Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Jest chyba dobrze, moze tylko stylistycznie warto poprawić np: " Ktoś pozbył się jej razem z urodzoną 9 dzieciaków. "  na  Ktos ją porzucił razem z urodzonymi 9-cioma szczeniakami.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ellig napisał:

Jest chyba dobrze, moze tylko stylistycznie warto poprawić np: " Ktoś pozbył się jej razem z urodzoną 9 dzieciaków. "  na  Ktos ją porzucił razem z urodzonymi 9-cioma szczeniakami.

 

6 godzin temu, helli napisał:

Jak szczeniak to juz urodzony raczej...

(Wiem, wiem, u nas teraz batalia o "dzieci nieurodzone" , ale nie rozszerzałabym na szczeniaki)

No własnie, to chyba jedyna poprawka. Ktoś pozbyl się jej razem z 9 szczeniętami.:)

Jak juz będzie poprawione, wykupie wyróżnienie ogloszenia, ok?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2019 o 19:06, Ewa Marta napisał:

 

No własnie, to chyba jedyna poprawka. Ktoś pozbyl się jej razem z 9 szczeniętami.:)

Jak juz będzie poprawione, wykupie wyróżnienie ogloszenia, ok?

Zaraz poprawię. Chodziło mi o to, że były już, jak trafiły do schronu, a nie że urodziły się w schronisku, ale chyba namotałam ;) Ogłoszenie od razu wyróżniłam na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jaaga napisał:

Zaraz poprawię. Chodziło mi o to, że były już, jak trafiły do schronu, a nie że urodziły się w schronisku, ale chyba namotałam ;) Ogłoszenie od razu wyróżniłam na miesiąc.

Dzięki, ile mam przelać za wyróznienie? NIgdy nie pamiętam ile to kosztuje. Chyba 17.99, ale nie daję głowy

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Czy mam jej też zrobić ogłoszenie?

Jeśli tak to na jakie miasto?

Beza ma ogłoszenie na Katowice. Nie bardzo chcemy ją ogłaszać dalej, bo to nie jest łatwa adopcja i chcemy, żeby przyszły dom byl blisko. Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Muszę pogadać z Jaagą gdzie jeszcze ogłasza swoje psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2019 o 10:15, Ewa Marta napisał:

Dzięki, ile mam przelać za wyróznienie? NIgdy nie pamiętam ile to kosztuje. Chyba 17.99, ale nie daję głowy

Zaglądnę na konto i dam Ci znać, to potem dodasz do kosztu pobytu

Dnia 20.11.2019 o 18:34, b-b napisał:

Czy mam jej też zrobić ogłoszenie?

Jeśli tak to na jakie miasto?

Myslę, że może przydałoby się, tylko nie mam pojęcia gdzie, żeby nie było daleko. Może opolskie? Zazwyczaj psiaki skutecznie sa ogłaszane na Kraków, Wrocław, ale to daleko. Gdyby coś się działo, to będzie kłopot.

Postaram się jej zrobić jakieś zdjęcie z moją córką, żeby dać na pierwsze. Już zauwazyłam, że jak pies jest z dzieckiem czy z kotem, to jest większe zainteresowanie tych, co mają dzieci i koty. Teraz przybrana córeczka Bezy, zamojska Ryjek jedzie do nowego domu, bo pan wypatrzył ją właśnie dzięki zdjęciu z moją Paulą i uznał, że nadaje się idealnie do ich rodzinki, bo "nie zje" im dzieci ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Beza jest piękna, ale oczy nadal smutne, czy tylko mi sie wydaje?

Nie mam pomysłu gdzie ją ogłaszać:( Bardzo boję się gdzieś dalej, bo moim zdaniem ktoś musi poznać Bezę, żeby ją adoptować.

Ewa, co Ty, Beza to najbardziej pogodny pies, ogon zawsze do góry, pełna energii. Na zdjęciach obserwowała psy za mną, żeby się dołączyć do zabawy w razie potrzeby. W niej nie ma nic smutku, to pewnie kwestia jej spojrzenia i lekkiego zezika, ale na żywo nie jest smutne, tylko rozbrajające. Jak łypnie swoimi oczami, to wszystko osiągnie. To naprawdę pełna pozytywnej energii sunia.

Poznanie Bezy w domu jest kiepskim pomysłem. Ogólnie pomysł z wczesniejszym poznaniem bardzo dobry , ale gdzieś na neutralnym terenie, żeby Beza bez uprzedzeń podeszła do ludzi, poznała ich zapach, dostała smaczek, dała się poprowadzić. Za bramą przestaje pilnować, a już w przychodni jest największym tchórzem i ciapciakiem. Chciałabym, żeby się dobrze pokazała, tak jak jest w stosunku do nas kochającą sunią, a nie jako hipnotyzująca złym wzrokiem zołza ;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jaaga napisał:

Ewa, co Ty, Beza to najbardziej pogodny pies, ogon zawsze do góry, pełna energii. Na zdjęciach obserwowała psy za mną, żeby się dołączyć do zabawy w razie potrzeby. W niej nie ma nic smutku, to pewnie kwestia jej spojrzenia i lekkiego zezika, ale na żywo nie jest smutne, tylko rozbrajające. Jak łypnie swoimi oczami, to wszystko osiągnie. To naprawdę pełna pozytywnej energii sunia.

Poznanie Bezy w domu jest kiepskim pomysłem. Ogólnie pomysł z wczesniejszym poznaniem bardzo dobry , ale gdzieś na neutralnym terenie, żeby Beza bez uprzedzeń podeszła do ludzi, poznała ich zapach, dostała smaczek, dała się poprowadzić. Za bramą przestaje pilnować, a już w przychodni jest największym tchórzem i ciapciakiem. Chciałabym, żeby się dobrze pokazała, tak jak jest w stosunku do nas kochającą sunią, a nie jako hipnotyzująca złym wzrokiem zołza ;)

Nie napisałam, że poznanie ma odbyć się w domu. To raczej niemożliwe z powodu jej pilnowania. No, ale trzeba to zrobić gdzieś niedaleko Was, bo takich spotkań być może trzeba będzie odbyć kilka. Fajnie, że Bezulka jest wesoła:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie napisałam, że poznanie ma odbyć się w domu. To raczej niemożliwe z powodu jej pilnowania. No, ale trzeba to zrobić gdzieś niedaleko Was, bo takich spotkań być może trzeba będzie odbyć kilka. Fajnie, że Bezulka jest wesoła:)

A widzisz, myślałam że chodziło Ci, że u nas i wystraszyłam się, że możemy stracić okazję, jak już ktoś się znajdzie zainteresowany. Niedaleko, w Strumieniu czy w Pawłowicach mamy fajne parki, więc miejsce idealne. Oby tylko komuś wpadła w oko.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Trochę jak buhund :) 

Albo Gerberian /shepsky czyli mix ON i Husky, albo jak biały ONek (+husky)

Może go więc na forum owczarkowe czy huskowe?

Gerberian, heh (german shepherd +siberian husky)

W bloku mam malą Pomsky, którą brałam za kundelka, pomeranian /szpic +husky

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...