Jump to content
Dogomania

Misio z łańcucha, osierocony przez starszą Panią ma dom. Zamieszkał w Komornikach k.Poznania.


Recommended Posts

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

Stokrotnie modlimy  o najlepsze Tobie Misienku

 jaki cudny malusi

 oby jak najszybciej z tego miejsca

 z tej ...budy ...

 z tego upalu przeciez

 poprosze numer konta

Dziękuję ślicznie Nadziejko. Konto wyslę po południu, teraz muszę już wyjść z domu.

Link to comment
Share on other sites

Misio ma już na swoim koncie pierwsze pieniążki. Ślicznie za nie dziękuję :). Pewnie pierwszy raz w życiu jest taki bogaty :)

  • 20zł -Nesiowata /wpłata 14.06.2019
  • 30zł -koja /stała VI/14.06.2019
  • 10zł -Dagmara Jabłońska /wpłata 14.06.2019
  • 30zł -Danuta Sekuła /wpłata 14.06.2019
  • 100zł - Beata Ostrzołek /wpłata 15.06.2019
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że Misio już w hotelu u hop! :)

Jest przeuroczy, spokojny, cichutki w aucie, tylko 30 sekund przed dojechaniem do hotelu zdążył zwymiotować :/ Chyba miał dosyć jazdy na dzisiaj. Na początku bał się wejść z hop do domu, chyba trochę boi się obcych. Ze mną już troszkę pobył w samochodzie, więc się oswoił, ale kolejna obca osoba to był jednak stres.

Mam nadzieję, że hop! napisze jak pierwsze chwile chłopaka w hotelu :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Melduję, że Misio już w hotelu u hop! :)

Jest przeuroczy, spokojny, cichutki w aucie, tylko 30 sekund przed dojechaniem do hotelu zdążył zwymiotować :/ Chyba miał dosyć jazdy na dzisiaj. Na początku bał się wejść z hop do domu, chyba trochę boi się obcych. Ze mną już troszkę pobył w samochodzie, więc się oswoił, ale kolejna obca osoba to był jednak stres.

Mam nadzieję, że hop! napisze jak pierwsze chwile chłopaka w hotelu :)

Właśnie miałam pisać że Misio w hoteliku. Ale mi agat21 zrobiłaś niespodziankę dzisiaj z transportem Misia :). Dziękuję Ci z całego serca za pomoc Misiowi, że poświęciłaś swoją wolną niedzielę . Dzięki Tobie Misio już nie musi tkwić dłużej przypięty do plasikowej beczki.

DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ <3.

Misio wyruszył po lepsze życie :)

13.JPG.6024923cbe5189a4b72bc37b251809b9.JPG

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Olena84 napisał:

ja nie dostałam numeru konta

Wyślę dzisiaj wieczorkiem, po pracy. Wcześniej nie chciałam za bardzo rozsyłać dopóki Misio nie dotrze do hoteliku bo a nóż widelec wyskoczy jakaś przeszkoda. No ale dzisiaj już z czystym sumieniem mogę to zrobić :)

10 godzin temu, Olena84 napisał:

Co za niespodzianka, bardzo bardzo dziękuję w imieniu Misia i swoim :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Misio jest ostrożny w stosunku do obcych ludzi. Całe życie mieszkał na zewnątrz, więc wejście do domu nie było dla niego naturalne, schody pokonywał z oporami. Wczoraj zapierał się przy wchodzeniu do domu, wychodzenie szło gładko, bo przebywanie w ogródku bardzo lubi. Dzisiaj już nie było problemu, chociaż nadal chętniej wychodzi, niż wchodzi. Podczas kąpieli i czesania grzeczny. Zachowuje czystość w domu. Nie lubi zostawać sam (głównie wokalizuje, ale też robi nieład i w niewielkim stopniu niszczy). Wylewa wodę i wyrzuca karmę z misek, więc musi mieć duże, ciężkie michy. Wczoraj nie tknął suchej karmy, dzisiaj zjadł obydwa posiłki. Potrafi chodzić na smyczy i w obroży i w szelkach. Nie potrafi współpracować z człowiekiem, zapiera się, gdy coś go zainteresuje, skręca gdzie chce, ciągnie. Na zewnątrz nie reaguje na zawołanie, jest bardzo zainteresowany zapachami i zajęty obsikiwaniem. Także trzeba nad pewnymi rzeczami u Misia popracować. Poza posesją porusza się swobodnie, nie ma lęków, ale zachowuje pewną ostrożność. U weterynarza grzeczny podczas badania. Ogólny przegląd wypadł dobrze, został odrobaczony i zaczipowany. Za kilka dni szczepienie przeciwko wściekliźnie. Waga 11,4 kg. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...