Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

55 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękuję za niespodziewaną wpłatę 30 zl dla Bezy od Agnieszki - znajomej Elik:) Dostałyśmy również wpłatę dla Fidusia, zaraz wszystko pozapisuję i z całego serca dziękujemy!!!

I ja dziękuję  :)  Bezunia taka śliczna panienka i nie ma człowieka, który by ją pokochał?  Jest, tylko jeszcze jej nie zobaczył. Czy Beza ma ogłoszenia promowane?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Zmieniłam po naszej rozmowie ogłoszenie na Wrocław i niestety, nadal ani jednego zapytania. O małe psy stale ktoś z Wrocławia pyta, a o Bezę kompletnie żadnego zainteresowania.

A ja wierzę, że w końcu ktoś ją wypatrzy:)

3 godziny temu, elik napisał:

I ja dziękuję  :)  Bezunia taka śliczna panienka i nie ma człowieka, który by ją pokochał?  Jest, tylko jeszcze jej nie zobaczył. Czy Beza ma ogłoszenia promowane?

Tak Elu, Jaaga wyróżnia ogłoszenia i oddaję jej pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

A ja wierzę, że w końcu ktoś ją wypatrzy:)

Tak Elu, Jaaga wyróżnia ogłoszenia i oddaję jej pieniądze.

To może trzeba na większą  ilość miast zrobić ogłoszenia. Jeśli nie ma na Kraków, to mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

To może trzeba na większą  ilość miast zrobić ogłoszenia. Jeśli nie ma na Kraków, to mogę zrobić.

Elu, Beza jest dość specyficznym psem. Ostatnio praktycznie tylko z Wrocławia domy adopcyne się znajdują, więc tam mimo wszystko próbujemy. Inne sunie są ogłaszane na Kraków i też cisza. Może jednak spróbować? Problemem chyba jest wielkosc psa. Małe szybko idą do domów, ludzie dzwonią, interesują się, a średnie nie mają zainteresowania. Myślałam, że jak ogłoszę Freyę, to rozdzwonią się telefony, a o nią podobnie jak o Bezę cisza komletna.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci kochana dziękuję. Jutro po 12 na pewno będą na moim koncie.

Pierwsza sesja wyjściowa z mBanku jest o godz. 5:55 więc jutro na pewno pieniądze dotrą.
A swoją drogą ciekawe  czemu tak dziwnie?   O 5:55, a nie np o 6:00  :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Nikt z ogłoszeń nie pyta o dziewczynę?

Przez 2 mies. wyróznionych ogłoszeń był jeden sms, na który miałam oddwonic, bo komuś szkoda było kasy na rozmowę. Prosiłam, żeby ta osoba zadzwoniła, ale widocznie przekraczało to chęci czy mozliwości niby zainteresowanego. 

Ewo, skończyło się własnie wyróznienie na Wrocław. Wyróżnić ?

Elik, może podmienisz fotki w swoim ogłoszeniu, żeby się różniły?Tylko i po zmniejszeniu jakoś tu duże są.

83600925_2934052813311661_5654286112600883200_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQny4OBZ0yCSSW1nPIg7OcUMF6uAEXlPufGLMR0QVjtrJyTymA5P_dluzfFeV1D06uw&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=1002&oh=5efc6380490d39f0d41100df83426fac&oe=5E952A59

Obraz może zawierać: pies

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Przez 2 mies. wyróznionych ogłoszeń był jeden sms, na który miałam oddwonic, bo komuś szkoda było kasy na rozmowę. Prosiłam, żeby ta osoba zadzwoniła, ale widocznie przekraczało to chęci czy mozliwości niby zainteresowanego. 

Ewo, skończyło się własnie wyróznienie na Wrocław. Wyróżnić ?

Elik, może podmienisz fotki w swoim ogłoszeniu, żeby się różniły?Tylko i po zmniejszeniu jakoś tu duże są.

 

 

Tak, oczywiście, że wyróznić, bardzo poproszę.

5 godzin temu, b-b napisał:

U mnie na Kraków https://www.olx.pl/oferta/cudna-sunia-szuka-swoich-ludzi-CID103-IDCGxIV.html  mało wejść bo ogłoszenie już spadło.

Czy ja jakos mogę wejść w to ogłoszenie i sama je wyróżnić? Wydaje mi się że kiedyś tak robilam, ale nie pamiętam:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Elik, może podmienisz fotki w swoim ogłoszeniu, żeby się różniły?Tylko i po zmniejszeniu jakoś tu duże są.

 

5 godzin temu, b-b napisał:

U mnie na Kraków https://www.olx.pl/oferta/cudna-sunia-szuka-swoich-ludzi-CID103-IDCGxIV.html  mało wejść bo ogłoszenie już spadło.

