Jump to content
Dogomania

Zakończony - Po złotówce, po dwa , po trzy... na dług po odejściu Szeri u Kasi - do 23.06.2019 do g. 20 stej


iwna5702

Recommended Posts

6 godzin temu, AlfaLS napisał:

Mam pytanie  o spódniczkę nr 3 - w pasie jest na gumkę czy pasek? Ile ma w pasie?

I nr 8 spodnie - ile mają w pasie i ile w biodrach?

Poproszę o rezerwację do otrzymania odpowiedzi :-)

I poproszę za wywoł. nr 16, 21.

Spódniczka poz. 3 ma gumkę w pasie obwód od  2x36cm do 2x43 cm po rozciagnieciu

Spodnie poz. 8, biodra 2x50cm  pas 2x40 cm

 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Aldrumka napisał:

dziękuje za zaproszenie, już podglądałam wcześniej a i tak spóźniłam się ....

poprosze wymiary nr 2 i 17

Mówi się, trudno :) 

Spodnica

Talia 2x44cm, biodra-2x56 cm, długość 63 cm

Bluzka

Pod pachami 2x52 cm, dlugosc 65 cm, biodra bezwymiarowo bo bluzka jest lluzna i leciutko rozkloszowana :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, iwna5702 napisał:

Spódniczka poz. 3 ma gumkę w pasie obwód od  2x36cm do 2x43 cm po rozciagnieciu

Spodnie poz. 8, biodra 2x40cm  pas 2x40 cm

 

Pięknie dziękuję za odpowiedź.

W  takim razie poproszę o spódniczkę, ze spodni niestety muszę zrezygnować bo nijak się w nie nie zmieszczę :(.

I poproszę o zmianę i te licytowane rzeczy /nr 16 i 21/  oraz  nr 3 poproszę za KT.

A moja koleżanka poprosiłaby o wymiary sukienki nr 31 / biust, biodra i długość/, da się ? :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AlfaLS napisał:

Pięknie dziękuję za odpowiedź.

W  takim razie poproszę o spódniczkę, ze spodni niestety muszę zrezygnować bo nijak się w nie nie zmieszczę :(.

I poproszę o zmianę i te licytowane rzeczy /nr 16 i 21/  oraz  nr 3 poproszę za KT.

A moja koleżanka poprosiłaby o wymiary sukienki nr 31 / biust, biodra i długość/, da się ? :)

No i to też był mój ból spodnie są fajne kupiłam od razu za małe w nadziei że schludne, ale niestety... 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, AlfaLS napisał:

Ja do jednej spódnicy zakupionej bo piękna choć za szczupła schudłam nawet ale do 80 w biodrach nie zejdę za skarby, bardzo są szczuplutkie... Widać są takie bardziej męskie skoro pas i biodra takie same...

Ojej to ja się pomyliłam  spodnie maja 2x50 w biodrach :). Mierzylam na wysokości końca rozporka

Wymiary sukienki podałam pod zdjęciem :) 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, iwna5702 napisał:

Ojej to ja się pomyliłam  spodnie maja 2x50 w biodrach :). Mierzylam na wysokości końca rozporka

Wymiary sukienki podałam pod zdjęciem :) 

Aaaaaa, to super! W takim razie spodnie poproszę bo teraz będą trochę za szerokie ale to już nie problem :). Też KT.

Koleżanka w sukienkę się nie zmieści niestety to musimy ją odpuścić...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, AlfaLS napisał:

Aaaaaa, to super! W takim razie spodnie poproszę bo teraz będą trochę za szerokie ale to już nie problem :). Też KT.

Koleżanka w sukienkę się nie zmieści niestety to musimy ją odpuścić...

mogę podrzucić iwnie  Twoja spódnice , która już czeka na wysyłkę wiele tygodni (ale może do niedzieli i ja uruchomię bazarek i coś jeszcze Ci się spodoba)

Link to comment
Share on other sites

Rozkojarzona jestem przez te upały. Nastawiłam dla Kuli skrzydełka, oczywiście minutnik, no bo rozkojarzenie. Minutnik dzwonił, to poszłam wyłączyć. A skrzydełka teraz dopiero zobaczyłam, że dalej się gotują....

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

Rozkojarzona jestem przez te upały. Nastawiłam dla Kuli skrzydełka, oczywiście minutnik, no bo rozkojarzenie. Minutnik dzwonił, to poszłam wyłączyć. A skrzydełka teraz dopiero zobaczyłam, że dalej się gotują....

Ale to znaczy ze cala noc się gotowaly? 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Aldrumka napisał:

mogę podrzucić iwnie  Twoja spódnice , która już czeka na wysyłkę wiele tygodni (ale może do niedzieli i ja uruchomię bazarek i coś jeszcze Ci się spodoba)

To ja bardzo poproszę o podrzucenie spódnicy a na nowy bazarek chętnie popatrzę :-).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...