Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

Właśnie wróciłyśmy ze spaceru z Bezą. To taki fajny i mądry  pies. Beza boi się ciągników z ogromnymi przyczepami, jakie teraz jeżdżą nawozić pola. Cwaniara, jak taki zbliża się, to siada na poboczu i czeka, aż nas minie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Jaaga napisał:

Właśnie wróciłyśmy ze spaceru z Bezą. To taki fajny i mądry  pies. Beza boi się ciągników z ogromnymi przyczepami, jakie teraz jeżdżą nawozić pola. Cwaniara, jak taki zbliża się, to siada na poboczu i czeka, aż nas minie.

Bezunia mądra sunia  :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam potwierdzic, że dotarła obroża i Beza ma ją juz założoną.

Dziś był telefon o Bezę z Wrocławia. Starsza pani wprawiła mnie w zdumienie, bo powiedziała, że dzwoni w sprawie" tej malutkiej suczki Bezy". Powiedziałam, że Beza nie jest malutka i zapytałam, czy czytała ogłoszenie, bo jest tam sporo informacji. Pani przyznała, że nie czytała, tylko popatrzyła na zdjęcie i zadzwoniła, bo szuka malutkiej suni. Chyba moja czerwona obrózka załozona Bezie dla złagodzenia wyrazu podziała az za bardzo i pani wzięła ją za malucha ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Jaaga napisał:

Chciałam potwierdzic, że dotarła obroża i Beza ma ją juz założoną.

Dziś był telefon o Bezę z Wrocławia. Starsza pani wprawiła mnie w zdumienie, bo powiedziała, że dzwoni w sprawie" tej malutkiej suczki Bezy". Powiedziałam, że Beza nie jest malutka i zapytałam, czy czytała ogłoszenie, bo jest tam sporo informacji. Pani przyznała, że nie czytała, tylko popatrzyła na zdjęcie i zadzwoniła, bo szuka malutkiej suni. Chyba moja czerwona obrózka załozona Bezie dla złagodzenia wyrazu podziała az za bardzo i pani wzięła ją za malucha ;)

No nieźle.  To by się Pani zdziwiła widząc ją:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Są takie chwile, kiedy płakać mi się chce ze wzruszenia. W obecnej sytuacji bardzo ciężko jest robić bazarki, szukać finansów dla psiaków. W takiej chwili okazuje się, że są Ludzie, którzy cały czas myślą o naszych podopiecznych. Absolutnie wspaniali Rafał i Małgosia oraz Ludzie z mojej firmy, którzy wrzucają do puszki w firmie złotówki za każde przekleństwo znowu nas uratowali:) Ponieważ inicjatorem tej akcji puszkowej jest właśnie Rafał, kwoty przeznaczone w tym miesiącu na psiaki opiszę jako wpłatę od Małgosi i Rafała. Z całego serca dziękuję za wsparcie aż czterech psiaków. Dzięki temu jestem spokojna o marzec. Co będzie w kwietniu, nie chcę myśleć, bo na pewno będzie trudno. Na razie cieszę się jak dziecko z tego, że mam na rachunki marcowe. Dziękuję z całego serca!

Beza dostała 250 zł:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

 

Fionka dostała 250 zł:)

To wątek Bezy ;)

Dzwoniła o nią pani, ale z upośledzoną umysłowo dorosła córką, dodatkowo z padaczką. Pani rozsądna, bardzo dobrze się z nią rozmawiało, jednak Beza to zdecydowanie nie pies dla nich. Nie wiemy, jak zareagowałaby przy ataku padaczkowym i ponoć zdarzyło sie, że kiedy mamy nie było, to córka otworzyła komuś drzwi. Nie chciałabym, żeby Beza przypłaciła życiem udział w takiej sytuacji, a tak mogłoby być, gdyby zaatakowała w drzwiach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

To wątek Bezy ;)

Dzwoniła o nią pani, ale z upośledzoną umysłowo dorosła córką, dodatkowo z padaczką. Pani rozsądna, bardzo dobrze się z nią rozmawiało, jednak Beza to zdecydowanie nie pies dla nich. Nie wiemy, jak zareagowałaby przy ataku padaczkowym i ponoć zdarzyło sie, że kiedy mamy nie było, to córka otworzyła komuś drzwi. Nie chciałabym, żeby Beza przypłaciła życiem udział w takiej sytuacji, a tak mogłoby być, gdyby zaatakowała w drzwiach.

Porawilam, dzieki.

Dobrze zrobiłaś, że odmówiłaś. A tamci poprzedni Panstwo nie zadzwonili ponownie?

Link to comment
Share on other sites

Stała się rzecz niesłychana.... Beza ma  prawdopodobnie dom!!! Super rodzinka, umiejąca radzić sobie z trudnymi psami, mieli 2 rodezjany. Pani została przemaglowana przez Jagę, jej mąż był na spacerze z Państwem i Bezą i też jest nimi zachwycony. Ja nie mogłam się nagadać z Panią. Wygooglowałam sobie dom, tuż za nim mają piękny las i góry. Lubią spacery, będą uczyli Bezę od początku co może, a czego nie powinna (rzucać się na gości). Mamy obiecane zdjęcia i relacje. Jak już będzie bezpiecznie, zrobimy wizytę poadopcyjną. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje:)

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Ewa Marta napisał:

Stała się rzecz niesłychana.... Beza ma  prawdopodobnie dom!!! Super rodzinka, umiejąca radzić sobie z trudnymi psami, mieli 2 rodezjany. Pani została przemaglowana przez Jagę, jej mąż był na spacerze z Państwem i Bezą i też jest nimi zachwycony. Ja nie mogłam się nagadać z Panią. Wygooglowałam sobie dom, tuż za nim mają piękny las i góry. Lubią spacery, będą uczyli Bezę od początku co może, a czego nie powinna (rzucać się na gości). Mamy obiecane zdjęcia i relacje. Jak już będzie bezpiecznie, zrobimy wizytę poadopcyjną. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje:)

A ja się wcale nie dziwię  :) Beza jest taka śliczna, że to czy kogoś zauroczy, było tylko kwestią czasu. Czekała, czekała i się doczekała  :)  Z czego cieszę się niezmiernie  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Beza juz w swoim domu. Ewa przekazała mi pierwsze zdjęcia. Mina Bezy niepewna, ale jak ją znam, to rozkręci się za 2-3 tyg tak,  jak u nas. najpierw był niepewny siebie aniołek, a potem zaczęła ustawiac wszystkie psy i próbowac ludźmi rządzić.

Mam tylko nadzieję, że z załatwianiem się na smyczy nie będzie miała za długo dużego problemu, bo to zawsze kłopot na początku. Państwo doświadczeni, więc powinna się bez problemu zaaklimatyzować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...