Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Dziękuję, że jesteście    Fotolia_983807_Sa.jpg.244b4a16aa57abf97f33c56e9975eefd.jpg

Tak mi smutno i ciężko na duszy :(  Wczorajsza wiadomość o śmierci Teosia rozbiła mnie doszczętnie, nie mogę się pozbierać  :(

Oruniu musi być dobrze !  Kasia ma być z Oro przed 12-tą. Być może już jest u weta.  Łzy same ciekną po policzkach   1169391914_pacze.png.07ed3ce7867a0aff6eaa575de999eed1.png

Link to comment
Share on other sites

Wieści  są dobre. 

Nie ma w pluckach przerzutów, a ranka wygląda tak. W porownaniu do niedzieli tego białego czegoś  jest niewiele i doktor mowi że to musiał  być włóknik czyli taka mocno zmieniona zapalnie tkanka ponieważ gdyby to były komorki rakowe pod wpływem masci przeciwzapalnej by nie ustąpiły. Tak wiec Oruś nie musi mieć kolejnego zabiegu i ma szanse na jeszcze troszkę czasu z nami. :-D

20190619_130357-1.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kikou napisał:

Wieści  są dobre. 

Nie ma w pluckach przerzutów, a ranka wygląda tak. W porownaniu do niedzieli tego białego czegoś  jest niewiele i doktor mowi że to musiał  być włóknik czyli taka mocno zmieniona zapalnie tkanka ponieważ gdyby to były komorki rakowe pod wpływem masci przeciwzapalnej by nie ustąpiły. Tak wiec Oruś nie musi mieć kolejnego zabiegu i ma szanse na jeszcze troszkę czasu z nami. :-D

Kasieńko dałabym Ci cały zapas lajków, gdyby tylko było to możliwe.

Ta wiadomość była mi baaaaaaardzo potrzebna. To jak balsam na rany. Chociaż od Ciebie dobre wiadomości. Może nawet bardzo dobre.

Dziękuję Kasiu    497590724_dzikuj2.jpg.b7b68b2f1d125f0de0759f1dec28fca2.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Wieści  są dobre. 

Nie ma w pluckach przerzutów, a ranka wygląda tak. W porownaniu do niedzieli tego białego czegoś  jest niewiele i doktor mowi że to musiał  być włóknik czyli taka mocno zmieniona zapalnie tkanka ponieważ gdyby to były komorki rakowe pod wpływem masci przeciwzapalnej by nie ustąpiły. Tak wiec Oruś nie musi mieć kolejnego zabiegu i ma szanse na jeszcze troszkę czasu z nami. :-D

 

Ale ulga!!! Płacz z powodu Teosia miesza się z radościa z powodu Orusia... Obyś żył jeszcze długo Staruszeczku!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Reszta szwów już ściągnięta. Zdjęcie rtg pokazało inne problemy trochę  mniejszej wagi tj serduszko troche powiększone faktycznie ale jeszcze nie w takim stanie ze trzeba wspierac lekami. I jeszcze na rtg widac zapadniętą  tchawice co sprawia ze malenki co i raz kaszlnie. To leczy sie lekami regenerujacymi chrzastke stawową. No ale to takie choróbska wieku dojrzałego ktore rozwijają się dość wolno i można im nieco przeciwdziałać.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ale ulga!!! Płacz z powodu Teosia miesza się z radościa z powodu Orusia... Obyś żył jeszcze długo Staruszeczku!!!

Teraz nie wiem co to za łzy spływają mi po policzkach - smutku, czy radości. Samo życie, ale smutek po stracie Teosia na zawsze pozostanie :( To taka bezsensowna śmierć wśród dobrych ludzi  :(

I można było do niej nie dopuścić!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kikou napisał:

Reszta szwów już ściągnięta. Zdjęcie rtg pokazało inne problemy trochę  mniejszej wagi tj serduszko troche powiększone faktycznie ale jeszcze nie w takim stanie ze trzeba wspierac lekami. I jeszcze na rtg widac zapadniętą  tchawice co sprawia ze malenki co i raz kaszlnie. To leczy sie lekami regenerujacymi chrzastke stawową.

Kasieńko to bardzo proszę wykup co trzeba na tę tchawicę lub napisz co trzeba, to wykupię w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Ależ ulga... Teraz mam nadzieję, że Orus jeszcze dlugo będzie korzystał z dobrego życia. Trzymaj się piesku i nie rob nam wiecej "takich niespodzianek". Śmierć Teosia strasznie bezsensowna. Majac psa w domu i taki balkon juz na początku mozna bylo go zabezpieczyć. Teos przyplacil zyciem brak wyobraźni swojej pani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Kasieńko to bardzo proszę wykup co trzeba na tę tchawicę lub napisz co trzeba, to wykupię w internecie.

To może niech będzie caniviton. To proszę zamów mu Elu w wolnej chwili.

Dziękujemy 

Sama nie moge sie nacieszyć: -)

pol_pl_VETOQUINOL-Caniviton-forte-plus-9

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kikou napisał:

To może niech będzie caniviton. To proszę zamów mu Elu w wolnej chwili.

Dziękujemy 

Sama nie moge sie nacieszyć: -)

pol_pl_VETOQUINOL-Caniviton-forte-plus-9

Czy zamawiałaś już może ten lek w internecie? Chodzi mi o to gdzie go szukać.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kikou napisał:

To może niech będzie caniviton. To proszę zamów mu Elu w wolnej chwili.

Dziękujemy 

Sama nie moge sie nacieszyć: -)

pol_pl_VETOQUINOL-Caniviton-forte-plus-9

Czy zamawiałaś już może ten lek w internecie? Chodzi mi o to gdzie go szukać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Zooart bedzie chyba najtaniej bo wysylka powinna byc gratis

Gratis jest od kwoty 95,00 zł, a ten preparat kosztuje 93,56 zł. Doliczona została opłata 9,50 zł za przesłanie. Żeby tego uniknąć dokupiłam smakołyki na zdrowe stawy a 90 g za 7,80.  W ten sposób zapłaciliśmy mniej, a psiaki będą miały coś na ząb  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...