Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Dnia 29.01.2021 o 17:29, Tyśka) napisał:

Kikou, elik przytulam Was mocno.

A elik Tobie jako opiekunce Orusia dziekuje, ze wypatrzyłaś właśnie takiego bezbronnego dziadeczka.

 

Dnia 29.01.2021 o 17:37, seramarias napisał:

Nie mogę uwierzyć, że już go nie ma :( Odszedł chyba najlepszą śmiercią, spokojnie we śnie... Biegaj za TM maleńki [']

 

Dnia 29.01.2021 o 17:40, Tola napisał:

Bardzo mi przykro i smutno, bo zawsze chciałoby się, żeby to psie życie trwało i trwało:(.

Eluś - przytulam, słowa pocieszenia dla Opiekunki piesia:(

 

Dnia 29.01.2021 o 17:46, dwbem napisał:

Smutna wiadomość ale miał dobre życie na starość i odszedł spokojnie. Mnie tak we śnie odeszła tylko jedna sunia a przez 54 lata trochę tych psów miałam.

 

Dnia 29.01.2021 o 18:33, Ewa Marta napisał:

Bardzo smutna wiadomość, ale skoro miało się tak stać, to dobrze, że odszedł we śnie bez bólu.  

Elu, dzięki Tobie i opiece Kikou odszedł kochany.

 

Dnia 29.01.2021 o 19:24, Nadziejka napisał:

Zegnaj kochany malutki zegnaj

 

Dnia 29.01.2021 o 23:13, Onaa napisał:

Żegnaj Piesku :( :( :(. Bardzo współczuję elik i Kasi.

Bardzo serdecznie Wam dziękuję za słowa wsparcia i pocieszenia. Wczorajszy dzień był dla mnie bardzo smutny. Po napisaniu tej bardzo smutnej wiadomości, nie usiadłam już więcej do kompa. Ta wiadomość spadła na mnie, jak grom z jasnego nieba. Prędzej spodziewałabym się, że opuści nas Aruś, czy Sarunia, a tu wiadomość, że Orusia nie ma już z nami  :(   Odszedł cichutko i spokojnie, jak żył.   Żegnaj pieseczku kochany :(  Będziesz zawsze w moim sercu i pamięci.  Jest tam już kilku Twoich kolegów i koleżanek. Będziecie razem biegać po łąkach za Tęczowym Mostem i odwiedzać mnie w moich snach.
 

1658138687_zatczowym...jpg.aa5b572ce11b46df1d35a326fa32addf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochani Darczyńcy Orusia, mam do Was wielką prośbę.
Chciałabym wkrótce zabrać jakąś biedną sunię ze schronu w Miedarach lub Zamościu. Jak zwykle jednak będzie to możliwe tylko wówczas, gdy będzie miała zapewnione fundusze na zapłacenie hotelu. Bardzo więc Was proszę zostańcie z nami i podarujmy kolejnej zmaltretowanej istotce godne warunki  życia i szanse na nowy dom. Bez naszej pomocy, w schronie zmarnuje się jakieś psie życie. Możemy temu zapobiec.

Proszę podejmijcie decyzję na tak i uratujmy kolejne psiątko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyśka) napisał:

A myślałam, że trochę odpoczniesz, zwłaszcza że jeszcze masz paru podopiecznych... :) Jesteś niesamowita.

Mam jeszcze 4 podopiecznych, ale mdło mi się robi, jak myślę o tych biedactwach w zimnych betonowych boksach :( Choć jednemu skróci się cierpienia  :(  Poza tym zostało trochu kasy i miejsce u kikou więc najlepiej wykorzystałaby to kolejna bida ze schronu. Smutno mi, że Oruś odszedł, wolałabym, żeby sobie jeszcze posiedział u Kasi , ale rzeczywistości nie zmienię  :(  Oczywiście to nie tak już, czekam na sygnał od Kasi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam, tak bardzo, bardzo mi przykro, współczuję opiekunom. Nigdy nie pisałam u Orusia ale często tu zaglądałam i cieszyłam się że na stare lata jest pod tak dobrą opieką. Szkoda że nie mógł się dłużej cieszyć dobrym życiem, smutno bardzo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, limonka80 napisał:

Właśnie przeczytałam, tak bardzo, bardzo mi przykro, współczuję opiekunom. Nigdy nie pisałam u Orusia ale często tu zaglądałam i cieszyłam się że na stare lata jest pod tak dobrą opieką. Szkoda że nie mógł się dłużej cieszyć dobrym życiem, smutno bardzo... 

