Jump to content
Dogomania

~Kasja - duża młoda suczka, witaj na pokładzie! u nas w bdt


Recommended Posts

Dnia 10.06.2019 o 12:49, Figunia napisał:

Śliczna mordysia :)

Już się zakochałam i myślę, ze to dobry znak,bo "za mną pójdą inni" :)

pójdą na pewno, ja już jestem kolejna zakochana, a że zapsiona straszliwie, to platoniczna miłość pozostać musi.... z ogromem ciepłych myśli i dobrych życzeń :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2019 o 12:44, Mazowszanka13 napisał:

A jak Diana do Kasji się odnosi ? I vice versa ?

Kasja jest w kojcu, i jak ją wpuszczam na pobieganie, to zmykam domowe w domu. A suczki, jak zawsze, mają taki rytuał, że ze dwa, trzy razy dziennie Diana z Bazią biegną do kojca i przez chwilkę się handryczą z Kasją przez kraty. Z każdym tymczasowiczem tak robią :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, malagos napisał:

Kasja jest w kojcu, i jak ją wpuszczam na pobieganie, to zmykam domowe w domu. A suczki, jak zawsze, mają taki rytuał, że ze dwa, trzy razy dziennie Diana z Bazią biegną do kojca i przez chwilkę się handryczą z Kasją przez kraty. Z każdym tymczasowiczem tak robią :)

wprawdzie nie suczki, a psy dwa tak u mnie robiły - Pirat z Łatkiem, bo Łatek nie chce być "domowy". A kiedy pewnego dnia spotkały się bez dzielącego je ogrodzenia - handryczenia nie było żadnego. Może to taki "syndrom krat", jak u moich :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, mari23 napisał:

wprawdzie nie suczki, a psy dwa tak u mnie robiły - Pirat z Łatkiem, bo Łatek nie chce być "domowy". A kiedy pewnego dnia spotkały się bez dzielącego je ogrodzenia - handryczenia nie było żadnego. Może to taki "syndrom krat", jak u moich :)

Jak nabardziej, tak jest :)

Na Kasję jest chętny dom, poczekamy na pana, aż wróci z wakacji i przyjedzie poznać sunię. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z FB, po raz pierwszy w mojej fejsbukowej karierze odezwał się ktoś z takiego ogłoszenia. I to znajomy, 20 km od nas :) Wraca z rejsu w tę niedziele, w poniedziałek przyjedzie do nas. O ile oczywiście się nie rozmyśli, czy coś.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, malagos napisał:

Wiadomość z FB, po raz pierwszy w mojej fejsbukowej karierze odezwał się ktoś z takiego ogłoszenia. I to znajomy, 20 km od nas :) Wraca z rejsu w tę niedziele, w poniedziałek przyjedzie do nas. O ile oczywiście się nie rozmyśli, czy coś.

Fajnie :) Czyli trzeba próbować oglaszać gdzie się da.

Ja raz miałam odzew z fb, ale z adopcji nic nie wyszło, bo było z Belgii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2019 o 14:19, Tyś(ka) napisał:

U mnie często idą adopcje z fb... zwłaszcza psów przytuliskowych - ostatnio nawet większy odzew niż z olx. :)

a u mnie nawet na szczeniaki ( Fb i olx) odzew prawie zerowy, a jeśli już - to beznadziejny :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...