Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Jutro Sarunia będzie miała zabieg sterylizacji. Termin usunięcia guzka z szyi Oro został przesunięty na czas podgojenia się brzuszka Saruni. Przy cukrzycy może to trwać dłużej i mogą się pojawić jakieś problemy. Dobrze więc byłoby, żeby inne pieski nie potrzebowały opieki.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Teraz dopiero widzę, jak mały jest Oruś. Mała, bezradna kruszynka... My ciebie też pozdrawiamy maluszku ! Trzymaj się zdrowo !

Mi też wydawało się, że Oruś jest większy, a to taki mały okruszek  <3 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •     40,00 zł  -  helli  deklaracja IX -  27.09.
  •     20,00 zł  -  seramarias  deklaracja X  -  30.09.
  •     30,00 zł  -  elik  deklaracja X  -  2.10.
  •     50,00 zł  -  Pan Mateusz  deklaracja X  -  3.10

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

181582799_kwiatki5.jpg.fdfebff29cc5e1088ef84b589b3153b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie Elu, na tym grupowym zdjeciu siedzi Balbinka. Balbinka ma ok 15 kg a Orunio to maluch - niecale 7kg

Orunio dzisiaj wyszedł sam na dwór, dla niego to duze osiągnięcie, może drugi raz mu sie to udało bo Orunio jest tak jakby umyslowo opóźniony nawet sędziwe pieski w demencji lepiej sobie radzą niż ten biedulek. Tak to ja go zawsze wynoszę i wnoszę. Ale na dworku za to radośnie biega bo cialko jeszcze sprawne.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kikou napisał:

Nie Elu, na tym grupowym zdjeciu siedzi Balbinka. Balbinka ma ok 15 kg a Orunio to maluch - niecale 7kg

Orunio dzisiaj wyszedł sam na dwór, dla niego to duze osiągnięcie, może drugi raz mu sie to udało bo Orunio jest tak jakby umyslowo opóźniony nawet sędziwe pieski w demencji lepiej sobie radzą niż ten biedulek. Tak to ja go zawsze wynoszę i wnoszę. Ale na dworku za to radośnie biega bo cialko jeszcze sprawne.

Ale wpadka, co za wstyd. Własnego piesionka nie poznać!?  No ale wielkość trudno jest ocenić na zdjęciu, a pycholek taki sam jak u mojego Orusia.

20190611_200509-1.jpg

 

Biedusiek mój kochany wcale nie jest opóźniony, tylko bardzo ostrożny.

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślałam, że na tym grupowym zdjęciu jest Oruś. Balbinka jest bardzo do niego podobna, tylko większa, ale na zdjęciu nie zawsze można określić wielkość.

Elusia, wysłałam deklaracje od razu za dwa miesiące, bo nie wiem, jak będę "stała" w przyszłym.

Zostawiam mizianka dla naszego skrzata. Trzymaj sie zdrowo dzielny Oro !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Ja też myślałam, że na tym grupowym zdjęciu jest Oruś. Balbinka jest bardzo do niego podobna, tylko większa, ale na zdjęciu nie zawsze można określić wielkość.

Elusia, wysłałam deklaracje od razu za dwa miesiące, bo nie wiem, jak będę "stała" w przyszłym.

Zostawiam mizianka dla naszego skrzata. Trzymaj sie zdrowo dzielny Oro !

Dziękuję Eluniu.

Faktycznie na zdjęciu trudno jest ocenić wielkość obiektu, a pycholki maja bardzo podobne  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł  od  markofix1  deklaracja X  -  4.10.
  •      5,00 zł  od  milagros19853201 -  4.10.
  •    30,00 zł  od  Havanka  deklaracja X - XI  -  8.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

272293923_kwiatki15.jpeg.00f3388a893492bb37a06d9964ef5f4f.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    25,00 zł  od  Anna G-R  deklaracja X  -  11.10.
  •    25,00 zł  od  Nuncek  deklaracja X  -  11.10.
  •    20,00 zł  od  ania75  deklaracja X  -  11.10.
  •    30,00 zł  od  dorcia2  deklaracja X  -  13.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

cb4e9b6b88cd6ec0med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nic Cioteczki kciuków nie trzymają, a Oruś miał dzisiaj operację wycięcia guza na szyi. I tak rozmawiałam z doktorem, że gdyby to szybko poszło czy odrazu by go nie kastrować w jednej narkozie. I tak też zrobiono. Orunio bardzo jeszcze oszołomiony narkozą, obolały bieduś no ale,miejmy nadzieje, za kilka dni bedzie miał spokój.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...