieliśmy z moimi psami problem - lubiły ją jeść, ale ciężko ją trawiły i miały kłopoty żołądkowe po niej. 

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...