Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

59 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Oby od pierwszych chwil poznała jasne zasady panujące w domu i będzie dobrze... :) Z jakiego ogłoszenia wypatrzyli Bezę? Szukam takiej doświadczonej rodziny dla mojego niedużego, puchatego Amika-Oriona.
 

Są z Bielska, na olx z tego mojego na Katowice z rozszerzonym opisem. Też takiego domu chciałabym dla Freyi. Cieszę sie, że jednej z nich się udało, bo obie nie nadają sie do pierwszej lepszej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam dwa zdjęcie z DS Bezy. Jeszcze jest troszkę niepewna, ale jestem dobrej myśli. Zadzwonię do Państwa jutro. Dzisiaj nie chciałam męczyć, poza tym miałam sądny dzień w pracy i niedawno skonczyłam sprawy zawodowe. 

Wrzucam zdjęcia. Zasłoniłam twarz Pana, bo nie pytałam o zdogę na umieszczenie jego zdjęcia:

cf6c9638f754717amed.jpg

 

da0615217aa07dcdmed.jpg

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Jaaga napisał:

Są z Bielska, na olx z tego mojego na Katowice z rozszerzonym opisem. 

Dziękuję za podpowiedź :)

Beza faktycznie jeszcze niepewna, ale teraz na pewno łatwiej ustalić zasady panujące w domu. A błysk w oku wróci szybko, trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za podpowiedź :)

Beza faktycznie jeszcze niepewna, ale teraz na pewno łatwiej ustalić zasady panujące w domu. A błysk w oku wróci szybko, trzymam kciuki ;)

To zdecydowanie będzie łatwiej, bo już wiadomo, że po czasie można się tego spodziewać. Kiedy do nas trafiła taka chuda i biedniusia, to nie spodziewałam się nawet, ze tak sie rozkręci, więc sami jeszcze swoim zachowaniem, szczebitaniem , przytulaskami ją utwierdzaliśmy, że może rządzić.

Dziś jak patrzę na jej pierwsze zdjecia, to nie rozpoznałabym jej, gdybym przy niej nie była przez tą całą drogę od przybitego szczelecika  do dumnej szefowej. 

W dołku ściska na widok jej spojrzenia, ale wiem, że jak się przestawi, to będzie miała szczęsliwe życie.

U nas od wczoraj nastała cisza, chłopaki nie wiedzą, co ze sobą robić, nikomu nawet szczekać się nie chce. Freya nie otworzyła żadnych drzwi, tak jakby zamiast jednej Bezy, kilka psów z domu ubyło. Muszą sobie stado poukładać od nowa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

To zdecydowanie będzie łatwiej, bo już wiadomo, że po czasie można się tego spodziewać. Kiedy do nas trafiła taka chuda i biedniusia, to nie spodziewałam się nawet, ze tak sie rozkręci, więc sami jeszcze swoim zachowaniem, szczebitaniem , przytulaskami ją utwierdzaliśmy, że może rządzić.

Dziś jak patrzę na jej pierwsze zdjecia, to nie rozpoznałabym jej, gdybym przy niej nie była przez tą całą drogę od przybitego szczelecika  do dumnej szefowej. 

W dołku ściska na widok jej spojrzenia, ale wiem, że jak się przestawi, to będzie miała szczęsliwe życie.

U nas od wczoraj nastała cisza, chłopaki nie wiedzą, co ze sobą robić, nikomu nawet szczekać się nie chce. Freya nie otworzyła żadnych drzwi, tak jakby zamiast jednej Bezy, kilka psów z domu ubyło. Muszą sobie stado poukładać od nowa.

 

Niesamowite, jak jeden pies potrafi zmieniać relacje w stadzie:)

Napisałam do Pani i zapytałam, czy mogę zadzwonić wieczorem. Teraz nie mogę zajmować telefonu, bo non stop coś pracowego załatwiam.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Beza była ewidentnie szefową stada. Ciekawe czy teraz będzie miała kim rządzić.

Państwo dostali wytyczne co zrobić, żeby jednak nie przejęła rządów:)

4 godziny temu, yucca napisał:

Cudowna wiadomość! Cudowna! Beza jest piękna i zasługuje na wspaniały dom. Trzymam za nią kciuki!

Wpłaciłam dziś deklarację kwietniową, zmniejszy trochę minusik jaki pozostał po Bezuni.

Bardzo Ci dziękuję! Pisałam wprawdzie do Ciebie i koi na pw, ale zapomniałam tutaj podziękować za stałe wsparcie suni. Generalnie dziękuję z całego serca wszystkim, którzy ją wspierali zarówno finansowo, jak i psychicznie. To było bardzo ważne:)

 

Mam jeszcze sporo pracy przed sobą i nie mogę zgrać zdjęć, ale wierzcie mi na słowo, beza była dzisiaj na spacerze w ośnieżonych górach:) Państwo zabrali ją na 2,5 godzinny spacer. Beza była zadowolona, tarzała się w śniegu.

A w nocy spała jak aniołek:) Tak bardzo się cieszę!!!!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na koncie czekała na mnie niesamowita niespodzianka:) Mimo, że poinformowałam obie dziewczyny wpłacające stałe deklaracje, że Beza ma dom, yucca zdecydowała się wpłacić swoją stałą 20 zł, a Koja sprawdziła jaki jest minus Bezy i wpłaciła 43 zł:) Tak bardzo Wam dziękuję kochane Dziewczyny! Dzięki temu Beza ma mały plusik, który jeśli pozwolicie przekażę na konto Fionki. Fionka lada moment będzie miała sterylkę, a potem szukamy intensywnie domku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.03.2020 o 18:55, elik napisał:

A ja się wcale nie dziwię  :) Beza jest taka śliczna, że to czy kogoś zauroczy, było tylko kwestią czasu. Czekała, czekała i się doczekała  :)  Z czego cieszę się niezmiernie  :)

Eluś, wyjęłaś mi to z ust, tzn. to samo miałam napisać.

Bezunia jest cudowna i wreszcie ktoś oprócz nas tu na Dogo to zauważył.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.04.2020 o 09:02, b-b napisał:

Ciekawe co tam u dziewczyny :)

Wszystko wspaniale:) Beza (Sedona) uczy się bawić zabawkami, ale też biega jak szalona. Na łące bez smyczy gania, ale na każde zawołanie wraca pędem. Pani twierdzi, że jest kochana:)

4a0bb9f0575d0677gen.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 1.04.2020 o 11:52, Poker napisał:

Beza była ewidentnie szefową stada. Ciekawe czy teraz będzie miała kim rządzić.

 

Dnia 27.04.2020 o 11:45, Ewa Marta napisał:

Wszystko wspaniale:) Beza (Sedona) uczy się bawić zabawkami, ale też biega jak szalona. Na łące bez smyczy gania, ale na każde zawołanie wraca pędem. Pani twierdzi, że jest kochana:)

4a0bb9f0575d0677gen.jpg

 

                   Dziewczynki dzis dowiedzialam ne moglam sie otrzasnac..

Aneciu gdziekolwiek jestes w nowym swiatelku

kochane serce  odpoczywaj juz od naszego swiata

 Anecia yucca nasza odeszla umarla w lutym                                                                       764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

 

                   Dziewczynki dzis dowiedzialam ne moglam sie otrzasnac..

Aneciu gdziekolwiek jestes w nowym swiatelku

kochane serce  odpoczywaj juz od naszego swiata

 Anecia yucca nasza odeszla umarla w lutym                                                                       764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Bardzo to przykre, kolejna dogomaniaczka:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...