Jump to content
Dogomania

>> 3 lata odsiadki za niewinność!! Na ratunek Kapsla z Radys- dziekuje wszystkim za pomoc, udało się Kapsel MA DOM we Wrocławiu :) <3


Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Janeczko o ile powiadomienie dotyczy jakies wmiare aktualnych polaczen to zawsze oddzwaniam. Jsli dotyczy polaczen sprzed kilku godzin to zawsze konczy sie to tak ze nikt juznie wie poco do mnie dzwonil, dlatego zwyczajnie przestalam.oddzwaniac po takim czasie

Zwykly telefon niestety nie wchodzi w gre bo ja non stop korzystam.z internetu na telefonie glownie z messengera oczywiscie w sprawach psich :( 

juz z telefonem.robilam.rozne eksperymenty- np.prosilam.kolezanke zeby do.mnie dzwonila jak jestem w roznych miejscach ;) no i fakt jest ze telefon ma focha- raz laczy a raz nie. Kolezanka mi.jeszcze podpowiedziala ze to moze byc wina starej karty sim(moja ma ze "sto" lat faktycznie- musze zadzwonic do operatora dopytac ).

dzieki za chec pomocy :)) pprobuj do mnie dzwonic wieczorkiem :) w rrazie czego.oddzwonie. dzis mam znowu mocno napiety grafik 

Nie wiem czy to już robiłaś ale czasem zwykły restart pomaga, czy wyjęcie i włożenie karty ponownie. Gdybm nie zadzwoniła to się nie pogniewaj ja też mam dziś napięty grafik za chwile wsiadam do samochodu i jadę na wieś.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Nie wiem czy to już robiłaś ale czasem zwykły restart pomaga, czy wyjęcie i włożenie karty ponownie. Gdybm nie zadzwoniła to się nie pogniewaj ja też mam dziś napięty grafik za chwile wsiadam do samochodu i jadę na wieś.

Tak restartuje czesto. Bede dzwonic dzis do operatora 

Dzieki za wszystko. Odpoczywaj na wsi i prosze pomachac do psich rezydentow ode mnie, chyba ze juz udalo sie je oswoic na tyle by poglaskac??

O telefon sie nie martw- ja nie z tych obrazalskich

Przy okazji- przepraszam karren ze wczoraj nie oddzwonilam :(( musialam robic wieczorem ogloszenia dla nowego szczeniaka. Ma DT tylko do wekendu

Link to comment
Share on other sites

Iza, nic się nie martw. Dzwoniłam, bo lubię z Tobą porozmawiać:) I chciałam zapytac o Kapsla, czy coś więcej wiesz. Ale już Magda do mnie oddzwoniła i powiedziała co i jak. Więc nic pilnego. Nie chce być nachalna, wiem, ze masz mnóstwo spraw i swoje prywatne zycie, no i odpocząć tez trzeba. Ja też nie z tych obrażalskich:)

Mam nadzieję, ze z telefonem się wszystko wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

Janeczko o ile powiadomienie dotyczy jakies wmiare aktualnych polaczen to zawsze oddzwaniam. Jsli dotyczy polaczen sprzed kilku godzin to zawsze konczy sie to tak ze nikt juznie wie poco do mnie dzwonil, dlatego zwyczajnie przestalam.oddzwaniac po takim czasie

Parę godzin to niedużo. Ja oddzwaniam. Fakt, czasem ludzie nie pamiętają, ale jak podpowiem że może chodzi o psa to się im przypomina. Ja jedynie nie oddzwaniam jak przychodzi mi powiadomienie, że ktoś dzwonił do mnie z 2-3dni temu, a ja byłam poza zasięgiem. Ale jak nawet dzień wcześniej ktoś dzwonił (zazwyczaj wieczorem kiedy już mam wyciszony) to oddzwaniam. Za parę godzin nie przepraszam (zwłaszcza że jak ktoś dzwonił raz) i nie tłumaczę się, bo uważam, że nie ma obowiązku noszenia telefonu przy d... i odbierania zawsze. Normalni ludzie pracują i inni to rozumieją.

Jeżeli masz problem z telefonem może warto na razie kupić zastępczy... takie z działającym wi-fi są już o 50-100zł. Naprawdę warto kupić;) To nie na stałe przecież, ale na takie sytuacje jak ta teraz. Chociaż mam nadzieję, że operator zaradzi (ale jak wina telefonu to nie zrobi nic).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2019 o 12:24, Karen116 napisał:

Iza, nic się nie martw. Dzwoniłam, bo lubię z Tobą porozmawiać:) I chciałam zapytac o Kapsla, czy coś więcej wiesz. Ale już Magda do mnie oddzwoniła i powiedziała co i jak. Więc nic pilnego. Nie chce być nachalna, wiem, ze masz mnóstwo spraw i swoje prywatne zycie, no i odpocząć tez trzeba. Ja też nie z tych obrażalskich:)

Mam nadzieję, ze z telefonem się wszystko wyjaśni.

dziękuje za wyrozumiałość :)

Dzis przywieźli nam KOLEJNEGO PSA do przytuliska...już ręce opadają do samiuteńkiej ziemi. Ostatnie miejsce w kojcach zajęte....

