Jump to content
Dogomania

Zakończony - Po złotówce, po dwa , po trzy... na dług po odejściu Szeri u Kasi - do 23.06.2019 do g. 20 stej


iwna5702

Recommended Posts

2 godziny temu, beataczl napisał:

a nr 1 ile ma w pasie bez naciagania i dl. spodniczki? czy gumka sie lekko naciaga czy ciezko ,bo taka grubsza jest

Podam póżniej, spódniczka ma taki fason, że przod jest specjalnie nieco krótszy ,  gumka dobrze chodzi -  naciąga się dość lekko, ale tak, że spódnica się   dobrze trzyma :)

Nie musi być podciągnięta do pasa - mozna ja sobie troszkę zsunąć , żeby była dłuższa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2019 o 00:15, Aldrumka napisał:

mogę podrzucić iwnie  Twoja spódnice , która już czeka na wysyłkę wiele tygodni (ale może do niedzieli i ja uruchomię bazarek i coś jeszcze Ci się spodoba)

Na razie nie mam odpowiedzi od Alfy S - ale z tymi spódniczkami to przesyłka pewnie będzie cięższa , niz moja wycena  :(

Zaraz napiszę do Alfy pytanie o przelew

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, iwna5702 napisał:

Na razie nie mam odpowiedzi od Alfy S - ale z tymi spódniczkami to przesyłka pewnie będzie cięższa , niz moja wycena  :(

Zaraz napiszę do Alfy pytanie o przelew

nie wiedziałam, ze tak szybko wszystko się u Ciebie toczy; u mnie kupiła tez dotta1113  a AlfaS wspominała, ze może byc wspólna z nia przesyłka; więc może tak będzie mniejszy kłopot ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

jakbyś kupiła możemy połączyć fanty z bazarków w jedna przesyłkę :)  (iwna + ja)

fajnie :)

3 godziny temu, iwna5702 napisał:

Podam póżniej, spódniczka ma taki fason, że przod jest specjalnie nieco krótszy ,  gumka dobrze chodzi -  naciąga się dość lekko, ale tak, że spódnica się   dobrze trzyma :)

Nie musi być podciągnięta do pasa - mozna ja sobie troszkę zsunąć , żeby była dłuższa :)

dobrze poczekam:) same dobre wiesci...pasuje mi:)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

jakbyś kupiła możemy połączyć fanty z bazarków w jedna przesyłkę :)  (iwna + ja)

Będziesz się widziała z Iwonką, przekaż Jej, proszę, te fanty moje, które się nie sprzedały wtedy. Coś będę strugać niedługo.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, beataczl napisał:

fajnie :)

dobrze poczekam:) same dobre wiesci...pasuje mi:)

Przepraszam ale wczoraj byłam na biegu i nie zdążyłam z wymiarami. 

Pas 2x39cm bez rozciągania długość 47 cm, przyłożyłam podczas mierzenia obydwie połówki spódnicy i są jednak równe. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Aldrumka napisał:

nie wiedziałam, ze tak szybko wszystko się u Ciebie toczy; u mnie kupiła tez dotta1113  a AlfaS wspominała, ze może byc wspólna z nia przesyłka; więc może tak będzie mniejszy kłopot ?

Żaden kłopot jak się spotkamy wezmę je i wyślę z moimi rzeczami do Alfy :) 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Aldrumka napisał:

nie wiedziałam, ze tak szybko wszystko się u Ciebie toczy; u mnie kupiła tez dotta1113  a AlfaS wspominała, ze może byc wspólna z nia przesyłka; więc może tak będzie mniejszy kłopot ?

Żaden kłopot jak się spotkamy wezmę je i wyślę z moimi rzeczami do Alfy :) 

Zdublowało mi się i nie umiem usunąć :(

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aldrumka napisał:

nie wiedziałam, ze tak szybko wszystko się u Ciebie toczy; u mnie kupiła tez dotta1113  a AlfaS wspominała, ze może byc wspólna z nia przesyłka; więc może tak będzie mniejszy kłopot ?

A ja nie wiedziałam, ze u Was obu wszystko takie ekspresowe :-).

Oczywiście przesyłka z dotta może być wspólna, nie ma problemu.

Aldrumko a ten Twój nowy bazarek już jest? Bo ze względu na niego jeszcze nie odpowiadałam iwnie i nie robiłam przelewu za fanty. Wiadomo jak coś wpadnie w oko to paka będzie cięższa...

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, AlfaLS napisał:

A ja nie wiedziałam, ze u Was obu wszystko takie ekspresowe :-).

Oczywiście przesyłka z dotta może być wspólna, nie ma problemu.

Aldrumko a ten Twój nowy bazarek już jest? Bo ze względu na niego jeszcze nie odpowiadałam iwnie i nie robiłam przelewu za fanty. Wiadomo jak coś wpadnie w oko to paka będzie cięższa...

Tak jest bazarek , właśnie dotta kupiła coś niecoś. Może od poniedzialku będzie drugi :)

link do otwartego

https://www.dogomania.com/forum/topic/350030-może-spodnie-bluzkę-maszę-żeby-argo-miał-na-paszę-do-23-czerwca-godz-2100/

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aldrumka napisał:

Tak jest bazarek , właśnie dotta kupiła coś niecoś. Może od poniedzialku będzie drugi :)

link do otwartego

https://www.dogomania.com/forum/topic/350030-może-spodnie-bluzkę-maszę-żeby-argo-miał-na-paszę-do-23-czerwca-godz-2100/

Na wskazanym właśnie byłam :-). Możemy poczekać z wysyłką do otwarcia kolejnego czy dottcie się spieszy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...