Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

5 minut temu, kikou napisał:

Właśnie z Orusiem mam taki problem że on bardzo energicznie biega po podwórku, nie pozuje tak dobrze jak wytrawni modele, jak Cebulek, Fabiusia  czy Ajeczka.

Dobrze, że jest żwawym staruszkiem :) Ma chęci i siły, żeby intensywnie żyć i oto chodzi :)

Najwyraźniej nie ma w sobie żyłki filmowca :)

Link to comment
Share on other sites

Oruś bardzo pozytywnie reaguje na dotyk, nawet juz ze dwa razy nadstawił brzusio do drapania. To dla niego naprawde sukces bo to bardzo lękliwy piesek i nie w pelni sprawny intelektualnie, przeważnie unika kontaktu, ucieka przed wszystkimi psimi kolegami. Nadal nie jest w stanie sam wyjść czy wejść do domu, mimo że cały dzień sa otwarte drzwi i każdy piesio chodzi swobodnie w tą i z powrotem. Ale apetyt dopisuje, nawet szczeka żebym pospueszyła sie z szykowaniem, jak czuje zapachy, kiedy rozdaję jedzonko. Chetnie biega na dworku, mam nadzieję że jest szczęśliwy nieboraczek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kikou napisał:

Oruś bardzo pozytywnie reaguje na dotyk, nawet juz ze dwa razy nadstawił brzusio do drapania. To dla niego naprawde sukces bo to bardzo lękliwy piesek i nie w pelni sprawny intelektualnie, przeważnie unika kontaktu, ucieka przed wszystkimi psimi kolegami. Nadal nie jest w stanie sam wyjść czy wejść do domu, mimo że cały dzień sa otwarte drzwi i każdy piesio chodzi swobodnie w tą i z powrotem. Ale apetyt dopisuje, nawet szczeka żebym pospueszyła sie z szykowaniem, jak czuje zapachy, kiedy rozdaję jedzonko. Chetnie biega na dworku, mam nadzieję że jest szczęśliwy nieboraczek.

Jak zwykle lajków brak wtedy, gdy są najbardziej potrzebne.

Cieszą mnie te wieści Kasiu, bo piesio był bardzo, bardzo biedny. Też myślę, że jest szczęśliwy.

Szkoda, że tak nie lubi być fotografowany, bo do ogłoszeń konieczne są ładne fotki. Może przyjdzie czas, że pozwoli zrobić sobie wyluzowane zdjęcia.

Chciałabym i jego ogłaszać, bo czemu mamy zakładać, że nikt go nie pokocha?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2019 o 13:41, kikou napisał:

Właśnie z Orusiem mam taki problem że on bardzo energicznie biega po podwórku, nie pozuje tak dobrze jak wytrawni modele, jak Cebulek, Fabiusia  czy Ajeczka.

Mam same kiepskie jego fotki ale postaram sie jeszcze zlapac go w obiektyw.

 

20190824_132959-1.jpg

 

 

To nie są kiepskie fotki Kasiu:) To są fotki psa, kóry chce żyć, którego interesują zapachy na dworze, który radzi sobie z chodzeniem:) Jak dla mnie - cudo!!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2019 o 11:51, Ewa Marta napisał:

To nie są kiepskie fotki Kasiu:) To są fotki psa, kóry chce żyć, którego interesują zapachy na dworze, który radzi sobie z chodzeniem:) Jak dla mnie - cudo!!!

 

Masz rację Ewciu :) Fiotki ładne i cieszą nasze oko, gdy pamiętamy jak Oro wyglądał, kiedy przyjechał do kikou.  Natomiast  do ogłoszeń potrzebne byłyby zdjęcia, na których Oro byłby dobrze widoczny :)

Link to comment
Share on other sites

W ostatnim czasie skarbonka Oro wzbogaciła się o poniższe wpłaty:

  •  50,00 zł   Pan Mateusz  deklaracja IX  -  3.09.
  •  20,00 zł   markofix1  deklaracja IX  -  4.09.
  •    5,00 zł   milagros19853201  -  6.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1162651859_dlaWaslove.jpg.378ea38a707a3a52fe8920e5b6ba88e9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwotyty:

  •    30,00 zł   jaguska  deklaracja IX  -  9.09.
  •    20,00 zł   ania75  deklaracja IX  -  10.09.
  •    30,00 zł   elik  deklaracja IX  -  10.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy

272293923_kwiatki15.jpeg.00f3388a893492bb37a06d9964ef5f4f.jpeg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwotyty:

  •    30,00 zł   jaguska  deklaracja IX  -  9.09.
  •    20,00 zł   ania75  deklaracja IX  -  10.09.
  •    30,00 zł   elik  deklaracja IX  -  10.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy

272293923_kwiatki15.jpeg.00f3388a893492bb37a06d9964ef5f4f.jpeg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamietacie ze Orus ma jeszcze guzka na szyi. Przy pierwszym zabiegu zignorowano go ze wzgledu na rozmiar i zagrozenia wynikające z powodu tego okropnego guza przy siusiaku. Ale teraz Oruś jest zregenerowany po ostatnim zabiegu i trzeba bedzie zmierzyc sie z tym problemem

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Nie wiem czy pamietacie ze Orus ma jeszcze guzka na szyi. Przy pierwszym zabiegu zignorowano go ze wzgledu na rozmiar i zagrozenia wynikające z powodu tego okropnego guza przy siusiaku. Ale teraz Oruś jest zregenerowany po ostatnim zabiegu i trzeba bedzie zmierzyc sie z tym problemem

W natłoku różnistych wydarzeń całkiem o tym zapomniałam :(  Oczywiście Kasiu zdaję się na Ciebie. Jeśli uważasz, że można podjąć temat, to proszę uzgodnij to z wetem i niech działa co i jak potrzeba.

Dzięki że przypomniałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...