 

Kapsel dostał 50 zł od Moniki F. Ślicznie dziękuje :)

 

ps. dziś telefon działał, miałam 3 telefony o psy (nasze przytuliskowe) w tym jeden od chłopca, po głosie może 10-12 lat, który chciał mi powiedzieć, że bardzo nie ładnie, że chce oddać psa, bo mama go uczyła, że przyjaciół się nie oddaje! poprosiłam, by jeszcze raz przeczytał ogłoszenie, że piesek jest w schronisku...przedziwny telefon....

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie ma telefonów o Kapsla. Postanowiłam ogłaszac go trochę dalej.

Tutaj będzie post z ogłoszeniami na olx, żebym sobie też usystematyzowała co mamy.

- na Poznań- https://www.olx.pl/oferta/kapsel-piekny-wiekszy-delikatny-pies-po-przejsciach-adoptuj-CID103-IDBcVEC.html#9a3a857c33

- na Opole- https://www.olx.pl/oferta/kapsel-cudny-pies-szuka-domu-CID103-IDAO13E.html#201d8228e8

- na Katowice- https://www.olx.pl/oferta/kapsel-wiekszy-uroczy-wrazliwy-psiak-szuka-spokojnego-domu-CID103-IDANPLX.html

- na Katowice 2- https://www.olx.pl/oferta/uroczy-szorsciak-kapsel-wiekszy-dojrzaly-spokojny-pies-adopcja-CID103-IDBiVpG.html

- na Częstochowe- https://www.olx.pl/oferta/kapsel-madry-przyjaciel-spokojnej-rodziny-30-kg-4-lata-adopcja-CID103-IDB7xh9.html

- na Warszawe- https://www.olx.pl/oferta/piekny-kapsel-30-kg-wrazliwy-pies-po-przejsciach-szuka-domu-CID103-IDATz2i.html

- na Wrocław- https://www.olx.pl/oferta/niesmialy-spokojny-30-kg-kapsel-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDAU7Jr.html

- na Wrocław 2- https://www.olx.pl/oferta/wiekszy-lagodny-madry-pies-kapsel-szuka-spokojnej-rodziny-CID103-IDBngy1.html

Potrzebwałabym jeszcze ze 3 wersje tekstu, może ktoś dałby rade coś napisać ? nie musi być taki przydługi wywód jak te moje. MOże własnie coś - krótko, zwięźle i na temat- przyniesie szczęście. Bardzo prosze, piszcie;)

Trzeba będzie też wykupić więcej wyróżnień, ale to dopiero jak rozlicze bazarek i poznam mniej więcej koszty weta za ten miesiąc. Poprosiłam też Magde o nowe zdjęcia, bo uważam, że Kapsel ma ledwie 5-6 ładnych zdjęć. Mam nadzieje, że w wekend Magdzie uda się coś pstryknąc, bardzo mi zależy.

Adopcje moich psiaków z hoteliku totalnie stanęły. Nie wiem jak je odczarować......

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Karen116 napisał:

Miło popatrzeć na szczęśliwego Kapselka:)

Madzia napisala ze na spacery wychodzi juz bez prpblemu z innymi psami, gdy jest na wybiegu nadal probuje bronic terytorium ale juz coraz mniej

Czekam nadal na zdjecia do ogloszen

W sobote w nocy jakis debil wyslal mi sms czy ogloszenie Kapsla aktualne odbisalam.po 5 rano, ze tak ;) to byl koniec kontaktu

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

W sobote w nocy jakis debil wyslal mi sms czy ogloszenie Kapsla aktualne odbisalam.po 5 rano, ze tak ;) to byl koniec kontaktu

Oo, widzę że mój sposób. W ubiegłym tygodniu miałam taką samą sytuację. Ktoś przysłał smsa o pierwszej w nocy czy ta niewielka sunia ruda (chodzilo o Mimi) jest do adopcji, odpisałam o 4tej rano jak się kładłam ;) Ludzie za grosz nie mają wyczucia.

Dobrze, że Kapsel coraz mniej kozakuje :) a mnie się ubzduralo, że on potulny jak baranek jest, dopiero jak przeczytałam opisy (swoją drogą - piękne!) ogłoszeń to zweryfikowałam swoje myślenie 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Oo, widzę że mój sposób. W ubiegłym tygodniu miałam taką samą sytuację. Ktoś przysłał smsa o pierwszej w nocy czy ta niewielka sunia ruda (chodzilo o Mimi) jest do adopcji, odpisałam o 4tej rano jak się kładłam ;) Ludzie za grosz nie mają wyczucia.

Dobrze, że Kapsel coraz mniej kozakuje :) a mnie się ubzduralo, że on potulny jak baranek jest, dopiero jak przeczytałam opisy (swoją drogą - piękne!) ogłoszeń to zweryfikowałam swoje myślenie 

Ja na szczescie mam wylaczony dzwiek przy smsach wiec sie w nocy nie obudzilam ;) ale ludzie sa faktycznie bez mozgu, pewnie jakies dzieciaki jak zwykle

Dziekuje za mile slowa o ogloszeniach ;) miejmy nadzieje ze ktos jeszcze zainteresuje sie Kapslem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...