Jump to content
Dogomania

Misio z łańcucha, osierocony przez starszą Panią ma dom. Zamieszkał w Komornikach k.Poznania.


Recommended Posts

Dnia 11.07.2019 o 01:42, Dusia-Duszka napisał:

Te stworzenia uwolnione z łańcucha nie mogą się nacieszyć przestrzenią do swobodnego ruchu i miejscem w domu. A ja nie mogę nacieszyć się ich widokiem... Misio, Alex-Orion takie same świry w zabawie. 

Misio faktycznie był wręcz oszołomiony nowym życiem. Z jednej strony zachwycony, z drugiej niezadowolony z narzucanych mu reguł i planu dnia. Buntował się i złościł. Teraz wszystko staje się dla niego bardziej oczywiste i normalne. :-))

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Misia pojawiły się nowe wpłaty, serdecznie dziekuję :).

Ja będę przez tydzień nieobecna -urlop i wolne od laptopa :). Wszelkie nowe rozliczenia wpłat zrobię po powrocie, proszę o wyrozumiałość. A po powrocie zabieram się za zmasowane ogłaszanie Misia.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sara2011 napisał:

A po powrocie zabieram się za zmasowane ogłaszanie Misia.

Wtedy już Misio będzie w pełni gotowy do adopcji. Jutro nieprzyjemne i bolesne wydarzenie - kastracja. Czy ktoś będzie trzymał kciuki?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Wtedy już Misio będzie w pełni gotowy do adopcji. Jutro nieprzyjemne i bolesne wydarzenie - kastracja. Czy ktoś będzie trzymał kciuki?

I ja przyłączę się do trzymania kciuków.Jak by mogło być inaczej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Misio tydzień temu miał kastrację. Wszystko poszło dobrze, nie było komplikacji podczas zabiegu. Misiek bardzo kombinuje, ciężko go upilnować, nerwowy jest i waleczny przy przemywaniu rany. Na szczęście wszystko dobrze się goi, jeszcze kilka dni i będzie po kłopocie.
Koszt kastracji to 220 zł + dodatkowy koszt to 23 zł - transport powrotny  po kastracji.

731365220_WYDATKIMisio-kastracjaleki.jpeg.3cade385a9dc56858815bdd444a03530.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Misia wpłynęła deklaracja od Olena84. Serdecznie    dziękuję :).

 

A ja miałam dzisiaj obiecujący telefon o Misia. Znalazłam już wizytatora do PA, czekam na potwierdzenie kiedy wizyta miałaby się odbyć. Proszę o kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Misio trochę zmarniał po kastracji. Nie dość, że zamartwiał się po stracie intymnych elementów swego ciała, to jeszcze musiał staczać walki z kołnierzem. Po ostatecznym pozbyciu się "wroga" i uwolnieniu z upierdliwych niteczek Misio odżył. :-))

Smutno będzie oddawać Misia... Jest przefajnym, towarzyskim psiakiem. Rozruszał nawet psich seniorów, wniósł dużo radości. Początkowe problemy zniknęły. Wystarczy, że Misio wybiega się w psim towarzystwie i "buzię" ma uśmiechniętą od ucha do ucha. Radość sprawiają mu także spacery, uwielbia kontakt z opiekunem.

Trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Faktycznie fajowski ten Misiek :)
Wielka szkoda, że "mój" łańcuchowy Orion-Amik taki antypsi... :(

Teraz tak. Na początku był upartym, nieokrzesanym, głośnym buntownikiem. W ramach protestu niszczył i wokalizował. Już wolę zniszczenia, niż hałasy. Głowa mi pękała, inne psy były podrażnione, rodzina narzekała... Trzeba było to przetrwać.

Początkowe relacje z psami też były inne - suczki kojarzył tylko z seksem, chłopaków unikał i patrzył niemiłym wzrokiem. Przeprowadzka z parteru na piętro była strzałem w dziesiątkę. Kontakty z moimi wesołymi, zabawowymi suczkami bardzo pomogły. Misio zrozumiał, że oprócz spraw seksualnych, istnieją takie przyjemności jak zabawa. A dalej poszło... Misio się rozkręcił i zgrzeczniał. :-)

Są psiaki, które nie są w stanie zaakceptować ani suczek, ani psów. Są też takie, które potrzebują czasu na zmianę nastawienia. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

hop, wciąż jest bardzo mało miejsc takich, jak Twój hotelik. Bardzo tego żałuję, bo myślę, że wiele psów zasługuje na szansę. Cieszę się, że Misio się tak zmienił, to wręcz nieprawdopodobne :)
Mam nadzieję, że wizyta wypadnie po naszej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...