Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

Fundacja Człowiek i Pies zrobiła zbiórkę na prośbę Dziewczyn ze schroniska.Ja nie wiedziałam do wczoraj o suni i szczeniaczkach ,wczoraj poprosiły o pomoc w znalezieniu dt dla mamuni.

Niestety  szczenaczek Lukrecja prawdopodobnie nie widzi:( Dziewczyny były u weta, on uważa ,że jest jedynie słabsza ale wg Opiekunki bąbelków zdecydowanie ma problem ze wzrokiem.

Nie odnajduje drogi , trzeba ją naprowadzać, nie omija przeszkód:( Dziewczyny pojadą na konsultację do okulisty. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, yucca napisał:

Weszłam tu bez zaproszenia i zostanę. Poproszę o numer konta, postaram się coś wpłacić. Jak będą zbierane deklaracje stałe to się dołożę.

 

Bardzo dobrze, że weszłaś:) Każda dobra dusza potrzebna jest nam bardzo:) Deklaracje są zbierane jak najbardziej, nie śmiałam prosić:) Zaraz wyślę numer konta i bardzo dziękuję:)

3 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Cień suczki normalnie :( 

No właśnie:(

3 godziny temu, Poker napisał:

Poleciało 5 dyszek.

Super dużo, bardzo dziękujemy!

3 godziny temu, jaguska napisał:

Dorzucę grosik, proszę o konto.

Piękne dzięki, zaraz wyślę numer konta:)

2 godziny temu, ewu napisał:

Fundacja Człowiek i Pies zrobiła zbiórkę na prośbę Dziewczyn ze schroniska.Ja nie wiedziałam do wczoraj o suni i szczeniaczkach ,wczoraj poprosiły o pomoc w znalezieniu dt dla mamuni.

Niestety  szczenaczek Lukrecja prawdopodobnie nie widzi:( Dziewczyny były u weta, on uważa ,że jest jedynie słabsza ale wg Opiekunki bąbelków zdecydowanie ma problem ze wzrokiem.

Nie odnajduje drogi , trzeba ją naprowadzać, nie omija przeszkód:( Dziewczyny pojadą na konsultację do okulisty. 

Trzeba być dobrej myśli, może coś się z oczkami da zrobić...

1 godzinę temu, koja napisał:

i ja proszę o numer konta 

Dzięki wielkie, zaraz wyślę:)

11 minut temu, elik napisał:

Już jutro mamuśka odpocznie od męczącej gromadki i zacznie intensywny powrót do zdrowia.

Czekam już na ten moment. No i na wyniki badań, oby nic poza zagłodzeniem sie nie okazało:(

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Jaaga napisał:

Wczoraj  dałam info o Bezie i link do zbiórki na FB. Mimo ponad setki udostepnien tylko z mojego profilu, nie udało się na razie dozbierać potrzebnej kwoty. Poudostepniam na grupach.

Dziękuję za rozsyłanie.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Jaaga napisał:

Wczoraj  dałam info o Bezie i link do zbiórki na FB. Mimo ponad setki udostepnien tylko z mojego profilu, nie udało się na razie dozbierać potrzebnej kwoty. Poudostepniam na grupach.

A gdzie znajdę? Też udostępnię, chociaż FB to dla mnie czarna magia...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Znalazłam na profilu Jaagi link do zbiórki. A Jaagę wytropiłam dzięki jej postowi na profilu ukraińskiego schroniska :)))

https://pomagam.pl/yrr0zt9e?fbclid=IwAR1QkncSrU-4WcTwzELWCGKJMUT9hq4P3waHCtuoZLMjLHCr0KjRDff2nPk

Aż tak okrężną drogą ;) Wcześniej linki z FB wstawiałam tu, ale teraz jakoś nie potrafię, jak jest pozmieniane.

Poudostępniałam zbiórkę na pond dwudziestu grupach pomocowych na FB.

Link to comment
Share on other sites

Przyznam szczerze, że potraficie mnie zaskoczyć:) Każda z nas ma pod opieką jakieś psiaki, stałe deklaracje, a jednak w obliczu takiego psiego nieszczęścia wyciągacie kasę i płacicie na nieznaną sunię, która tej pomocy potrzebuje:) 

Z całego serca dziękuję za kolejne wpłaty:

Poker - 50 zł

jaguska - 50 zł

koja - 100 zł

 

Już dzisiaj dowiemy się, jaki jest stan suni, co jest potrzebne na już dla niej, jaką może jeść karmę. 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, yucca napisał:

Parę złotych poleciało i deklaruję na sunię 20 zł/mc.

Bardzo serdecznie dziękuję, zapisuję Twoją deklarację:)

 

Sunia jedzie już do weta z mężem Jaagi. Razem z nią przyjechała niespodzianka, ale to pewnie napisze Jaaga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia już u Jaagi, co więcej dzisiaj Jaaga napisała do mnie żeby wziąć razem najsłabszego szczeniaczka.

I pojechała Lukrecja , ta maleńka podejrzewana o to ,że nie widzi. 

Były już u weta i on też potwierdził,że mała widzi:)

Jaaga dziękuję za tego okruszka:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, ewu napisał:

pojechała Lukrecja , ta maleńka podejrzewana o to ,że nie widzi. 

Były już u weta i on też potwierdził,że mała widzi:)

Jaaga jest niesamowita  :)

Wet potwierdził, że mała widzi, czy że nie widzi?

Link to comment
Share on other sites

Beza i maleństwo pojechały od razu do weta. Wyniki badania krwi będa dopiero jutro. Mam nadzieję, że nic złego się nie będzie działo. 

Jaaga mówi, że sunia jest bardzo przyjazna, nie goni kotów i generalnie jest bardzo otwarta. Myślę, że ona czuje, że to wszystko dla niej, żeby jej było lepiej:)

Jaaga, widzę, że faktura jest papierowa, musimy więc ustalić, czy wyślesz ją do Fundacji i na swoje konto otrzymasz zwrot, czy ja mam założyć kasę i podać swoje konto do oddania. Rozumiem, że na fakturze jest też badanie maluszka i to całość, którą zapłaciliście dzisiaj? Wetka opisała ja jakby ona była fundacyjna, ale w rzeczywistości Fundacja użyczyła konta do zbiórki. Za Mamusię odpowiadamy my z Ellig, a za szczeniorka Jaaga? 

 

20190614_200713.jpg

20190614_200700.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...