Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

4 minuty temu, Havanka napisał:

Podświetlił mi się wątek Orusia, więc zerkam, czy są jakieś nowiny o nim. Przesyłam piesku czochranka za uszkiem i życzenia duzo zdrowia !

Witaj Eluniu  :)  Jak to podświetla Ci się wątek?  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    15,00 zł  od  Havanka  deklaracja VII  -  8.07.
  •    20,00 zł  od  ania75  deklaracja VII  -  10.07.
  •    25,00 zł  od  Anna G-R  deklaracja VII  -  11.07.
  •    25,00 zł  od  Nuncek  deklaracja VII  -  11.07.
  •    30,00 zł  od  elik  deklaracja VII  -  11.07.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 1194390940_dzikuj1.jpg.53577d653e965bcb19597aaba9658e3b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2019 o 06:48, Havanka napisał:

Chodziło mi o tytul wątku w sybskrybcjach. Jest zaznaczony tlustym drukiem. Stąd wiem, że jest nowy wpis.

Ale ze mnie ciamajda. Zupełnie zapomniałam, że jest takie super narządko jak  =Obserwowana zawartość= a tyle razy szukałam linku do jakiegoś wątku i prosiłam o podrzucenie, a przecież miałam u siebie.

Dzięki Eluś, wielkie dzięki za przypomnienie   59758016_buka.jpg.6b3020f963435b151b2ac973371a9925.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2019 o 10:11, ewu napisał:

Jak tam nasz Oruś?

Brzusio ładnie wygojony, a sam chłopaczek żywy, ładnie je, jakoś poznaje mnie (moze dlatego ze największa plama w porownaniu z innymi pieskami) bo idzie do mnie śmiało, a psów wszystkich sie boi. To jest zresztą najbardziej nieporadny piesio ze wszystkich, jeszcze ani razu nie umiał sam wrócić do domu z podworka. Za kazdym razem przynoszę i wynoszę malucha.

20190718_203859-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Brzusio ładnie wygojony, a sam chłopaczek żywy, ładnie je, jakoś poznaje mnie (moze dlatego ze największa plama w porownaniu z innymi pieskami) bo idzie do mnie śmiało, a psów wszystkich sie boi. To jest zresztą najbardziej nieporadny piesio ze wszystkich, jeszcze ani razu nie umiał sam wrócić do domu z podworka. Za kazdym razem przynoszę i wynoszę malucha.

20190718_203859-1.jpg

Słodki pycholek    Fotolia_983807_Sa.jpg.a008eaca186d9715caeaf6ea867b245a.jpg    Wygłaszcz go proszę ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

Oruś wygląda wspaniale ! Gdyby nie te zamglone oczka i posiwiały pyszczek, to byłby z niego jeszcze całkiem dziarski chłopak !

Ale kiedy właśnie przez te ślepeczka i posiwiały pyszczek chciałoby sie go przytulać i całować :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Ale kiedy właśnie przez te ślepeczka i posiwiały pyszczek chciałoby sie go przytulać i całować :)

Nie przeczę Eluś, ale gdyby widział to czułby sie pewniej i zapewne byłby bardziej dziarski. Ale i tak kochany z niego piesio  i myślę, że teraz dopiero jest szczęśliwy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Nie przeczę Eluś, ale gdyby widział to czułby sie pewniej i zapewne byłby bardziej dziarski. Ale i tak kochany z niego piesio  i myślę, że teraz dopiero jest szczęśliwy.

Masz całkowitą rację Eluniu  :)

Przez to, że nie widzi, wydaje się być taki nieporadny

20190718_203859-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 20:51, kikou napisał:

Brzusio ładnie wygojony, a sam chłopaczek żywy, ładnie je, jakoś poznaje mnie (moze dlatego ze największa plama w porownaniu z innymi pieskami) bo idzie do mnie śmiało, a psów wszystkich sie boi. To jest zresztą najbardziej nieporadny piesio ze wszystkich, jeszcze ani razu nie umiał sam wrócić do domu z podworka. Za kazdym razem przynoszę i wynoszę malucha.

20190718_203859-1.jpg

Ale wypiękniał:)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to nie jest kwestia samego wzroku i słuchu bo miałam wiele niewidomych psiakow które doskonale trafialy z domu na ogród i z powrotem. Nawet teraz jest seniorek starszy niż Oruś, także gluchutki i niewidomy, który juz taki tu przyszedł, a mimo to w ciagu kilku dni opanował "mapę" posesji i trafia tam gdzie chce. Myślę że w przypadku Orusia, to mówiąc skrótem myślowym, w gre wchodzą mniejsze możliwości intelektualne. To jest psiak który nie znal dotyku czlowieka -reagował panicznie (teraz juz lubi jak go dotykam, nawet podskoczy czasem i macha ogonkiem), nie zna smyczy, auta, kanapy itd..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Myślę, że to nie jest kwestia samego wzroku i słuchu bo miałam wiele niewidomych psiakow które doskonale trafialy z domu na ogród i z powrotem. Nawet teraz jest seniorek starszy niż Oruś, także gluchutki i niewidomy, który juz taki tu przyszedł, a mimo to w ciagu kilku dni opanował "mapę" posesji i trafia tam gdzie chce. Myślę że w przypadku Orusia, to mówiąc skrótem myślowym, w gre wchodzą mniejsze możliwości intelektualne. To jest psiak który nie znal dotyku czlowieka -reagował panicznie (teraz juz lubi jak go dotykam, nawet podskoczy czasem i macha ogonkiem), nie zna smyczy, auta, kanapy itd..

Dobrze, że choć teraz ma wszystko, czego potrzebuje :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł  od  markofix1  deklaracja VIII  -  5.08.
  •    25,00 zł  od  Anna G-R  deklaracja VIII  -  5.08.
  •    25,00 zł  od  Nuncek  deklaracja VIII  -  5.08.
  •      5,00 zł  od  milagros19853201  -  6.08.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 1194390940_dzikuj1.jpg.53577d653e965bcb19597aaba9658e3b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Orusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł  -  ania75  deklaracja VIII  -  12.08.
  •    30,00 zł  -  Havanka   deklaracja VIII - IX  -  12.08.
  •    20,00 zł  -  jaguska  deklaracja VIII   -  16.08.
  •    30,00 zł  -  elik  deklaracja VIII  -  18.08.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

722240824_dlaWaslove.jpg.c6ac3af820dc534d5b3b301887a9bac2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...