Dziękuję Limonko  :)  Też bardzo mi żal, że nie na już z nami Orusia.
Nie mam żadnych podstaw medycznych, żeby tak sądzić, ale może guz, który miał  gdy go poznałam, miał przeżuty i choć nie sprawiał Orusiowi bólu, jednak zaatakował organy istotne dla podtrzymywania funkcji życiowych. Od operacji przeżył półtora roku. Podobnie półtora roku przeżyła Luneczka, sunia, którą adoptowałam ze schronu z ogromnym guzem wielkości melona. Guz oczywiście został zoperowany i Luna znalazła wspaniałych opiekunów.  W ostatni dzień grudnia ubiegłego roku z powodu przerzutów guza :(
Może i Oruś miał przerzuty?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Może i Oruś miał przerzuty?

Wiem że bardzo Ci ciężo, ale czasem wiedza na nic nam się nie przydaje :-(  nawet jeśli umarł z powodu przerzutów to i tak nie mogłaś nic zrobić - starunio pewnie i tak nie mógłby być już operowany, a gdyby nawet, to nie doszedł by już do siebie, pooperacyjny ból, gojenie ran... 

1 godzinę temu, elik napisał:

Od operacji przeżył półtora roku.

Czytałam cały wątek i myślę że to był najlepszy czas jego życia, cieszył się nim tak krótko ale na koniec było mu dane wszystko czego i człowiek i zwierzę może chcieć na starość - troskliwa opieka, ciepło i miłość :-)  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Czytałam cały wątek i myślę że to był najlepszy czas jego życia, cieszył się nim tak krótko ale na koniec było mu dane wszystko czego i człowiek i zwierzę może chcieć na starość - troskliwa opieka, ciepło i miłość :-)  

Myślę podobnie i to pomaga w tych trudnych chwilach.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Darczyńcy Orusia, Oruś zapewne nie chciałby, aby miejsce, jakie po nim pozostało, było puste, a jakiś biedak marzł w schronie. Ja też tak nie chcę, a ponieważ Kasia wyraziła chęć przyjęcia kolejnego psiaka do Jej przyjaznego hotelu,  chciałabym ulżyć starszemu, choremu psiakowi, który już na oko widać, że sobie zupełnie nie radzi w schronie.

Chudzina.  Widać, że chory i załamany  :(

tim2.jpg

tim3.jpg

 

Bardzo proszę o deklaracje, pomoc dla niego, o szansę na przeżycie zimy.

Link to comment
Share on other sites

Basia nazwała pieska Tim.  Tim ma już pierwsze deklaracje

  30,00 zł  -  elik
  10,00 zł  -  Nesiowata
  10,00 zł  -  mari23
  25,00 zł  -  Pani Ania G-R
  25,00 zł  -  Nuncek
  50,00 zł  -  Pan Mateusz

 

1142905753_dzikuj8.gif.7e183aae918246065e505f1f0c77569f.gif

i bardzo prosi o następne

 

 
Link to comment
Share on other sites

Tu raczej trzeba wspomnieć, deklaracja ode mnie 50

9 minut temu, elik napisał:

Basia nazwała pieska Tim.  Tim ma już pierwsze deklaracje

  30,00 zł  -  elik
  10,00 zł  -  Nesiowata
  10,00 zł  -  mari23
  25,00 zł  -  Pani Ania G-R
  25,00 zł  -  Nuncek
  50,00 zł  -  Pan Mateusz

 

1142905753_dzikuj8.gif.7e183aae918246065e505f1f0c77569f.gif

i bardzo prosi o następne

 

 

 deklaracja ode mnie 50

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...