Jump to content
Dogomania

Schroniskowa pomyłka - Spinka też ma szansę na szczęśliwe życie - zamieszkała w Legnicy:)


Recommended Posts

Dnia 22.06.2019 o 22:21, seramarias napisał:

Co tam słychać u Spineczki?

Spineczka pojechała do Mysłowic, przed chwilką było przekazanie suni w Krakowie.

Bardzo mi smutno, Tz też przygnębiony, tak bardzo żałuję, ze sunia musi kolejny raz zmienić miejsce, ale nie daliśmy rady inaczej, nie miałam gdzie Spineczki umieścić:(.

Do Krakowa sunia pojechała dzięki życzliwości pomocy p. Janiny z Tomaszowa, i życzliwości jej córki Agaty i zięcia.

Mój TZ dowiózł sunię w okolice Tomaszowa.

Z Krakowa do Mysłowic Spinka podróżuje dzięki pomocy i życzliwości malti i jej mamy Iwony, obie panie z Sosnowca.

Wszystkim bardzo  dziękuję za ogromną pomoc!

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zabraliśmy Spinkę na cały dzień do naszej chałupy na Roztoczu; Zulka, Florka i kotka córki zostały w domu.

Spinka była bardzo grzeczna;  co prawda dla bezpieczeństwa cały czas była przypięta do smyczy (od strony pól i lasu nie mam pełnego ogrodzenia), ale i tak sprawowała się bez zastrzeżeń.

Tylko to pożegnanie takie smutne, zżyliśmy się z sunią:(

 

Link to comment
Share on other sites

Spinka bardzo spokojnie zniosła podróż z Krakowa do Mysłowic.  Praktycznie większość podróży przespała, kilka razy się  przebudzila i sprawdzała co się dzieje. Przy przekazaniu  w Mysłowicach od razu przywitała się z nowymi opiekunami i zaczęła sprawdzać nowy teren. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spinka bardzo spokojnie zniosła podróż z Krakowa do Mysłowic.  Praktycznie większość podróży przespała, kilka razy się  przebudzila i sprawdzała co się dzieje. Przy przekazaniu  w Mysłowicach od razu przywitała się z nowymi opiekunami i zaczęła sprawdzać nowy teren. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Szkoda,że znowu mała  ma zmiany ale może tam gdzie będzie ktoś się w niej zakocha.

 

10 godzin temu, Poker napisał:

Kochana ślicznota. Najeździ się malutka ,ale to i tak lepiej niż miałaby siedzieć  w schronie. Powinien ktoś szybko się w niej zakochać.

No i się zakochał!!!

Rodzina z Legnicy, w domu 14 letnia córcia; mieli bokserkę, teraz w domu są 2 koty.

Z tego co zrozumiałam, to domek w niewielkim ogródkiem...

Rodzina aktywna, dużo wyjedzają, Spineczka podróżowałaby razem ze swoją rodzina.

Mają przyjaciela - specjalistę od psich problemów, jakby było coś nie tak, to pani powiedziała, ze będzie miała  wsparcie.

A teraz o tej metafizyce...

Pani jak zadzwoniła, to była pewna, ze sunia jest we Wrocławiu...

Zapytała o historię tej schroniskowej pomyłki, bardzo się wzruszyła.

Potem okazało się, ze ostatnio sporo myśleli o wyjezdzie na Roztocze, coś ich ciągnęło w te strony, pan ma tutaj daleką rodzinę...

Tak sobie myślę, ze tak właśnie miało być, ze ta historia wydarzyła się, bo musieliśmy jakoś pomóc Spince  pokazać się...

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Patmol napisał:

ona jest teraz na Śląsku?

Tak, wczoraj  po 22 przyjechała do Mysłowic...

15 minut temu, Patmol napisał:

Pani pojedzie po Spinkę?

Jeszcze nie rozmawialiśmy,...

To wczoraj tak szybko się działo...

Pani zadzwoniła przed południem, ale tylko wypytywała o sunię, bardzo dobrze mi się z panią Anią rozmawiało.

Potem my na wsi bez zasięgu, wyjazd Spinki, emocje...

No i telefon póznym wieczorem, ze chcą adoptować Spinkę!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Tak, wczoraj  po 22 przyjechała do Mysłowic...

Jeszcze nie rozmawialiśmy,...

To wczoraj tak szybko się działo...

Pani zadzwoniła przed południem, ale tylko wypytywała o sunię, bardzo dobrze mi się z panią Anią rozmawiało.

Potem my na wsi bez zasięgu, wyjazd Spinki, emocje...

No i telefon póznym wieczorem, ze chcą adoptować Spinkę!

Gdzieś to wszystko w gwiazdach było zapisane.

Ta pomyłka. nici z ogłoszeń na miejscu, Wasz smutek z rozstania i teraz domek ,który oby okazał się TYM< domem dla małej!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się dzisiaj na 19; dzisiaj ma być cała rodzina , a potem nie wiadomo czy jutro czy pojutrze, czy później  by się dało wszystkich zebrać -a zależało mi, żeby wszyscy byli. Szczególnie mąż.  Szkoda więc odkładać. Tym bardziej, że pani bardzo, bardzo  jest  zaangażowana i przejęta i nie może się doczekać, co jest miłe.

Nie będę brała swojego psa, bo pani ma dwa koty i nie wiem czy by sie kotom mój pies spodobał.

Branie psa nie jest złym pomysłem, żeby zobaczyć reakcje ludzki, szczególnie dzieci na psa, no ale przy kotach w domu to raczej zbędne zamieszanie.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patmol napisał:

Testem na koty to bym się nie przejmowała; bo inaczej może zareagować na swoje koty, a inaczej na obce. 

Spinka śliczna.

 

Ale njus. Suuuper, trzymam kciuki ,żeby to był TEN dom.

Myślę w sprawie kotów podobnie jak Patmol.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2019 o 21:16, Havanka napisał:

Aguś wspaniale ! Dziękuję Ci bardzo. 30 dni to koszt 17 zł. Jezeli Spinka znajdzie wczesniej domek,to wyroznienie wykorzystamy dla innego psiaczka. Slodkie mizianka dla Mikusi !

MikAga wpłaciła na wyróżnienie ogłoszenia Spinki - 30 zł ! Aguś bardzo dziekuję !!!  Poczekam do wieczora, na wynik wizyty pa dla Spinki. Jeżeli Patmol da nam zielone światło, to z pieniążków na wyróżnienie skorzysta Bubu, Czeri i może kotek Marian od Jaagi.

Teraz bardzo mocno trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty p.a. !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...