Jump to content
Dogomania

Schroniskowa pomyłka - Spinka też ma szansę na szczęśliwe życie - zamieszkała w Legnicy:)


Recommended Posts

Dnia 30.06.2019 o 23:28, Tola napisał:

Przekażę uwagi przy najbliższej rozmowie z p. Anią, na pewno będzie b. wdzięczna, zapytam tez o możliwość wykorzystania zdjęcia i dam znać.

Tolu, i jak? Mogę skorzystać z tej fotki? Bez podawania jakichkolwiek danych identyfikacyjnych oczywiście. Po prostu pytanie egzaminacyjne dla kursantów - jakie reakcje psów w prezentowanej sytuacji są prawdopodobne i od jakich czynników zależą. 

W podziękowaniu od razu zapraszam do Krakowa (oczywiście razem z Tobą) na prezentację (za free) o podstawach szkolenia i motywowaniu psa. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sowa napisał:

Tolu, i jak? Mogę skorzystać z tej fotki? Bez podawania jakichkolwiek danych identyfikacyjnych oczywiście. Po prostu pytanie egzaminacyjne dla kursantów - jakie reakcje psów w prezentowanej sytuacji są prawdopodobne i od jakich czynników zależą. 

W podziękowaniu od razu zapraszam do Krakowa (oczywiście razem z Tobą) na prezentację (za free) o podstawach szkolenia i motywowaniu psa. 

Tak, jest zgoda na wykorzystanie fotki, chociaż dziewczynka na początku wahała się;  to nastolatka, obawiała się pokazania twarzy.

Zapewniłam, że buzi nie będzie na pewno widać.

Dziękuje za zaproszenie, przekazałam je Państwu, być może za jakiś czas poznasz Spinkę osobiście:)

U Spineczki wszystko dobrze, rozmawiam z p Anią co wieczór i jestem bardzo, bardzo zadowolona:). Tylu dobrych informacji, tylu ciepłych słów pod adresem wyadoptowanego psa dawno już nie słyszałam.

 Jestem teraz pewna, że taki  dom i taką rodzinę wymarzyłam sobie dla suni, a ona właśnie do nich  wtedy w schronisku próbowała dojechać :)

Wczoraj wieczorem rozmawiałyśmy, gdy cała rodzina była w parku; Spinka bawiła się z dziewczynkami, a p. Ania opowiadała mi suczce ;)

Spinka  skończyła brać leki, na 15 ma wyznaczone szczepienie; ma duży apetyt, mnóstwo energii i nie da się jej nie kochać:).

Rodzina zarejestrowała już czip  w międzynarodowej bazie danych, sunia będzie tez miała paszport, bo będzie wszędzie jezdziła ze swoją rodziną.

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tola napisał:

Tak, jest zgoda na wykorzystanie fotki, chociaż dziewczynka na początku wahała się;  to nastolatka, obawiała się pokazania twarzy.

Zapewniłam, że buzi nie będzie na pewno widać.

Dziękuje za zaproszenie, przekazałam je Państwu, być może za jakiś czas poznasz Spinkę osobiście:)

U Spineczki wszystko dobrze, rozmawiam z p Anią co wieczór i jestem bardzo, bardzo zadowolona:). Tylu dobrych informacji, tylu ciepłych słów pod adresem wyadoptowanego psa dawno już nie słyszałam.

 Jestem teraz pewna, że taki  dom i taką rodzinę wymarzyłam sobie dla suni, a ona właśnie do nich  wtedy w schronisku próbowała dojechać :)

Wczoraj wieczorem rozmawiałyśmy, gdy cała rodzina była w parku; Spinka bawiła się z dziewczynkami, a p. Ania opowiadała mi suczce ;)

Spinka  skończyła brać leki, na 15 ma wyznaczone szczepienie; ma duży apetyt, mnóstwo energii i nie się jej nie kochać:).

Rodzina zarejestrowała już czip  w międzynarodowej bazie danych, sunia będzie tez miała paszport, bo będzie wszędzie jezdziła ze swoją rodziną.

Nic tak nie cieszy jak szczęśliwe życie uratowanego psa. Kiedy Tolu opowiadałaś mi o tej nadziei w oczach Spinki, kiedy omyłkowo wyprowadzono ją z boksu a potem o powrocie do niego, wtedy pomyślałam, ze znajdę jej najlepszy dom pod słońcem. Ta pomyłka była "z GÓRY" zaplanowana. Cieszę się, ze sie udało !

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Havanka napisał:

Nic tak nie cieszy jak szczęśliwe życie uratowanego psa. Kiedy Tolu opowiadałaś mi o tej nadziei w oczach Spinki, kiedy omyłkowo wyprowadzono ją z boksu a potem o powrocie do niego, wtedy pomyślałam, ze znajdę jej najlepszy dom pod słońcem. Ta pomyłka była "z GÓRY" zaplanowana. Cieszę się, ze sie udało !

Trzeba marzyc i zawsze trzeba mieć nadzieję, ze uda się spełnić te marzenia.

I wtedy  Elu dzieją się  te nasze dogomaniackie cuda:).

Tak, udało Ci się, Spinka ma najlepszy dom pod słońcem:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Cudna "pomyłka", miała dziewczyna farta i niech dalej jej nie opuszcza!

 

16 godzin temu, Havanka napisał:

Ale widok ! Nasza Spineczka teraz to sportsmenka ! Prowadzi bardzo aktywne życie, no i ten radosny usmiech na pyszczku, ktory mowi o jej pelnym zadowoleniu !

 

4 minuty temu, b-b napisał:

SAVE_20190707_205808.jpg

I niech ten jej uśmiech na pysiu nigdy jej nie opuszcza! :)

Jestem bardzo szczęśliwa z tej adopcji, a ten psi uśmiech rozpromienia nawet najsmutniejszy dzień:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Spineczka już szczęśliwa ze swoją rodziną, a dzisiaj przyszła faktura  za 11 - dniowy pobyt suni w lecznicy -  odrobaczenie, testy, leczenie lambliozy i  hotelowanie - razem 528 zł.

Dzięki wpłatom helli, Nesiowata i b-b  dług znacznie się zmniejszy. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Zaraz wstawię fakturę.

koszyk z czerwonymi różami.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...