Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

22 minuty temu, anica napisał:

Eluniu, muszę się sprężyć i zrobić to do końca tego tygodnia!  w przyszłym na tydzień muszę wyjechać i to by się bardzo wydłużyło w czasie!

... nawet się z tego cieszę / że muszę zabrać się mocno za robotę /  u mnie problem goni, problem!  nie radzę sobie z tym! a od myślenia ,pęka mi głowa i tylko ,płakać mi się chce! i ... lepiej już nie narzekam , żeby coś znowu nie wyskoczyło :(

Masz podobnie jak ja. U mnie problemy rodzą sie szybciej, niż się da je rozwiązać. Ale nie narzekam, bo to nic nie da :)

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kikou napisał:

Zabieg jutro o 12. Rokowanie bardzo ostrożne ale szanse są. Serduszko osłuchowo wydolne. Wyniki krwi beda jutro, nawet jeśli nie będą rewelacyjne  to zabieg sie oodbędzie bo to jest dziadzia byc albo nie być. 

Wytrzymaj dziadeczku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, kikou napisał:

Zabieg jutro o 12. Rokowanie bardzo ostrożne ale szanse są. Serduszko osłuchowo wydolne. Wyniki krwi beda jutro, nawet jeśli nie będą rewelacyjne  to zabieg sie oodbędzie bo to jest dziadzia byc albo nie być. 

Musi być dobrze, nie chce nawet myśleć, że może być inaczej, ale nerwy są ogromne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, seramarias napisał:

Musi być dobrze, nie chce nawet myśleć, że może być inaczej, ale nerwy są ogromne.

No właśnie te nerwy.Chcielibyśmy jak najlepiej,robimy wszystko co możliwe.Mnie nie udało się dwa razy i na zawsze to zapamiętam.Fakt-na prawie 40 lat z psami to niewiele ale jak zapadło w pamięć.Mocno,bardzo mocno trzymam kciuki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kikou napisał:

Zabieg jutro o 12. Rokowanie bardzo ostrożne ale szanse są. Serduszko osłuchowo wydolne. Wyniki krwi beda jutro, nawet jeśli nie będą rewelacyjne  to zabieg sie oodbędzie bo to jest dziadzia byc albo nie być. 

Całym sercem będę z Wami.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jaguska napisał:

Elu, a te kryminały na bazarek mogę wysłać do Ciebie na Kraków? Jutro przed wyjazdem bym wysłała.

Trzymam kciuki za dziadusia i wizytę u weta.  

Soreczki, że dopiero teraz odpowiadam, ale znowu przeprowadzki mnie dopadły :(  Znowu musieliśmy przyjechać do Krakowa na kilka dni. Nie mam swojego kompa, ani drukarki, a muszę coś ważnego wydrukować. Laptop to nie moja bajka :(   Ale jakoś przemęczę te kilka dni.

Ślij kochana, ale jeśli możesz to na inny adres. Podam Ci na PW. Będziemy w kraku do czwartku, ale chyba tak szybko poczta nie działa. Potem nie miałabym jak odebrać z poczty. Następnym razem będę w Krakowie prawdopodobnie 2.07. więc prawdopodobnie paczka wróciłaby do Ciebie.

Bardzo Ci kochana dziękuję, kryminały mają wzięcie na bazarkach :)

Zdrowego i przyjemnego wypoczynku Ci życzę :)

 

Czy jakiś Krakusek wie gdzie można wydrukować coś z pendrive?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kikou napisał:

Zabieg jutro o 12. Rokowanie bardzo ostrożne ale szanse są. Serduszko osłuchowo wydolne. Wyniki krwi beda jutro, nawet jeśli nie będą rewelacyjne  to zabieg sie oodbędzie bo to jest dziadzia byc albo nie być. 

Nie jest super, ale nadzieja jest i to jest najważniejsze. Bałam się, że wet stwierdzi, że guz jest nieoperacyjny i co wtedy? Jaka przyszłość dla psiaczka? Jeśli tylko jest szansa, to już jest dobrze

Niech jutro będzie dobry dzień dla Dziadeczka   1066488357_proba.jpg.ca8145af3210928b7abb35041e318b63.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...