Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

Dzieciaki zaliczyły pierwszy spacer :) Najstraszniejsza była klatka schodowa, na dworze początkowo niepewne, ale szybko rozmerdały się.  Na szeleczkach szły ładnie, Pączek zaliczył swoje pierwsze psipsi na smyczy. Żywo interesowały się otoczeniem, nie bały się ruchu ulicznego, przywitała z kolegą, zaczepiały przechodniów, wyglądały na  bardzo z siebie zadowolone :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wcześniej Basia zamówiła im 100, część kupiłam ja, niestety maluchy sporo produkują, nie ma rady, taniej podkład kupić niż wymieniać podłogę :(   Naszczęście w 99 % trafiają.  Dlatego powtarzam, czas psiaki do własnych domów ;) Tylko "tych" tel. brak... 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, seramarias napisał:

Dla 2 szczylków, dotychczasowy przerób 17 podkładów dziennie nie licząc tych rozerwanych na strzępy ; ) 

Jesli maja ich duzo, to rozrywaja. Lepiej polizyc 2-3 zawsze w jednym miejscu i pozwolic siusiac na nie kilka razy. Obe powinny czuc zapach moczu i wtedy zalaloa, gdzie sie zakatwiac. Jesli maja wszędzie podklady, to beda zalatwiac sie wszędzie. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jesli maja ich duzo, to rozrywaja. Lepiej polizyc 2-3 zawsze w jednym miejscu i pozwolic siusiac na nie kilka razy. Obe powinny czuc zapach moczu i wtedy zalaloa, gdzie sie zakatwiac. Jesli maja wszędzie podklady, to beda zalatwiac sie wszędzie. 

Tak właśnie robimy, mają rozłożone trzy / cztery podkłady jeden przy drugim w przedpokoju, to miejsce wybrały pierwszego dnia. Korzystają z nich wielokrotnie, ale one są spore i dużo sikają, jak jestem pracy czasem rozszarpią jeden. 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, ewu napisał:

Ja jutro wylatuję do Szwajcarii. Odebranie telefonu to nawet 5 zł z minutę.

Wracam 4- go, proszę o zmianę telefonów w ogłoszeniach w tym czasie.

 

Proszę podajcie nr telefonu do ogłoszeń Mazurka i Pączka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...