Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

9 godzin temu, Poker napisał:

Andrucik mnie urzekł. pozostałe bąble też są przeurocze.

Mattilu? no nie wierzę. Szkoda ,że nie ma jej na dogo. Pozdrów ją  proszę ode mnie

Andrucik jest ujmujący, uwielbiam go, takie żywe srebro, a to jego zamiłowanie do luksusu jest rozbrajające. Wczoraj mój TŻ ścielił łóżko, położył z boku pościel, kołdra, poduchy, dość wysoka piramida była, patrzę, a na samym czubku Andrucik leży. Do tego, że codziennie kiedy tylko nie widzę zabiera mi poduchę z sofy i się na niej kładzie obrabiać prasowaną kość już się przyzwyczaiłam ;) Miśki też kochane, one takie bardziej spokojne od Andrucika, chociaż też narozrabiać potrafią, bo dlaczego by nie zerwać firany i nie wygryźć dziury w dywaniku pod kuwetę ;) 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, seramarias napisał:

Andrucik jest ujmujący, uwielbiam go, takie żywe srebro, a to jego zamiłowanie do luksusu jest rozbrajające. Wczoraj mój TŻ ścielił łóżko, położył z boku pościel, kołdra, poduchy, dość wysoka piramida była, patrzę, a na samym czubku Andrucik leży. Do tego, że codziennie kiedy tylko nie widzę zabiera mi poduchę z sofy i się na niej kładzie obrabiać prasowaną kość już się przyzwyczaiłam ;) Miśki też kochane, one takie bardziej spokojne od Andrucika, chociaż też narozrabiać potrafią, bo dlaczego by nie zerwać firany i nie wygryźć dziury w dywaniku pod kuwetę ;) 

Ojej to małe dranie:):)

Link to comment
Share on other sites

Osobiście jestem zakochana w Pączku :) Piękny, cudowny, ma w sobie "to coś". Chociaż ma mało wejść na olx, za to Andrucik robi u mnie szał.
Podmieniłam zdjęcia. Nie wiem tylko czy opłaca się tyle ogłoszeń robić na Warszawę - może lepiej zrobić na okolice Warszawy, a nie wszystkie na W-wę?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Osobiście jestem zakochana w Pączku :) Piękny, cudowny, ma w sobie "to coś". Chociaż ma mało wejść na olx, za to Andrucik robi u mnie szał.
Podmieniłam zdjęcia. Nie wiem tylko czy opłaca się tyle ogłoszeń robić na Warszawę - może lepiej zrobić na okolice Warszawy, a nie wszystkie na W-wę?

Pączek to taki prawdziwy słodki pączuch, najbardziej grubokościsty z braci. Moja córa stawia go na drugim miejscu jeśli chodzi o dokuczanie jej, na pierwsze wskoczył oczywiście Andrucik ;) Też myślę czy chłopaki nie reklamować na inne miejscowości, z tego co rozmawiałam z ewu nie cieszą się szczególnie powodzeniem, tylko o Andrucika tel. były :(

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, seramarias napisał:

Tak myślę sobie, czy nie kupić im wielkiego gnata do ciumkania, tylko nie wiem czy one nie za małe jeszcze :/

Gnat jest lepszy niż prasowana kość.  Przynajmniej w mojej opinii - można kupić odpowiedniej wielkości, nie za duży, ale uczyć już ciamkania nauralnych gryzaków. Plus, początkowo można przyzwyczajać żołądek poprzez podawanie np. żwaczy wołowych, kurzych łapek, szyi indyczych itd. : nagłe dorwanie surowej kości (np. cielęcej) może skończyć sie rozstrojem żołądka.
Znalezione obrazy dla zapytania prasowana koÅ�Ä� grafika dlaczego nie Znalezione obrazy dla zapytania prasowana koÅ�Ä� grafika

- oczywiście o prasowanych kościach można wiele wyczytać (również o "etyce" produkcji takich gryzaków), ja przestałam podawać jak okazało się, że mój szczeniak ponad 10lat temu nie chciał tego jeść, zostawił na dworze, a to się nie psuło w ogóle... Wyrzuciłam, więcej nie kupiłam. Potem natknęłam się na artykuły o tym, jak kilka psów połknęło skórę i trzeba było im chirurgicznie ratować życie, bo utknęła, a potem pierwsze negatywne opinie o tym gryzaku jako urozmaicenie do diety. Teraz więcej się mówi. Ja od bardzo dawna wolę pojechać do masarni i kupić jakiś zdrowy, naturalny gryzak, bez ulepszaczy. Wiem, że mniej "czysty" jest, ale przy posiadaniu mięsożercy w domu nie oczekuje pachnących i sterylnych przekąsek ;)

Co do ogłoszeń, wydaje mi się, że należy poogłaszać na różne miasta, ja mogę swoje ogłoszenia zmienić na np. Siedlce albo Płock  - ale przydałoby się też ogłoszenia wyróżnić, bo szybko znikają z pierwszej strony. Bardzo dużo jest bezdomniaków...

 

 

Link to comment
Share on other sites

No i po 6 pojechał mały skarbeczek do swojego domku. Jak dobrze pójdzie koło 11 powinien być już na miejscu. Koszt będzie spory, ale nie bardzo była inna opcja przewiezienia maluszka ...Jak TŻ wróci wstawię fakturę. Zostały dwa misiaki z tego co wiem na razie nie było "tych" telefonów, a psiaki bardzo by chciały już do swoich domków :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwonił Pan z Brwinowa o Mazurka. Pan mocno wiekowy, mieszka sam , dom z ogrodem ale się pochwalił ,że szwagier ma plac do pilnowania......

No chyba się skuszę na ten plac do pilnowania!!!!!

Ręce opadają:(:(:(

Zbyłam grzecznie Pana i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Miśki wyjątkowo grzeczne (bo one zawsze grzeczniejsze były) od kiedy Andrucik wyjechał, widać kto podburzał braci do rozrabiania ;) Świetne psiaki cała trójka fajna, każdy trochę inny. Wczoraj cały dzień chodziłam jak otumaniona, straszna pustka nastała kiedy Andrucik pojechał.  Go zawsze wszędzie było pełno, ciągle łapek pracował jak tu narozrabiać  z przerwą na ciumkanie kostki. Dziś dochodzę do siebie,  im dłużej psiaki u mnie tym boleśnjejsze późniejsze rozstanie :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...