Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** FIJOŁECZKI AFRYKAŃSKIE ODMIANOWE wyhodowane z listków *** dla ROXI naszej *** dorosłe rośliny *** do 15 czerwca włącznie


rozi

Recommended Posts

5 godzin temu, guccio napisał:

Miałam kiedyś wielką hodowlę,to była wtedy nowość.Przyszedł taki rok,ze wszystko padło.Jakaś zaraza,środków ochrony czy leczenia nie było.A teraz nie jestem na czasie.Jak zobaczyłam to oczęta mi się zaświeciły.Po ile te małe by były i jak widzisz ich przesyłkę?

Guccio, ja NIE MAM MAŁYCH. Pokazuję tylko. Do sprzedania są te na pierwszych zdjęciach, pod opisami.

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

a ja na razie podniose

:)

4 godziny temu, seramarias napisał:

Czy ja dobrze widzę, że nr 6 jest biały z akcentem porcelanowego różu.

Tak, biały z leciutkim różem. To miniatura. U mnie kwitł tak

 

4 godziny temu, Paula&Kokonut napisał:

Dzień dobry,

Dziękuję za zaproszenie, muszę się namyśleć, który bym chciała :)

:)

jolly maiden1.JPG

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, rozi napisał:

Guccio, ja NIE MAM MAŁYCH. Pokazuję tylko. Do sprzedania są te na pierwszych zdjęciach, pod opisami.

:)

Tak, biały z leciutkim różem. To miniatura. U mnie kwitł tak

 

:)

jolly maiden1.JPG

Śliczny jest, podobają mi się fiołki w takich delikatnych kolorach.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że najlepiej byłoby, żeby Klientki z Warszawy, ale nie ma lekko. Myślę, że każdy, kto będzie chciał wysyłkę, bierze pod uwagę jakieś ewentualne uszkodzenia, mimo mojej troski o staranne opakowanie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Czy mój fiołek lubi cień czy słońce?

U mnie wszystkie stoją na parapetach. Większość (w tym Twój) od północnego wschodu, ale i po drugiej stronie nie ma problemu. Florence na przykład mieszka od południa, obok Jezioraka. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, uxmal napisał:

Czy mój fiołek lubi cień czy słońce?

Fiołki afrykańskie nie lubią ostrego słońca, ja mam okna od wschodu, wiosną i latem kiedy słońce mocno świeci muszę je przenosić z parapetu. Kiedy mają za dużo słoneczka widać zmiany na liściach. Grneralnie to bardzo wdzięczne roślinki trzeba tylko pamiętać żeby podlewać do podstawki i nie wystawiać na bardzo silne słońce, a przez cały rok można się cieszyć pięknymi kwiatkami  (oczywiście są krótkie przerwy w kwitnieniu) Polecam każdemu, nawet bardzo niedoświadczonemu miłośnikowi zieleni w domu. A i jeszcze jedna rzecz fiołki afrykańskie z tego co wiem są bezpieczne dla kotów jedyny mankament to, że kocia sierść lubi się przyklejać do listków ; )

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, seramarias napisał:

jedyny mankament to, że kocia sierść lubi się przyklejać do listków ; )

O to to! I kruche są listeczki, jak mój kociamber się przesmyknie koło fiołeczków, to często któryś listek złamie :( To ja go wtedy do wody i za jakiś czas mam kolejną roślinkę :) Tylko parapetów już brakuje :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Isiak napisał:

O to to! I kruche są listeczki, jak mój kociamber się przesmyknie koło fiołeczków, to często któryś listek złamie :( To ja go wtedy do wody i za jakiś czas mam kolejną roślinkę :) Tylko parapetów już brakuje :)

A tamte wyrosły?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...