Jump to content
Dogomania

malutkie białe robaczki w kale


lajcikowaa

Recommended Posts

Witam :) ostatnio miałam problemy z 6 miesięczną suczką, przez jeden dzień dostała jakiegoś rozwolnienia, ale dość nietypowego bo nie prosiła o wyjście co chwile na kupkę, tylko jak wyszła i chciała zrobić to własnie miała luźny kał, a nawet wodnisty. Piesek jadł normalnie. Tego dnia zrobiła jedną kupę uformowaną, a w nocy jak wyszła to już wodnistą. Chyba już jej przeszło bo wczoraj zrobiła uformowaną kupkę chociaż miekka była i była to 1 kupa przez cały dzien! Dopiero o 20 ją zrobiła... I dziś zauważyłam, że na tych kupkach to robiła ( na tych luźnych też) są robaczki. Jak zrobi kupkę to nie widać nic- no zdrowa kupa. Po jakimś czasie pojawiają sie takie malutkie/mikro białe robaczki jak ryż, ale dużo duuuużo mniejsze, 1-2 milimetrowe. I oblegają tą kupe. Czy to ze środka kupy wychodzi czy to zwykłe jakieś robaczki z gleby co żerują na kale? Wcześniej jak robiła normalnie ( czyli 2-3 kupki dziennie) nie było żadnych robaków. I martwię sie czy to z niej wychodzą takie... no, ale tak jak pisałam po zrobieniu kupy jest okej, żadnego takiego 'ziarenka' nie ma. Najwięcej ich jest pod kupą i jest ich sporo. Czy ktoś wie co to za robaczki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...