Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

13 minut temu, Havanka napisał:

Smutne wieści o Orusiu. Zmiany neurologiczne są bardzo częste u starszych psów. Mój Misiaczek (16,5 roku), też ma podobne objawy, ale jeszcze nie tak bardzo zaawansowane, jak Oro.

Mam nadzieję, że Oro nie cierpi, że nic go nie boli...

Martwię się o bidulka i o Arusia i mojego Bingusia  :(
Oni wszyscy powinni sobie dłużej pożyć, po takim byle jakim dotychczasowym życiu.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Martwię się o bidulka i o Arusia i mojego Bingusia  :(
Oni wszyscy powinni sobie dłużej pożyć, po takim byle jakim dotychczasowym życiu.

Tak Elu, ale niestety życie nie jest sprawiedliwe. Chociaż w tym przypadku, to Oro jednak miał trochę szczęścia...

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

Tak Elu, ale niestety życie nie jest sprawiedliwe. Chociaż w tym przypadku, to Oro jednak miał trochę szczęścia...

No tak :)   Jednak żal, że tylko nielicznym udaje się u kresu życia znaleźć spokojną przystań.  Gdyby tak znalazło się kilkadziesiąt milionów... Tylko że to niczego nie rozwiąże dopóki władze nie podejmą radykalnych kroków w celu likwidacji schronisk prowadzonych przez prywatne osoby i póki nie zapobiegną bezkarnemu porzucaniu zwierząt, co wcale nie jest takie trudne do wykonania.  Ale póki co, władza robi jeden krok do przodu i trzy do tyłu :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jest ociupinę lepiej, nasz maluch dał radę znowu samodzielnie zjeść swoje jedzonko, tj utrzymał sie na nóżkach, trzymał główkę sam na odpowiedniej wysokości. 

Karsivan jest na poprawę krążenia w naczyniach włosowatych obwodowych i mózgowych.

Milgamma to preparat z kompozycją witamin z grupy b, podawane niemal przy każdym schorzeniu neurologicznym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Jest ociupinę lepiej, nasz maluch dał radę znowu samodzielnie zjeść kilka razy (!) swoje jedzonko, tj utrzymał sie na nóżkach, trzymał główkę sam na odpowiedniej wysokości. 

Karsivan jest na poprawę krążenia w naczyniach włosowatych obwodowych i mózgowych.

Milgamma to preparat z kompozycją witamin z grupy b, podawane niemal przy każdym schorzeniu neurologicznym.

Dziękuję za wiadomość. Było dramatycznie więc cieszę się, że jest choć trochu lepiej, a i Tobie może trochu przez to lżej. Ze ściśniętym sercem myślę o tym, że tak słabo się biedaczysko czuje  :(  Oby poprawa się utrzymywała.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kikou napisał:

 

IMG_20201206_223849.jpg

IMG_20201206_232016.jpg

O matulu  :( Na tych zdjęciach nie wygląda dobrze  :( :(   Miałam nadzieje, że jest lepiej. Biedaczysko  :(
On tak cały czas leży?  Strasznie mi smutno :( Do tego i Aruś niedomaga i mój Alfik  
67090558_pacz1.gif.71aed3f90bdd294c6919e9ac2656e3ad.gif   Trochu dużo, jak na jedno serce  :(

Link to comment
Share on other sites

Nie płakusiujemy,

Orunio ma się "tak sobie" ale weci mówią, że nic go nie boli, po prostu coraz mniej "rozumie".

Zdjęcie kiepskie ale to coś szare z dziurą, pod głową Orusia to moja noga ;) - , on bardzo lubi kiedy tak usiądę juz wieczorem i wezmę go na kolanka odrazu się wtula i zasypia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Ajusia musi Orusiowi jeszcze 30,- oddać ponieważ badanie ekg było Ajeczki.

Faktycznie :)  Dzięki, oczy miałam za mgłą i nie dojrzałam dokładnie.   Bardzo mi smutno z powodu Orusia. On wygląda najsłabiej z całej trójki, a dotychczas on jeden nie chorował :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kikou napisał:

Orunio ma się "tak sobie" ale weci mówią, że nic go nie boli, po prostu coraz mniej "rozumie".

Zdjęcie kiepskie ale to coś szare z dziurą, pod głową Orusia to moja noga ;) - , on bardzo lubi kiedy tak usiądę juz wieczorem i wezmę go na kolanka odrazu się wtula i zasypia.

Dobrze choć, że nie czuje bólu.  Dziękuję Ci Kasiu za to, że u Ciebie czują się jak w prawdziwym domu. Mają  jedzonko, ciepełko, opiekę weterynaryjną i co najważniejsze może, serce. Mają się do kogo przytulić i pewnie czują, że są kochane, a przecież psiakom tego trzeba najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Mam pojęcie jak to wygląda, bardzo Tobie i Alficzkowi współczuję

IMG_20201207_204053.jpg

Dziękuję Kasiu  :)  Potrzebuję porad osoby, której psiaczek miał cushinga, która zna i wie co i jak z własnego doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję Kasiu  :)  Potrzebuję porad osoby, której psiaczek miał cushinga, która zna i wie co i jak z własnego doświadczenia.

Tutaj jest wątek, długi, obszerny, ale może są tam jeszcze użytkownicy, którzy mogą odpowiedzieć Ci na pytania:


Oruś jaki dziadunio kochany. Dobrze, że ma kikou <3

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tysiu  :)  Nie wiem czy zagłębiać się w ten ponad sto stronnicowy wątek. Wolałabym porozmawiać z kimś kto przeżył  lub przeżywa tę chorobę i zapytać o kilka spraw, ale dziękuję, będę w miarę wolnego czasu podczytywać  :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Dzięki Tysiu  :)  Nie wiem czy zagłębiać się w ten ponad sto stronnicowy wątek. Wolałabym porozmawiać z kimś kto przeżył  lub przeżywa tę chorobę i zapytać o kilka spraw, ale dziękuję, będę w miarę wolnego czasu podczytywać  :)

Pomyślałam, że może tam napiszesz i ktoś z aktualnie aktywnych użytkowników się do Ciebie odezwie ;)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Pomyślałam, że może tam napiszesz i ktoś z aktualnie aktywnych użytkowników się do Ciebie odezwie ;)

Ostatnie posty są tylko o śmierci piesków  :( :( :(
No i "nasza" themagda.

Ale może skorzystam, choć wolałabym rozmowę, bo to i szybszy i przyjemniejszy sposób konwersacji.

Link to comment
Share on other sites

Na konto ORO wpłynęły poniższe kwoty:

  •   50,00 zł  od Pana Mateusza   deklaracja XII – 3.12. 
      20,00 zł  od markofix1   deklaracja XII – 7.12. 

 

Bardzo serdecznie dziękuję

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      1432322168_kwiatki4.jpg.96542925646f1c5f37d5fdf8e31d728e.jpg

  •   30,00 zł  od  elik  deklaracja XII – 8.12.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...