Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** FIJOŁECZKI AFRYKAŃSKIE ODMIANOWE wyhodowane z listków *** dla ROXI naszej *** dorosłe rośliny *** do 15 czerwca włącznie


rozi

Recommended Posts

52 minuty temu, rozi napisał:

Dziękuję za potwierdzenie odbioru fijołasów. Czekam na... na co ja czekam? A! Na potwierdzenie od Aldrumki, może od uxmal, jeśli będzie miała dobry humor. Czekam też na 24-go, kiedy wyślę paczkę do guccio i na kontakt ze strony dwbem, no nie rozliczę szybko. Ale kasa już u Roxi  :)

I to jest najważniejsze,ze piesio ma kasiorkę na pilne potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Niska temperatura powietrza w otoczeniu mym spowodowała, że mam dzisiaj wspaniały humor.

Potwierdzam zatem odbiór i dowóz fiołeczków.

Trasa była spokojna, bez niespodzianek. Wypakowanie bez problemu. Opakowanie po fiołeczkach wrzuciłam do kosza na opakowanie suche niemieszane.

Fiołeczki nakarmione. Pilnuję żeby nie przelać. Stoją sobie na stoliku w otoczeniu jabłek, cytryn i przy rowerze treningowym.

Fioletowy -nazwałam go Gordon Blue- już wystawił główkę do Świata..

Będzie z niego niezły kwiatek.

Dziękuje :)*

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Stoją sobie na stoliku w otoczeniu jabłek, cytryn i przy rowerze treningowym.

Z tego, co wiem, to towarzystwo owoców, a szczególnie jabłek, nie służy urodzie kwiatów, również ciętych. Takie połączenie wygląda pięknie tylko na obrazach z martwą naturą. Jabłka wydzielają etylen, który powoduje przyspieszone przekwitanie kwiatów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

Z tego, co wiem, to towarzystwo owoców, a szczególnie jabłek, nie służy urodzie kwiatów, również ciętych. Takie połączenie wygląda pięknie tylko na obrazach z martwą naturą. Jabłka wydzielają etylen, który powoduje przyspieszone przekwitanie kwiatów.

ajaja. Nie wiedziałam. Lecę zjeść jabłka ..Dziękuje. A co z cytrynami?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, guccio napisał:

Fiołeczki w bardzo dobrym stanie odebrane wczoraj.Sieć dostaje wariacji i nie mogłam potwierdzić.

Dziękuję za potwierdzenie  :)

7 minut temu, uxmal napisał:

a moje fiołeczki zakwitły :))

No widzisz, wdzięczą się   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...