Jump to content
Dogomania

>> 3 lata odsiadki za niewinność!! Na ratunek Kapsla z Radys- dziekuje wszystkim za pomoc, udało się Kapsel MA DOM we Wrocławiu :) <3


Recommended Posts

Kapsel jest kolejnym psem którego wspólnie z karren zamierzamy uwolnić z Radys. Podobnie jak Kormoran, ma na karku 3 lata odsiadki w zbiorczym boksie, z jednym jedynym wyjściem z boksu do zdjęć prawie rok temu! Od tego czasu- niezauważany, mimo że młody, piękny, kochający ludzi- wegetuje w piekle.

Jestem bardzo ciekawa co to będzie za pies...w jakim stanie przyjedzie, jak się odnajdzie w nowej rzeczywistości. Wiem że będzie najszczęsliwszy mogąc znów biegać!! być blisko świata, ludzi- ŻYĆ!!

Po Kormoranie zostało miejsce w hoteliku u Dexterki, koszt to 450 zł / m-c, plus transport i weterynarz. Wierze, że wszystko się uda szczęśliwie dla Kapsla....że hotelik będzie krótkim przystankiem...

Zapraszam wszystkich którzy chcą uczestniczyć w ratowaniu tego życia...finansowo, ale też każdym innym wsparciem.Deklaracje stałe, jednorazowe, bazarki, pomoc w ogłoszeniach- wszystko jest ważne :)

Tak Kapselem prezentuje się w Radysach:

KAPSEL - same plusy. Bardzo pozytywny (nawet tu, w schronisku). Ogromnie towarzyski i przyjazny. Energiczny, rezolutny, bystry. Bierze sprawy w swoje łapy, czyli robi wszystko, aby sforsować kraty, które go oddzielają od normalnego świata. Popatrzcie na jedno ze zdjęć, na którym pysk omal mu się nie rozerwie, bo usiłuje wygryźć sobie jakąś dziurę, aby wyleźć z kojca. Na dobrą sprawę, mógłby być ilustracją do piosenki "Wyrwij murom zęby krat", tylko, że niestety, dobrze wiemy: w jego przypadku nie skończy się tak, że mury runą. Jemu może pomóc tylko człowiek. Taki, dla którego kreatywność i determinacja Kapsla nie będzie przeszkodą, ale zaletą, który go doceni i za to właśnie pokocha. Kapsel ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od lipca 2016r. KOJEC: I - 14 NR: 8295

kapsel1.jpg.650872564d743e3562e7d4e5c2d5c094.jpgkapsel2.jpg.8a8c15e5a460c289de617ba9931b6829.jpg

kapsel3.jpg.0eb0e311d9b4541d8c03ce86a1198a2f.jpgkapsel4.jpg.1d95bd752ad127d3c4c64e3da03c6221.jpg

kapsel5.jpg.a7b11e91b50940e06f17ef8bd8ab51e9.jpgkapsel6.jpg.3a59ec78272096ed926a7148306f11df.jpg

Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE:

  • 50 zł Monika F. (VI,VII, VIII, IX)
  • 10 zł jankamałpa (V, VI, VII, VIII)
  • 20 zł od Zorka5 (VI, VII, VIII)
  • 20 zł od yoana (VII, VIII, IX)
  • 250 zł karen116 (VII, VIII)
  • 20 zł mama karen (VII, VIII)
  • 20 zł siostra karen (VII, VIII, IX)
  • 20 zł Livka (VI, VII)

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

  •  100 zł od Dorota W. (18.06)
  • 150 zł od karen116 (24.06)
  • 311 zł z bazarku transportowego (24.06)
  • 246 zł od karen116 (12.07)
  • 150 zł od karren116 (20.08)
  • 252 zł z bazarku (20.08)
  • 77,20 zł od Karren116 na uregulowanie długu Kapselka (1.01)

 

WYDATKI:

  • 350 zł transport (21.06)
  • 145 zł hotelik czerwiec (1.07)
  • 246 zł wet (4.07)
  • 17,80 zł x 2= 35,60 zł - wyróznienie olxów (27.07)
  • 450 zł hotelik lipiec (30.07)
  • 450 zł hotelik sierpień (27.08)
  • 17,80 zł x 2= 35,60 zł - wyróznienie olxów (5.09)
  • 342 zł wet sierpień (9.09)
  • 195 zł hotelik wrzesień (17.09)
  • 39 zł rejestracja chip (25.09)

SUMA: 2288,20 zł- 2288,20 zł=  0,00 zł --  dziękuje Karren 116 za uregulowanie długu po Kapselku :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

dołącze moją skromną stałą 10 zł,  z Kormoranka na Kapsla. W czerwcu jeszcze nie płaciłam, czy konto to samo?

witaj janeczko:) bardzo Ci dziękuje ! zgadza się, konto jest to samo :)

Chyba nasz chłopaczek dojedzie do Dexterki juz 18tego ! Brakuje jeszcze deklaracji ale czekamy na dogomaniaków....czekamy

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała za czerwiec i maj  bo chyba w maju  to ja wpłatę dla Koriego przeoczyłam - przepraszam. 

dziękuje z całego serca :) Każdy grosz się przyda, ale równie ważne jest dla mnie Twoje wsparcie- dobra kobieto :D

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jakiż on cudny. Aż dziw, że aż 3lata zmarnował w schronisku...

to prawda...bardzo długo nie zauwazony, a urody mu nie brakuje...trudno zrozumieć dlaczego tak. dzięki że jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się deklaruję, tak jak obiecałam. Deklaracje stałe: 250 pln ode mnie, 20 od mojej mamy i 20 pln od Magdy. 

Za transport też mogę zapłacić, zgodnie z obietnicą. No i co do weterynarza pomogę:)

Dziękuję wszystkim życzliwym osobom, które wspierają ratowanie Kapsla:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Karen116 napisał:

Ja się deklaruję, tak jak obiecałam. Deklaracje stałe: 250 pln ode mnie, 20 od mojej mamy i 20 pln od Magdy. 

Za transport też mogę zapłacić, zgodnie z obietnicą. No i co do weterynarza pomogę:)

Dziękuję wszystkim życzliwym osobom, które wspierają ratowanie Kapsla:)

dzięki Kasiu że jesteś :) dziękuje Tobie i Twojej wspaniałej rodzinie. Załozyłam bazarek na transport dla chłopaka i juz uzbierałam- dzięki wspaniałym dogomaniakom- prawie całą sume. Będziesz miała w tym m-cu jeszcze Korcia na głowie więc pomyślałam, że tak będzie najlepiej....Zobaczymy jak z wetem :) jeszcze tylko 2 dni i będzie NASZ

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Dużym to ja zawsze chętnie pomagam ;)

Moja dwudziestka przechodzi z Korcia na Kapselka :)

 

wow! super- cudownie! dziękuje :) ale ma Kapselek szczęście! DZIĘKUJE :)

 

Dziękuje tez Dorocie W. za wpłate 100 zł- jest już na koncie <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Karen116 napisał:

Jeszcze tylko ta jedna noc w Radysach i Kapsel rusza po nowe życie:)

to już dziś. Oby to wszystko dziś sprawnie poszło w Radysach i na drodze...dzień ma być mocno burzowy, a Pati ma do przejechania całą Polske :(

Dam znać jak coś będe wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...