Jump to content
Dogomania

Własne jedzwnie dla szczeniaka.


Dawidov

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie ma nic zdrowszego jak jedzenie gotowane samemu to prawda nieżaprzeczalna.Są też zwolenicy surowego i napewno prz rasach dużych to jak najbardzej ,przy pieskach małych i szczeniakach to bym z tym uważał .Problem jest jednak taki że producenci karm z wiadomych wzgledów z uporem maniaka przescigaja sie w zachwalanu swoich produktów . To trochę tak jak szukac dobrego miesa w burgerze z McDonalda  smiech ... albo zachwalać parówki {ostatnia głosna sprawa z wiodaca marką  } Jesli chce coś zjesc to chcą najpierw to obejżeć  .Czy kupiujemy gotowe mielone w sklepie czy wybieramy kawałek i prosimy o zmielenie lub mielimy w domu ? Więć to trochę jak z małymi dziećmi trochę intuicja trochę rodzice podpowiedzą .I pytanie podsumowujące czy uwierzylibyscie że jedyna idealna dietą dla waszego dziecka jest McDonald? Wnioski nasówają sie same .

 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Krzys. Mam psy ponad 52 lata, długo pracowałam ja i mój mąż, zawsze mieliśmy po kilka dużych psów i jakoś zawsze znajdowaliśmy czas na przygotowywanie psom jedzenia w domu, na bazie mięsa z dodatkami, jadły wszystko czyli mięso, surowe i gotowane, warzywa, ryż lub makaron, ser, mleko, jajka i nigdy nie chorowały na żołądek, były lśniące do samej śmierci. Jak się psy naprawdę kocha to ma się dla nich czas. A karmy, nawet te drogie i reklamowane nigdy psom nie zastąpią przyjemności z jedzenia naturalnego. To wygoda dla właściciela - sypnie bobków jak kurom ziarna i ma z głowy. A pies cale życie je papkę bo na taką karma się zamienia w żołądku i nie potrafi gryżć nawet nieco twardszego smakołyka nie mówiąc o dobrej cielęcej kości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...