Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł  od markofix1  deklaracja XI  -  9.11.  
    30,00 zł  od jaguska  deklaracja XI  -  10.11.  
    30,00 zł  od ania75  deklaracja XI  -  10.11.  
    25,00 zł  od Pani Ani G-R   deklaracja XI  -  10.11.   
    25,00 zł  od Nuncek  deklaracja XI  -  10.11.   

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.96c544c5a62ec3c8579a97facc18769b.jpg    2117279062_dlaWaslove.jpg.4b563cdbcd45a1c60016619326b72924.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
33 minuty temu, ania75 napisał:

Elu moja deklaracja dla Orusia to 20 zł (30 jest dla Sarci i Arusia) mi tam obojętnie, tylko że później nie będzie się zgadzało 

Aniu słoneczko, masz rację  :)   Przepraszam, ale to tylko tu tak mi się napisało - paluch się omsknął i zamiast na 2, spoczął obok, na 3. To już nie te oczy, co dawniej i nie te palce  :)  Bardzo dobrze, że zwracasz uwagę, bo pomyłki się zdarzają. Na szczęście pilnuje mnie także Excel i nie pozwala na pomyłki. Nawet gdy tu się pomylę, coś przeoczę, to w rozliczeniu w Excel`u  jest dobrze i prędzej, czy później zauważę pomyłkę i poprawię. 

W poście rozliczeniowym napisałam poprawnie  

            20,00  -  seramarias  XI  -  26.10.
            40,00  -  heli  X -  27.10.
            50,00  -  Pan Mateusz R.   XI  -  3.11.
            30,00  -  elik  XI  -  3.11.
            20,00  -  markofix1  XI  -  9.11.
            30,00  -  jaguska  XI  -  10.11.
            20,00  -  ania75  XI  - 10.11.
            25,00  -  Anna G-R  XI  -  10.11.
            25,00  -  Nuncek  XI  -  10.11.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ania75 napisał:

I ja zaglądam z pozdrowieniami 

Witaj Aneczko  :)  Dzięki wielkie za odwiedziny u seniorka  :)
Moi seniorzy rzadko mają odwiedziny, bo u nich życie raczej stabilne, nic ekscytującego się nie dzieje, a ja ciągle innymi psiakami zajęta:( Dlatego bardzo się cieszę, gdy Oruś ma odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Oruś, niebożę ma się coraz gorzej. Nie wiem jak to opisać, od początku nie miał zbyt dużego kontaktu ze światem ale teraz, traci kontrolę nawet nad swoim ciałkiem. Czasem chodzi, czasem nie, czasem jakby próbował się wspinać, czasem wkłada główkę miedzy łapki i robi fikołki. Załatwia się wszędzie i pod siebie. Ciągle muszę "prać" nieboraka bo rozciapuje wszystko, nawet sie kładzie. Kiedy je muszę mu trzymać i główkę i miskę bo albo zanurza całą głowę w jedzeniu (jedzenie jest zawsze płynne bo zapomniał że mozna się napić) albo chwyta ząbkami brzeg miski i usiłuje ugryźć. Czasem nawet wejdzie nóżkami do miski. Byliśmy wczoraj u weta, mówi że to problem neurologiczny, jakiś postępujący proces degeneracyjny mózgu (z jakiego powodu nie dowiemy się  bez tomografu) 

Tak czy owak ma brać karsivan i milgammę ale raczej na przełom nie ma co liczyć. 

Natomiast nie wygląda żeby mial jakieś bóle bo zwykle jest chętny na jedzonko nie dyszy nie piszczy czy coś takiego, chętnie śpi na moich kolanach..

 

Rachunek odbiorę dopiero jak będę z innym pieskiem.

IMG_20201130_212455.jpg

IMG_20201130_212515.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...