Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

Ja w zeszłym tygodniu przejęłam szczeniaka z Dnietropietrowska, czekałam na nią trzy tygodnie, umierałam z niepokoju. Cudna sunia o imieniu Zlata.

Wyobraźcie sobie ,że w dniu przyjazdu znalazła cudowny dom. Czasem cuda się zdarzają.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ja w zeszłym tygodniu przejęłam szczeniaka z Dnietropietrowska, czekałam na nią trzy tygodnie, umierałam z niepokoju. Cudna sunia o imieniu Zlata.

Wyobraźcie sobie ,że w dniu przyjazdu znalazła cudowny dom. Czasem cuda się zdarzają.

 

To nie ta złota pięknotka, która była u Oli ? Ja czekam na kociaki, ale przyjadą następnym transportem w połowie lipca. Linda i Kaj byli w drodze 10 dni. To był koszmar, szczególnie kiedy myślałam o niechodzącej Lindzie. Każdej nocy i każdego dnia tej ich podróży myślałam o nich. Wiem, co czułaś.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

To nie ta złota pięknotka, która była u Oli ? Ja czekam na kociaki, ale przyjadą następnym transportem w połowie lipca. Linda i Kaj byli w drodze 10 dni. To był koszmar, szczególnie kiedy myślałam o niechodzącej Lindzie. Każdej nocy i każdego dnia tej ich podróży myślałam o nich. Wiem, co czułaś.

Tak to Ona. Oli koleżank ją adoptowała.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzisiaj przelew za zakup preparatów na odrobaczanie obu suniek i za preparat do dezynfekcji. Nie mogę w tej chwili wgrac żadnego zdjęcia, a mam kwitek od weta. 

Mam też zdjęcia maluszka od ewu, ale ne wchodzi żadne zdjęcie na dogo:(

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Mam też zdjęcia maluszka od ewu, ale ne wchodzi żadne zdjęcie na dogo:( 

Bo znowu, po raz kolejny, zrobili nam przyjemność i musimy korzystać z serwera do zdjęć. Nie da się wgrywać bezpośrednio z dysku kompa.   Jestem właśnie w trakcie robienia bazarku i mam jeszcze sporo fantów, ale nie zamierzam wklejać  zdjęć przez serwer, bo z tymi kodami to niekończąca się historia. Trudno. Pozostałe fanty będą na kolejny bazarek, jak już będzie można wklejać zdjęcia z dysku.

A na razie

Zapraszam na bazarek, którego jednym z beneficjentów jest Beza.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Bo znowu, po raz kolejny, zrobili nam przyjemność i musimy korzystać z serwera do zdjęć. Nie da się wgrywać bezpośrednio z dysku kompa.   Jestem właśnie w trakcie robienia bazarku i mam jeszcze sporo fantów, ale nie zamierzam wklejać  zdjęć przez serwer, bo z tymi kodami to niekończąca się historia. Trudno. Pozostałe fanty będą na kolejny bazarek, jak już będzie można wklejać zdjęcia z dysku.

A na razie

Zapraszam na bazarek, którego jednym z beneficjentów jest Beza.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy! Ja już zrobiłam zakupy ksiązkowe na bazarku:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

 Ja już zrobiłam zakupy ksiązkowe na bazarku:)

To ja też bardzo dziękuję :)

Dodatkowo proszę o bywanie na bazarku, podrzucanie, żeby stale był widoczny :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne wpłaty dla Bezy:) Sunię lada moment czekają ponowne badania, żeby sprawdzić stan trzustki i anemię. Każda wpłata jest bardzo potrzebna:)
Dzisiaj na koncie znalazłam dwie wpłaty:

Dorcia01 - 20 zł
Koja - 50 zł
 

 

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł też dzisiaj zwrot ze zbiórki z Fundacji 169 zł za pierwszą fakturę u weta obu suniek. Mamy nadzieję, że uda się przesłać jeszcze dwie faktury do zwrotu na 158 i 113 zł obu suniek - Bezy i Luki. Powoli przymierzamy się do kolejnych badań Bezy i w pewnym momencie do sterylki. Bez niej sunia nie będzie ogłaszana. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do tematu ogłoszeń, to dziś mnie rozwaliła wiadomość z ogłoszenia Lukrecji, gdzie w tekście się produkuję i wszystko opisuję. Pani wysłała mi na OLX wiadomość o treści: " Gliwice dostawa". Nie wytrzymałam i jej odpisałam "rozmowa wizyta".

Ewa Marta, przesłałam Ci faktury mailem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Co do tematu ogłoszeń, to dziś mnie rozwaliła wiadomość z ogłoszenia Lukrecji, gdzie w tekście się produkuję i wszystko opisuję. Pani wysłała mi na OLX wiadomość o treści: " Gliwice dostawa". Nie wytrzymałam i jej odpisałam "rozmowa wizyta".

Ewa Marta, przesłałam Ci faktury mailem. 

Ręce opadają:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Co do tematu ogłoszeń, to dziś mnie rozwaliła wiadomość z ogłoszenia Lukrecji, gdzie w tekście się produkuję i wszystko opisuję. Pani wysłała mi na OLX wiadomość o treści: " Gliwice dostawa". Nie wytrzymałam i jej odpisałam "rozmowa wizyta".

Bardzo dobra riposta :)

Tekst jak w kabarecie, a to przecież żywe stworzenie. Co ci ludzie maja w głowach, bo na pewno nie rozum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo dobra riposta :)

Tekst jak w kabarecie, a to przecież żywe stworzenie. Co ci ludzie maja w głowach, bo na pewno nie rozum.

Dostałam nawet jeszcze odpowiedź: "ok nie dzieju", cokolwiek to ma oznaczać. Chyba brak zgody na wizytę ;)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jaaga napisał:

Dostałam nawet jeszcze odpowiedź: "ok nie dzieju", cokolwiek to ma oznaczać. Chyba brak zgody na wizytę ;)

Wakacje może dzieci się nudzą... Swoją drogą trzeba mieć dużą wytrzymałość psychiczną, żeby ogarnąć te wszystkie nieraz dziwne rozmowy i zapytania... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...