Jagudko chyba chodziło Ci o b-b. Ja nie ogłaszałam Bezy.

W tym krakowskim ogłoszeniu zdjęcia sa jakieś nie teges :) Bezunia smutna. Buguniu może podmień zdjęcia, to ja wesołą Bezunię wyróżnię, żeby znowu była na górze ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Czy ja jakos mogę wejść w to ogłoszenie i sama je wyróżnić? Wydaje mi się że kiedyś tak robilam, ale nie pamiętam:(

Wychodzi na to, że pisałyśmy równocześnie  :)

Tak, każdy może wyróżnić ogłoszenie. Jak wejdziesz przez link ogłoszenia to po lewej stronie pod zdjęciem głównym jest taka możliwość. Ale jak napisałam wyżej, wydaje mi si, że przydałoby się zmienić zdjęcia, bo na tych, które są Beza nie wygląda zbyt ładnie, a przercież to taka śliczna sunia.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

 

Jagudko chyba chodziło Ci o b-b. Ja nie ogłaszałam Bezy.

W tym krakowskim ogłoszeniu zdjęcia sa jakieś nie teges :) Bezunia smutna. Buguniu może podmień zdjęcia, to ja wesołą Bezunię wyróżnię, żeby znowu była na górze ogłoszeń.

Podmieniłam na te dwa ostatnie.

Beza takie zdjęcia ma i takich z tego wątku użyłam w ogłoszeniu. Mi się podobają bo przecież nie każdy psiak ma "uśmiech" ;) A jak mają być wszystkie z uśmiechem to Jaaga musi takie zrobić i tu wstawić :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Podmieniłam na te dwa ostatnie.

Beza takie zdjęcia ma i takich z tego wątku użyłam w ogłoszeniu. Mi się podobają bo przecież nie każdy psiak ma "uśmiech" ;)

W tym ogłoszeniu nie ma tych zdjęć z tej strony.

Nie każdy ma uśmiech, ale na  zdjęciu nie musi być smutny, a Beza prawie na każdym wygląda na smutnego psa.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Boguniu piszesz, że podnmieniłaś, a nie ma tych ostatnich zdjęć w tym ogłoszeniu.

Edit

Odświeżyłam stronę i są.

Na zaakceptowanie zmiany w ogłoszeniu potrzeba trochę czasu .Zależy jak szybko zrobi to moderator czy jak ich tam zwą :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, b-b napisał:

Na zaakceptowanie zmiany w ogłoszeniu potrzeba trochę czasu .Zależy jak szybko zrobi to moderator czy jak ich tam zwą :)

Tak :) Znam ten ból, bo też robię ogłoszenia swoich i nie tylko swoich tymczasów.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, nie mogę znaleźć ogłoszęń na Kraków. Widze te wroclawskie, ale z Krakowa nie ma. Podesłałybyście link? Jutro wtyyróżniłabym to ogłoszenie.

Beza nie ma właściwie żadnego wesołego zdjęcia, pytałam nawet kiedyś Jagę, czy ona zawsze taka smutna. Okazuje się, że normalnie jest wesoła. Może to aparat tak ją poważnie nastraja.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, nie mogę znaleźć ogłoszęń na Kraków. Widze te wroclawskie, ale z Krakowa nie ma. Podesłałybyście link? Jutro wtyyróżniłabym to ogłoszenie.

Beza nie ma właściwie żadnego wesołego zdjęcia, pytałam nawet kiedyś Jagę, czy ona zawsze taka smutna. Okazuje się, że normalnie jest wesoła. Może to aparat tak ją poważnie nastraja.

b-b ogłasza na Kraków

https://www.olx.pl/oferta/cudna-sunia-szuka-swoich-ludzi-CID103-IDCGxIV.html

Najlepiej zdjęcia wychodzą, gdy są dwie osoby. Jedna zabawia się z psiakiem, a druga cyka zdjęcia. Dużo zdjęć i potem wybiera się  te najlepsze, a resztę kasuje.

Link to comment
Share on other sites

Pomyliłam sięElu, chodziło mi własnie o ogłoszenie b-b.

Beza jakoś tak poważnie wychodzi na zdjeciach, raczej to kwestia jej spojrzenia i oczu. Nie zrobię innych zdjęć, bo jesli się rozszaleje, to mi wyjdzie tylko smuga. Muszę ją uchwycić w chwili, kiedy jest nieruchomo. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Pomyliłam sięElu, chodziło mi własnie o ogłoszenie b-b.

Beza jakoś tak poważnie wychodzi na zdjeciach, raczej to kwestia jej spojrzenia i oczu. Nie zrobię innych zdjęć, bo jesli się rozszaleje, to mi wyjdzie tylko smuga. Muszę ją uchwycić w chwili, kiedy jest nieruchomo. 

No cóż, to muszą wystarczyć takie, jakie są  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...