Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Zrobiłam dziś nowe zdjęcia. U mnie jest wyróznione ogłoszenie na Wrocław. Może ktoś jeszcze gdzies zrobi?  https://www.olx.pl/oferta/beza-super-kochajaca-opiekunow-wysterylizowana-sunia-adopcja-duzo-info-CID103-IDCw5bR.html

Piękne zdjęcia, bardzo dziękuję. Ja dopiero teraz dpotarłam do komputera. Nie wyrabiam ostatnio czasowo:( Nie wyrózniłam ogłoszenia b-b. Zrobię to jutro, bo wygląda na to, że choociaż pół dnia spędzę w domu.

Jaaga, gdzie jeszcze można zrobić ogłoszenia? Jakie masz doświadczenie? B-b zrobiła na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Piękne zdjęcia, bardzo dziękuję. Ja dopiero teraz dpotarłam do komputera. Nie wyrabiam ostatnio czasowo:( Nie wyrózniłam ogłoszenia b-b. Zrobię to jutro, bo wygląda na to, że choociaż pół dnia spędzę w domu.

Jaaga, gdzie jeszcze można zrobić ogłoszenia? Jakie masz doświadczenie? B-b zrobiła na Kraków.

Nie mam pojęcia. U nas to odzew jest właśnie z Wrocławia i Krakowa. Jeszcze jest Warszawa, ale to chyba za daleko. Gdyby cos się miało dziać, ja tam nie będę mogła jechać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2020 o 14:36, b-b napisał:

U mnie na Kraków https://www.olx.pl/oferta/cudna-sunia-szuka-swoich-ludzi-CID103-IDCGxIV.html  mało wejść bo ogłoszenie już spadło.

Wyróżniłam dzisiaj Twoje ogłoszenie b-b. Byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś podmieniła w wolnej chwili jej zdjęcia na choć aktualne, zwłaszcza to pierwsze uśmiechnięte:) Może przyniesiesz suni szczęście tak jak Usi:)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Ewa Marta napisał:

Wyróżniłam dzisiaj Twoje ogłoszenie b-b. Byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś podmieniła w wolnej chwili jej zdjęcia na choć aktualne, zwłaszcza to pierwsze uśmiechnięte:) Może przyniesiesz suni szczęście tak jak Usi:)

Zmieniłam- podmieniłam .Czekam na akceptację :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Zmieniłam- podmieniłam .Czekam na akceptację :)

Bardzo dziękuję!!!

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Wczoraj poprosiłam Anitę, która "specjalizuje" sie w psach ttb o pokazanie Bezy na FB, trochę jest udostępnień. Jednak napisała mi, że ostatnio bardzo trudno o adopcje i z fb prawie się nie zdarzają.

Zaczekamy na ten jedyny domek:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Czy zmienić miasto na ogłaszanie dziewczyny. 

Ma na Kraków i wygląda to tak 

 

Statystyki:

  • Wyświetleń: 201
  • Tel: 0
  •  Obserwuje: 10

Nie zmieniaj, może jakimś cudem ktoś ją dojrzy. Rozmawiałam z Jaagą i ustaliłyśmy, że miasto musi być w miarę blisko jej domu, żeby w razie czego móc odebrać Bezę. Ona nie jest psem bezproblemowym niestety. Wygląda na to, że dłużej będzie czekała na swój domek:(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ewu napisał:

Marta, mniejsza i drobniejsza od Bezy. Beza pięknie wygląda.

Nawet nie bardzo, na wysokość sa prawie równe, ale Beza jest masywna, a Marta to drobny badylek. Mimo podobnej wysokości są więc cąłkiem inaczej zbudowane. Na szczęście chyba dla Marty, bo widzę, że im większy pies, tym trudniej o adopcję. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

ona kojarzy sie z duzym psem, a jest chyba srednia, moze zrobic jej fotke z osoba/ dziewczynka (stojaca)?

no i te czarne umaszczenie wokol oczu  (i chyba trzecia powieka) robia z niej troche grozna, ale z tym nic sie nie zrobi, poza wpisaniem, ze lagodna

Niestety, do małych nie należy. Jest średnio/wieksza. Ma taką typową dla TTB budowę ciała. Przez to nawet jesli stoi z suczką tej samej wysokości w kłębie, to sprawia wrażenie znacznie większej, bo jest umięśniona i masywna. Na zdjęciach jest z Ciapciakiem, ktory waży 43 kg.

Ten własnie wyraz pysia, ciągłe skupienie sprawiają, że tak wygląda. Jak widać na większości zdjęć Beza staje i patrzy prosto w aparat. Ona ma taki charakter, że musi mieć stale wszystko pod kontrolą. Pozostałe psy np robienie zdjęć w nosie, ale w końcu Beza z Ciapciakiem rządzi stadem, a to zobowiązuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2020 o 17:48, Jaaga napisał:

Ja tego również nie rozumiem.

Tak patrzę i na Dianę od Molly (mówiłam już). To są suczki, ale w wyrazie jak psy. Twarde, dominujące, niezależne, napakowane. Jak ktoś chce suczkę, to nie weźmie, a jak psa, to nie weźmie, bo suka.

Trzeba czasu.

Mówię po sobie, lubię suki, nie zadzwoniłabym o Bezę, ani o Diankę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...