Jump to content
Dogomania

Dojechała ANISZA. Anisza już w DS. Szczotka w DS w Andrychowie, Brzózka w DS w Bielsku-Białej, Granulka w DS w Łodygowicach, Maga w DS w Jaworznie.


Recommended Posts

Dzisiaj odbyła się wizyta PA dla Megi i Megunia będzie miała domek. Zamieszka w Jaworznie. Do towarzystwa będzie miała sunię, już starszą ale cały czas pełną werwy 1f642.png:).
Przyszli opiekunowie jeszcze dzisiaj chcą pojechać po Mego do DT. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację 1f642.png:).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się wizyta PA dla Megi i Megunia będzie miała domek. Zamieszka w Jaworznie. Do towarzystwa będzie miała sunię, już starszą wprawdzie ale cały czas pełną werwy 1f642.png:).
Przyszli opiekunowie jeszcze dzisiaj chcą pojechać po Megi do DT. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację 1f642.png:).

Link to comment
Share on other sites

U Meguni wszystko bardzo dobrze. Ona już od pierwszego dnia czuła się jakby mieszkała tam od zawsze. Nie ma z nią żadnych problemów . Jej obecna Pani mówi, że mnóstwo uciechy mają z Megi, jest tak wesoła i pogodna że aż się wierzyć nie chce że jeszcze niedawno była w schronisku. Rano jak wstają to odprawia taniec szczęścia i chce się bawić, jest przekochana.
Czekam na zdjęcia z domku, na razie mam tylko takie dwa (zasłoniłam twarz Opiekunki bo nie pytałam czy mogę upublicznić).
Na zdjęciu jest też sunia rezydentka adoptowana kilka lat temu ze schroniska .

Fotoram_io.jpg.73045966909bee0085e6fe2304fcec8d.jpg

Fotoram.io(1).jpg.ed7abb733c53fe044532abd8ff715020.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na miejsce Megi do DT u kasianat przyjechała Szczotka  :).

Opis z Radys:

SZCZOTKA - inaczej nie mogła dostać na imię, po prostu. Do schroniska trafiła zimą, a po tych 8 miesiącach nadal zachowuje się, jakby to było wczoraj. Wesoła, bardzo ufna i otwarta. Fantastyczna w stosunku do ludzi, to zresztą widać: podczas gdy inne psy zastanawiają się, czy warto dac się złapać, czy nic im się nie stanie, czy... - Szczotka od razu podeszła, wyszła z nami i była bardzo szczęśliwa. Zasługuje na wszystko co najlepsze, z tym swoim zaufaniem do człowieka, którego nie podważył nawet pobyt w schronisku. Szczotka ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2018r. KOJEC: XIV - 6 NR: 12173 Pies przebywa w Radysach.

3.jpg.68019f97c570fdf0c459847107c2c053.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znowu trochę (a nawet bardzo tym razem ) zaszalałam i na miejsce Szczotki (ktora jeszcze nie wyjechała do DS) zabrałam Aniszę. Powinnam odczekać aż Szczotka wyjedzie a potem z co najmniej tydzien czy dwa na jej aklimatyzację ale akurat był transport i wyszło jak wyszło.Anisza trochę odbiega od suń, które do tej pory zabierałam, głownie wielkością. Prawdę mówiąc myślałam że jest mniejsza. Wzruszyła mnie swoim wyglądem i opisem ze strony Psy z Radys. Taka sierotka która przeprasza, że żyje. Nawet osoba która robiła jej zdjecia w Radysach uważała że jest to pies w pilnej potrzebie i powinien szybko opuścić schron bo nie da tam sobie długo rady. No ale po przyjeździe do DT okazało się, że to wcale znowu nie taka biedulka, wariactwom nie ma końca. Dom dosłownie trzęsie się w posadach . Mam nadzieję, że DT mnie nie pogoni razem z Aniszą :).

Opis Aniszy ze strony Psy z Radys:  ANISZA - właściwie nic o niej pisać nie trzeba - jej spojrzenie mówi wszystko. Jeśli u któregoś psa widać duszę, to właśnie u Aniszy, w oczach. Odbija się tam całe jej życie, a nie było ono zbyt dobre. Bo choć ona ludzi uwielbia i widać, ze są dla niej wszystkim, nie była to chyba miłość odwzajemniona - przynajmniej przez jakiś czas było jej źle; po zachowaniach Aniszy widać, że obrywała nie raz, nie dwa. Jest suczką o bardzo wrażliwej psychice i bardzo uległą względem człowieka - a takie psy najłatwiej skrzywdzić. To właśnie spotkało Aniszę, która nawet w schronisku, zza krat, niemal modli się do ludzi, gdy ich tylko zobaczy
Anisza ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od września 2019r.
KOJEC: V - 4
NR: 13243

9199fa7f4aa062d6med.jpg1d6ca02ff609cfb8med.jpg

1947ec2c9114d850med.jpg51c599b1e6a0a2ccmed.jpg

     61c8aab9425c7098med.jpg0bc884a1af0fe1b4med.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Sara2011 napisał:

No i pojechała Szczoteczka do swojego domku :). Zamieszkała w Andrychowie. Pierwsze wieści są takie, że nie jest jakoś specjalnie zestresowana, z zaciekawieniem zwiedza swoje nowe miejsce zamieszkania :).

 

 

w Andrychowie rządzą Radysiaki :) Sally też tam jest, ciekawe czy sa blisko siebie...powodzenia Szczoteczko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...