Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

55 minut temu, ewu napisał:
Mam na imię Pączuś i zaledwie 7 tygodni. Razem z ósemką rodzeństwa poznałem smak bezdomności i tylko dzięki naszej dzielnej mamie udało się nam przeżyć. Nasza mama Beza opiekowała się nami i karmiła kosztem swojego zdrowia.Niełatwo jej było wykarmić dziewięć głodnych maleństw kiedy sama musiała zdobywać każdy kęs pożywienia. Razem z wycieńczoną mamą trafiłyśmy do schroniska a stamtąd do domu tymczasowego.
Niestety nie możemy tam dłużej zostać i dlatego pilnie szukamy  kochających domów.
Jesteśmy odrobaczone i raz zaszczepione.Nasza mama jest średniej wielkości i my też pewnie takie będziemy.
Kontakt w sprawie adopcji :
...
 
I może tylko imiona zmieniać?

Elunia powiedziała, że zrobi ogłoszenia na olx. Doda tylko info o wizycie przed adopcja i podpisaniu umowy

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Elunia powiedziała, że zrobi ogłoszenia na olx. Doda tylko info o wizycie przed adopcja i podpisaniu umowy

Dziękuję:) Moż niech Ela wstawi te kolaże. Ja o wizycie i umowie zawsze informuję jak ktoś zadzwoni dlatego nie pisałam.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jaaga napisał:

Jedną sunię hodowlaną. Córka zakochała się kilka lat temu w tej rasie, jak była ze mną u koleżanki, która akurat miała maluszki. Kilka miotów później trafiła się nam u niej Tonia.

Miałam dwie sunie caviśki, ale juz na trzecią bym się chyba nie zdecydowała :) Może dlatego Beza tak mnie chwyciła za serducho, że ona w takim cavisiowym umaszczeniu, bo ja właśnie blenki miałam :) Szkoda, że teraz będę mogła mieć psa dopiero na emeryturze :((((

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Kochani, mam sporo zapytań o Łatka od wczoraj. Wstępnie mam dla niego dwa domy... Pomyślałam, że może warto podsyłać chętnym Malagę, która z umaszczenia jest podobna? Potrzebuję jedynie jej pojedynczych zdjęć albo ogłoszenia.

Nie mogę znaleźć, bo pisze z telefonu, ale kilka postów wyżej Ellig wkleila link do ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...