Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Kochany Staruszeczek,, tak wiele osób martwi się o niego i dobrze mu  życzy :) Będzie dobrze :) Już minęły dwa dni, jeszcze tylko dwa i będziemy wiedzieć jak można piesionkowi pomóc.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Bardzo dziękuję Boguniu   104206896_buziaczki2.jpg.6f58ecc44da93fb61109516f0292ecca.jpg

Mam jeszcze prośbę, czy mogłabyś ten pierwszy banerek (ma mocniejszy koloryt przez co jest wyraźniejszy) dostosować wielkością do banerku Luny. Zamierzam ten banerek wstawić w miejsce banerku  Luny i chciałabym, żeby wielkością pasował do innych.

Uważam, że nie ma po co trzymać w podpisie banerku psiaka, który ma już DS. Banerek ma przyciągać na wątek psiaka, a skoro psiak ma już w DS to nie ma po co przyciągać ludzi na jego wątek. Za dużo banerków w sygnaturze powoduje, że tracą one swoją rolę. No chyba, że banerek jest wyjątkowo "agresywny" lub dramatyczny, wtedy nawet wśród dużej ilości banerków zostanie zauważony i przyciągnie ludzi na wątek psiaka.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Boguniu   104206896_buziaczki2.jpg.6f58ecc44da93fb61109516f0292ecca.jpg

Mam jeszcze prośbę, czy mogłabyś ten pierwszy banerek (ma mocniejszy koloryt przez co jest wyraźniejszy) dostosować wielkością do banerku Luny. Zamierzam ten banerek wstawić w miejsce banerku  Luny i chciałabym, żeby wielkością pasował do innych.

Uważam, że nie ma po co trzymać w podpisie banerku psiaka, który ma już DS. Banerek ma przyciągać na wątek psiaka, a skoro psiak ma już w DS to nie ma po co przyciągać ludzi na jego wątek. Za dużo banerków w sygnaturze powoduje, że tracą one swoją rolę. No chyba, że banerek jest wyjątkowo "agresywny" lub dramatyczny, wtedy nawet wśród dużej ilości banerków zostanie zauważony i przyciągnie ludzi na wątek psiaka.

Ten pierwszy to ten sam co drogi tylko pomniejszony.

Elu jedyne co mogę to przyciemnić całość i wyszło to tak wyszło.

1888.jpg.9ec261b62b2b3b3ac031312463dbb4c6.jpg

Mogę jeszcze na mniejszym spróbować wpisać tekst inną trzcionką. Może ona będzie widoczniejsza a nie ściemni całe zdjęcie:)

 

Co do wielkości.

Zapisałam sobie na dysku Twój Luny i w oryginale jest większy niż ten ,który wstawiłam. Możliwe, że wstawiając go sama go zmniejszyłaś, dopasowałaś do reszty :)     (kliknęłaś na niego  i wpisałaś wielkość sama)

 

 

Tak lepiej?

qqqq.jpg.93b06406ed4eb5e68ebe9d97dc2bc900.jpg

 

qqqq.jpg.fd8ce88de64df26bb59cb2e65f6d68be.jpg

Link to comment
Share on other sites

Boguniu niczego nie zmieniałam, tylko Ty przyrównujesz do swojego banerku Luny i faktycznie wielkość tego nowego, mniejszego jest taka sama jak Twojego banerka Luny, ale ja porównuję do swojego banerka Luny, który jest mniejszy niż Twój. Ale już nic nie rób. Wkleiłam ten mniejszy :) Jest prawie taki sam, jak był mój Luny.  Dziękuję    :)1717346668_kwiatki7.gif.6c08558d84a1c831bf33af735c1cff27.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2019 o 12:46, elik napisał:

Witaj Aniu :)   Jak dobrze, że jesteś  :)

Oczywiście, z przyjemnością znowu popełnię wspólny letni bazarek :) Z góry dziękuję za piękne fanty :)

Eluniu, to ja się zabieram 'do roboty'  :)

Idealny banerek, oddaje cały dramat....

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kikou napisał:

Doktor, do którego jesteśmy umówieni bedzie dopiero po południu, przeniesiono nam wizyte na 16,30. Przykro mi bardzo bo to kilka dodatkowych godzin czekania.

Zaraz po wizycie dam znać.

 

Najważniejsze, ze doktor jest na miejscu. Gorzej byłoby, gdyby wizytę odwołano czy przeniesiono na jakiś odległy termin.....

 

Link to comment
Share on other sites

Ale dogo działa!

Jak zaczęłam pisać swój post, to był tylko mój poprzedni, odpowiedź na post Nadziejki. Jak skończyłam, to przed moim postem były jeszcze 4 posty w tym 2 podwójne :)

Jak napiszę post to czekam kilkanaście, kilkadziesiąt sekund, żeby post pojawił sie na wątku. Masakra. To czekanie zabiera to dużo  czasu.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kikou napisał:

Doktor, do którego jesteśmy umówieni bedzie dopiero po południu, przeniesiono nam wizyte na 16,30. Przykro mi bardzo bo to kilka dodatkowych godzin czekania.

Zaraz po wizycie dam znać.

Dobrze, że go zabezpieczyłaś, żeby nie cierpiał.

A jak on zniósł te dni?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Doktor, do którego jesteśmy umówieni bedzie dopiero po południu, przeniesiono nam wizyte na 16,30. Przykro mi bardzo bo to kilka dodatkowych godzin czekania.

Zaraz po wizycie dam znać.

 

To juz tylko kilka godzin. Najważniejsze, że dostaje leki i ma apetyt. Trzymam mocno kciuki za dzisiejszą wizytę i ewentualną operację! Trzymaj się Staruszeczku! Ty Kasiu też, bo dla Ciebie to kolejny stres.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Jak przewidujesz,   kiedy będziesz mogła przysłać zdjęcia?

Eluniu, muszę się sprężyć i zrobić to do końca tego tygodnia!  w przyszłym na tydzień muszę wyjechać i to by się bardzo wydłużyło w czasie!

... nawet się z tego cieszę / że muszę zabrać się mocno za robotę /  u mnie problem goni, problem!  nie radzę sobie z tym! a od myślenia ,pęka mi głowa i tylko ,płakać mi się chce! i ... lepiej już nie narzekam , żeby coś znowu nie wyskoczyło :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...