Jump to content
Dogomania

Misio z łańcucha, osierocony przez starszą Panią ma dom. Zamieszkał w Komornikach k.Poznania.


Recommended Posts

Dnia 14.06.2019 o 21:37, Poker napisał:

Dorzucę 5 dyszek jednorazowo. Przelać na Twoje konto , Saro 2011 ?

 

Dnia 15.06.2019 o 15:18, Ajula napisał:

poproszę nr konta, to zrobię przelew, bo jutro wyjeżdżam na tydzień

 

Dnia 13.06.2019 o 11:47, Patrycja96 napisał:

W związku z tym że Dolarek znalazł domek

Ja przenoszę swoją deklarację(15 zl) na Misia

Pieniążki już na koncie, bardzo serdecznie dziękuję <3.

30zł -Patrycja96 /17.06.2019/stała VI,VII
20zł -Ajula /17.09.2019 /stała VI
50zł -Poker /17.06.2019 /jednorazowa

Link to comment
Share on other sites

Misio był dzisiaj u weta, został zważony, odrobaczony, zaczipowany, została mu założona książeczka. Za kilka dni czeka go szczepienie na wściekliznę, potem z tydzień odczekamy i zaszczepimy na wirusówki. Następnie zrobimy podstawowe badania krwi i umówimy na kastrację.

534549083_Przegldodrobaczeniechip.JPG.029d87cc6790220c526f679725f6cb9d.JPG

Link to comment
Share on other sites

Według mnie Misio to bardzo fajny i śliczny piesek. Prawie idealny. Jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Wymaga tylko ukierunkowania i korekty niektórych zachowań.

Pierwsza kupa Misia była twarda, sucha, częściowo biała. Czyli w jadłospisie miał też kości. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a.JPG.dd4384b0e7a7916235694eb594834c13.JPG

M1.JPG.9ffb5d78078a8dfbd48b7380caad6e45.JPG

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

                Najnajnajcuuudowniejszy Pan Misio

                                      na Ziemi

 ale z radosci

kokany cudny

 cieszy kazdenkim lstenkiem

 powietrzem dzioneczkiem

 sloneczkiem

 koja nasze serca te wszytkie wiesci i zdjateczka

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Frezja Misia nie polubiła, denerwował ją. Ona najbardziej lubi Kofiego. Niestety, dziadek Kofi ostatnio niedomaga, ma bóle kostno - stawowe związane ze starym, źle zrośniętym złamaniem i zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie. Bardzo źle to znosi, bo jest aktywnym, nadpobudliwym psem. Ze względu na samopoczucie Frezji i Kofiego przeniosłam Misia na piętro i dobrze zrobiłam. Moje suczki z marszu ostudziły jego zapędy seksualne. Udało im się nawet zachęcić go do zabawy. Misio jest ruchliwym, ciekawskim psem. Nie znosi samotności i nudy. Gdy jest sam, wokalizuje. W towarzystwie suczek zostaje bez problemu. Z samcami nie szuka zwady, ale w ich obecności jest spięty. Na spacerach poza posesją traci słuch, interesuje go wszystko, zatraca się całkowicie. Spuszczony ze smyczy pobiegłby przed siebie nie oglądając się na nic. W ogródku już przychodzi na zawołanie, ale bardzo niechętnie. Jeżeli miałby możliwość wyjść poza posesję, bez oporów by to zrobił. Typ włóczykija. Dużo w nim stłumionej niezależności i uporu. Potrafi być bardzo miły dla opiekuna. Pogodny. Wyjątkowo łagodny. Emocjonalny. Szybko się aklimatyzuje. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Czyżby wychodził z niego terierek? Niemniej jednak, jest pełen uroku :)

Myślę, że w dużej mierze wpłynęło na niego dotychczasowe życie. Ma pewne przyzwyczajenia i upodobania. Na razie zachłysnął się wolnością, z czasem nabierze ogłady, wyciszy się. Kastracja bardzo wskazana. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To tak, jak mój ancymon. Na początku większego "nieokrzesańca" nie widziałam, istne szaleństwo na spacerach :D i brak ogłady. Po latach nauczył się co nieco, ale ja nie mam talentu i wiedzy hop!, więc myślę, że Misiowi wystarczy znacznie krótszy czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Misio to mocno zbudowany kurdupelek. Ma około 33 cm wysokości w kłębie. Jest trochę za szczupły, chociaż pół kilograma powinien przytyć. Wcale nie jest łakomy, to wręcz niejadek. Zaczęłam mu moczyć suchą karmę i dodawać trochę karmy z puszki. Taki mokry posiłek je chętniej, niż suchą karmę. Misio w pełni się zadomowił i przekonał do siebie nawet chimeryczną Frezję.

zfm1.JPG

zfm2.JPG

zfm3.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sara2011 napisał:

Takie wiejskie psiaczki, nauczone na chlebie ze zlewkami pozostałymi z obiadu niechętnie chcą jeść chrupki. Ja kiedy jadę na wieś do rodziny i częstuję ich psiaki suchą karmą to nawet nie chcą jej tknąć :)

Misio wzgardzi nawet plasterkiem szynki. To naprawdę grymaśnik. Dzisiaj rano nie zjadł swojej porcji. Daję mu karmę Josera Festival od pani "Dolarkowej" z dodatkiem karmy mokrej Frezji. Musimy się zdzwonić, żeby pogadać o Misiu. 

mi1.JPG

mi2.JPG

mi3.JPG

mi4.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...