Jump to content
Dogomania

Schroniskowa pomyłka - Spinka też ma szansę na szczęśliwe życie - zamieszkała w Legnicy:)


Recommended Posts

Dnia 14.06.2019 o 14:27, Havanka napisał:

Nowe zdjęcia Spinki, nowy tytuł ogłoszenia i już drgnęło... Może ktoś w końcu zadzwoni?

No niestety nic się nie dzieje, nic nie drgnęło :(

Wczoraj miałam jeden tel, ale to z okolic Zamościa, pani wypatrzyła małą na FB fundacji.

Na początku zapowiadało się całkiem dobrze - pani chce przytulaśną sunię, towarzyszkę zabaw dla rezydenta, cały dzień biegaliby sobie w ogrodzie. A potem było coraz gorzej.

Zapytałam, gdzie rezydent śpi i usłyszałam, ze ma dużą budę i Spinka tez się zmieści.

Wyjaśniłam, że chciałabym aby sunia mieszkała w domu, miała swoje miejsce przy ludziach...

Na to pani stwierdziła, ze widocznie  chcę oddać suczkę do bloku, bo  jak jest podwórko i buda, to dlaczego pies ma być w domu?

Nikt więcej nie dzwonił i nie pytał o Spinkę:(

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

No niestety nic się nie dzieje, nic nie drgnęło :(

Wczoraj miałam jeden tel, ale to z okolic Zamościa, pani wypatrzyła małą na FB fundacji.

Na początku zapowiadało się całkiem dobrze - pani chce przytulaśną sunię, towarzyszkę zabaw dla rezydenta, cały dzień biegaliby sobie w ogrodzie. A potem było coraz gorzej.

Zapytałam, gdzie rezydent śpi i usłyszałam, ze ma dużą budę i Spinka tez się zmieści.

Wyjaśniłam, że chciałabym aby sunia mieszkała w domu, miała swoje miejsce przy ludziach...

Na to pani stwierdziła, ze widocznie razie chcę oddać suczkę do bloku, bo  jak jest podwórko i buda, to dlaczego pies ma być w domu?

Nikt więcej nie dzwonił i nie pytał o Spinkę:(

 

Tolu, dobrze że Ty od razu o wszystko wypytujesz. Dziwne podejście, że jak się ma dom, to pies ma mieszkać na zewnątrz. Spinka na pewno szybciutko trafi na super dom. Taki śliczny i bezproblemowy mały piesek.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

No niestety nic się nie dzieje, nic nie drgnęło :(

Wczoraj miałam jeden tel, ale to z okolic Zamościa, pani wypatrzyła małą na FB fundacji.

Na początku zapowiadało się całkiem dobrze - pani chce przytulaśną sunię, towarzyszkę zabaw dla rezydenta, cały dzień biegaliby sobie w ogrodzie. A potem było coraz gorzej.

Zapytałam, gdzie rezydent śpi i usłyszałam, ze ma dużą budę i Spinka tez się zmieści.

Wyjaśniłam, że chciałabym aby sunia mieszkała w domu, miała swoje miejsce przy ludziach...

Na to pani stwierdziła, ze widocznie razie chcę oddać suczkę do bloku, bo  jak jest podwórko i buda, to dlaczego pies ma być w domu?

Nikt więcej nie dzwonił i nie pytał o Spinkę:(

 

Miałam na myśli moje ogłoszenie na OLX. Od razu podskoczyła oglądalność, wzrosła liczba odkryć telefonów i obserwatorów. Jeżeli ludzie oglądają i czytają, to szanse rosną.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Miałam na myśli moje ogłoszenie na OLX. Od razu podskoczyła oglądalność, wzrosła liczba odkryć telefonów i obserwatorów. Jeżeli ludzie oglądają i czytają, to szanse rosną.

Tak, oczywiscie, szanse rosną, oby wreszcie ktoś Spineczkę zauważył!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mam lepsze informacje!

Zgłosił się BDT dla Spinki!

Pani mieszka w Mysłowicach i pod koniec ubiegłego roku adoptowała zamojską Colę z tego wątku i  przeczytała na Fb, że szukamy Dt lub Ds.

https://www.dogomania.com/forum/topic/348845-dwie-suczki-dwa-życia-i-jeden-wspólny-schroniskowy-los-spróbujemy-go-odmienić-cola-i-mysia-już-w-ds/

Umówiłam się już z Jaaga, ze spróbujemy;  mam nadzieje, ze sunie się dogadają;  jak się nie uda,  to Spinka pojedzie do Jagny, będzie miała już blisko.

 Czekam na ten transport do Krakowa, bo Spinka nadal w lecznicy, gdzie doba  kosztuje 20 zł, wczoraj minął tydzień, jak sunia tam jest:(

A może jeszcze w ciągu tego tygodnia coś się wydarzy i odezwie się ktoś z ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Tolu , EwaMarta miała chętną rodzinę  spod Wadowic na małą sunię. Dzwoniła do mnie z pytaniem o Kofi ,ale ona już ma zaklepany domek.

Bardzo dziękuję, zaraz sprobuję zapytać

Link to comment
Share on other sites

Rodzina od Coli to super ludzie. Bardzo się cieszę, że chcą Spinkę przyjać. Skoro ona jest taka fajna z charakteru, to może jest szansa, że zostaną później DT dla innych lub, że u nich zostanie, jesli z Colą się polubią. Cola była rewelacyjnym szczeniakiem, mam nadzieję że wyrosła na równie zrównoważonego psa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Rodzina od Coli to super ludzie. Bardzo się cieszę, że chcą Spinkę przyjać. Skoro ona jest taka fajna z charakteru, to może jest szansa, że zostaną później DT dla innych lub, że u nich zostanie, jesli z Colą się polubią. Cola była rewelacyjnym szczeniakiem, mam nadzieję że wyrosła na równie zrównoważonego psa.

Rozmawiałam z p. Justyną - Cola jest nadal rewelacyjną suczką, bardzo zgodną, łagodną, myślę więc, że jest szansa na dogadanie się obu zamojskich dziewczyn:)

Mam już potwierdzenie transportu do Krakowa i jeśli nic nagłego nie wypadnie, to Spinka pojedzie w niedzielę do Krakowa a stamtąd do Mysłwowic.

Niestety dzisiaj dzwoniła wetka z lecznicy w Zamościu, ze muszę jak najszybciej  zabrać sunię, bo blokuje miejsce zwierzakom po zabiegach - leczenie skończone, badania potwierdziły, ze Spinka  jest zdrowa no i trzeba ją zabierać.

Jeśli do jutra  nie zdarzy się cud  w postaci DT (do niedzieli), to Spinka pojedzie jutro do drugiej lecznicy do Izbicy, oddalonej od Zamościa 25 km.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, seramarias napisał:

Tolu cieszę się, że jest światełko w sprawie Spineczki i szansa na wyjazd, chociaż z drugiej strony mi smutno..., ale to nie ważne, niech maleńka jak najszybciej opuści lecznicę i jedzie po lepszą przyszłość. 

Rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...