Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

7 minut temu, Sowa napisał:

Oczywiście, jeśli to draństwo jest niezłośliwe, to więcej dobrych dni dla staruszka, jeśli złośliwe - to mniej, ale też dobrych, a to najważniejsze.

Dzięki :) Tego mi było potrzeba :) Zaczęłam sobie wymyślać, że zapomniałam o czymś ważnym.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

No to wielkie uffff:) 

Jak mi kamień spadł z serca, to było to chyba słychać nad morzem  :)

Jakiś kamyczek jeszcze jest, bo Kasia powiedziała, że zauważyła małego guzka na szyi chłopaczka. Wet też to widział i kazał obserwować

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, ania75 napisał:

Elu jak dobrze że go wypatrzylas. Bez pomocy pewnie nie przetrwałby długo nie mówiąc o cierpieniu szczególnie przy tej pogodzie. Dziękuję za twoje ogromne serducho. 

Wszyscy, którzy jesteśmy u Oro mamy wielkie serducha, bo inaczej nie byłoby nas tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kikou napisał:

Na razie w lecznicy (na spodnie) jak czekalismy na rachunek... teoretycznie drogi moczowe drożne

Teoretycznie???  Masz jakieś wątpliwości?

Może się okazać po wygojeniu, że ma problemy?

Link to comment
Share on other sites

Cokolwiek miałoby być dalej, to najgorsze ma za sobą, a najważniejsze jest to, że jest bezpieczny, nie cierpi, no może troszeczkę zanim się wszystko nie wygoi, ma posłanko własne osobiste, miseczkę z jedzeniem, ręce do głaskania i resztę swoich dni przeżyje godnie. Oby ich było jak najwięcej.  

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści o Orusiu ! Tak się bałam, że nie przetrzyma operacji, ale udało się !!! Dzielny, mały Oro ! Teraz jeszcze kilka dni na wygojenie rany i będzie już " z górki". Trzymaj się wojowniku !

Eluś, czy konto to samo co dla Luny?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Wspaniałe wieści o Orusiu ! Tak się bałam, że nie przetrzyma operacji, ale udało się !!! Dzielny, mały Oro ! Teraz jeszcze kilka dni na wygojenie rany i będzie już " z górki". Trzymaj się wojowniku !

Eluś, czy konto to samo co dla Luny?

Też bardzo się o niego bałam z kilku powodów, ale jak widać niepotrzebnie. Na szczęście :)

Tak Eluniu, to to samo konto. Nie mam już wolnych numerów. Mogę podjąć się skarbnikowania dopiero jak jakiś  psiaczek zwolni konto, bo znajdzie swój DS :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nasz Staruszeczek ma imię, bardzo proszę wspierających Oro o pisanie w tytule swojego nicku z dogo + dla Oro.

Np elik dla Oro

Bardzo, ogromnie dziękuję Wam za wielkie wsparcie Oro w tych trudnych chwilach i proszę bądźcie nadal z nami.

305841821_dzikuj1.jpg.b2c1ed399f1ff15f89e5463b842d1692.jpg     1736184426_dlaWaslove.jpg.64894dc479c060c3b764849e5d111cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...