Jump to content
Dogomania

Dojechała ANISZA. Anisza już w DS. Szczotka w DS w Andrychowie, Brzózka w DS w Bielsku-Białej, Granulka w DS w Łodygowicach, Maga w DS w Jaworznie.


Recommended Posts

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

w Andrychowie rządzą Radysiaki :) Sally też tam jest, ciekawe czy sa blisko siebie...powodzenia Szczoteczko :)

Szczoteczka mieszka na ulicy Włókniarzy :)

I jeszcze fotki z wczoraj, nie mogłam jakos wstawić na Dogo.

889f1ac7eb83610bmed.jpg

54a160a9ae2d994dmed.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Szczoteczka mieszka na ulicy Włókniarzy :)

 

 

 

To są praktycznie sąsiadami :) Sali mieszka na Traugutta! a Włókniarzy z tego co widze to jej przedłużenie :) (lub na odwrót ;) Sali mieszka na Traugutta ale blisko Krakowskiej...ciekawe czy się kiedyś spotkają?

Link to comment
Share on other sites

Szczoteczka pozdrawia :). U niej wszystko dobrze. Była u fryzjera na lekkim podcięciu, troszkę jej chyba gorąco w mieszkaniu i jej ulubionym miejscem jest wylegiwanie się na podłodze pod drzwiami balkonowymi. Uwielbia chodzić na spacerki, jutro wybiera się w góry :). Imię Szczotka pozostało bo Państwu się spodobało :)

6f4821a79ebd5d51med.jpg

51f9a8942ea08d8fmed.jpg

d22c365d1a652ad9med.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, hop! napisał:

Anisza to spora suczka. Jest odzew z ogłoszeń? A może już ma DS? :-)

Kurczę, zapomniałam napisać tutaj. Napisałam na jej wydarzeniu na FB a tutaj zapomniałam. Ja już naprawdę nie ogarniam i czas zrobić przerwę.

Anisza już od początku listopada w DS. Zamieszkała w domku jednorodzinnym z małżeństwem i dwójką nastoletnich dzieci oraz kotem pod Katowicami. Na początku jak wystawiłam ogłoszenia była cisza, potem Kasia zrobiła drugą sesję zdjęciową i wtedy rozdzwoniły się telefony. W pewnym momencie, w tym samym czasie (czego strasznie nie lubię)  miałam 3 rodziny chętne na adopcję.

e9d3806196ae8f35med.jpg

8572f7bd4c43d02cmed.jpg

aed8c864d705db3amed.jpg

1dd37be4bc404893med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2019 o 10:07, hop! napisał:

Duże, małe... Wszystkie od Ciebie szybko znajdują DS. :-) Masz talent marketingowy. :-))

Haha, nie zawsze tak szybko znajdują chociaż chciałabym.  Ale przyznam się że jesli chodzi o Aniszę to sama byłam zdziwiona, że jest takie zainteresowanie nią. Na początku była cisza a potem lawina telefonów się pojawiła, po drugiej sesji zdjęciowej.

I parę nowych zdjęć Aniszy z domku.

42b44db1c255ca3bmed.jpg

97bad21b02a9fe47med.jpg

c32972bca1c96465med.jpg

f9c4fec44d74a4damed.jpg

787bccec09a5fe58med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Sara2011 napisał:

Haha, nie zawsze tak szybko znajdują chociaż chciałabym.  

Czarna kudłatka coś nie idzie do adopcji, z DS dla Frezji ciężko, ale ona jest specyficzna i wymagająca.

10 godzin temu, helli napisał:

 kolczatka trochę nie tegez, ale jak poza tym jest ok, to nie będę się czepiac

Kolczatka zdecydowanie nie powinna być używana.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Anisza ma domek.

Dnia 2.12.2019 o 10:43, Sara2011 napisał:

Faktycznie, nawet nie zauważyłam tej kolczatki. Anisza rzuca się do innych psów na spacerach, zapewne dlatego kupili kolczatkę i ją w ten sposób strofują.

Z tym, że kolczatka jest źle założona :( 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2019 o 10:43, Sara2011 napisał:

Faktycznie, nawet nie zauważyłam tej kolczatki. Anisza rzuca się do innych psów na spacerach, zapewne dlatego kupili kolczatkę i ją w ten sposób strofują.

Nic nie tłumaczy tej okropnej kolczatki. Są inne sposoby :(

Nigdy nie zrozumiem jak można kochać ? lubić ?  swojego psa i robić mu krzywdę ?  Okropność :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...