Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** FIJOŁECZKI AFRYKAŃSKIE ODMIANOWE wyhodowane z listków *** dla ROXI naszej *** dorosłe rośliny *** do 15 czerwca włącznie


rozi

Recommended Posts

Ja jestem sowa, późno chodzę spać i dosyć późno wstaję rano ale ja już jestem na emeryturze i jakoś nie mam problemow z tym co robić. Mam psy, one zajmują dużo czasu, poza tym są książki, czasem telewizja noi codzienna robota. Jakoś nie mam czasu się nudzić a na emeryturze jestem już 24 lata.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, dwbem napisał:

Ja jestem sowa, późno chodzę spać i dosyć późno wstaję rano ale ja już jestem na emeryturze i jakoś nie mam problemow z tym co robić. Mam psy, one zajmują dużo czasu, poza tym są książki, czasem telewizja noi codzienna robota. Jakoś nie mam czasu się nudzić a na emeryturze jestem już 24 lata.

Kochana! Też nie mam problemu z nadmiarem czasu.Ciągle zajęta,też psy,coś tworzę.Czasami jestem zła,że spać muszę.Nie ma czasu na nudę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎07 o 13:58, Paula&Kokonut napisał:

Dzień dobry,

Dziękuję za zaproszenie, muszę się namyśleć, który bym chciała :)

Nadal jesteś zainteresowana? Bo coraz mniejszy wybór, miniatury już sprzedane  :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, uxmal napisał:

Przepraszam że nie na temat fiołków ale szukam speców od psów.

Na poważnie pytam... :)

Czy orientujecie się w jakim tygodniu wybarwia  się u szczeniaka kolor pazura?

Zapytaj Jaagę, ona hoduje maltańce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...